Resultats i calendari de l'Europa League

Grup A

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 3 - 4 F91 Dudelange Dudelange Fi
19/09 Qarabaj FK Qarabag 0 - 3 Sevilla Sevilla Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Dudelange F91 Dudelange 1 - 4 FK Qarabag Qarabaj Fi
03/10 Sevilla Sevilla 1 - 0 APOEL Nicosia APOEL Nicosia Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Qarabaj FK Qarabag   -   APOEL Nicosia APOEL Nicosia 18:55h.
24/10 Sevilla Sevilla   -   F91 Dudelange Dudelange 21:00h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 APOEL Nicosia APOEL Nicosia   -   FK Qarabag Qarabaj 18:55h.
07/11 Dudelange F91 Dudelange   -   Sevilla Sevilla 18:55h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Dudelange F91 Dudelange   -   APOEL Nicosia APOEL Nicosia 21:00h.
28/11 Sevilla Sevilla   -   FK Qarabag Qarabaj 21:00h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 APOEL Nicosia APOEL Nicosia   -   Sevilla Sevilla 18:55h.
12/12 Qarabaj FK Qarabag   -   F91 Dudelange Dudelange 18:55h.

Classificació del grup A en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Sevilla Sevilla 6 2 2 0 0 4 0 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 3 0
2 FK Qarabag Qarabaj 3 2 1 0 1 4 4 1 0 0 1 0 3 1 1 0 0 4 1
3 F91 Dudelange Dudelange 3 2 1 0 1 5 7 1 0 0 1 1 4 1 1 0 0 4 3
4 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 0 2 0 0 2 3 5 1 0 0 1 3 4 1 0 0 1 0 1

Grup B

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Dínamo de Kiev Dynamo Kyiv 1 - 0 Malmö FF Malmö Fi
19/09 FC Copenhague FC København 1 - 0 Lugano Lugano Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Lugano Lugano 0 - 0 Dynamo Kyiv Dínamo de Kiev Fi
03/10 Malmö Malmö FF 1 - 1 FC København FC Copenhague Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Dínamo de Kiev Dynamo Kyiv   -   FC København FC Copenhague 21:00h.
24/10 Malmö Malmö FF   -   Lugano Lugano 21:00h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 FC Copenhague FC København   -   Dynamo Kyiv Dínamo de Kiev 18:55h.
07/11 Lugano Lugano   -   Malmö FF Malmö 18:55h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Lugano Lugano   -   FC København FC Copenhague 21:00h.
28/11 Malmö Malmö FF   -   Dynamo Kyiv Dínamo de Kiev 21:00h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Dínamo de Kiev Dynamo Kyiv   -   Lugano Lugano 18:55h.
12/12 FC Copenhague FC København   -   Malmö FF Malmö 18:55h.

Classificació del grup B en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 FC København FC Copenhague 4 2 1 1 0 2 1 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 1
2 Dynamo Kyiv Dínamo de Kiev 4 2 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
3 Malmö FF Malmö 1 2 0 1 1 1 2 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1
4 Lugano Lugano 1 2 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 1

Grup C

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Basilea Basel 5 - 0 FK Krasnodar Krasnodar Fi
19/09 Getafe Getafe 1 - 0 Trabzonspor Trabzonspor Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Krasnodar FK Krasnodar 1 - 2 Getafe Getafe Fi
03/10 Trabzonspor Trabzonspor 2 - 2 Basel Basilea Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Getafe Getafe   -   Basel Basilea 21:00h.
24/10 Trabzonspor Trabzonspor   -   FK Krasnodar Krasnodar 21:00h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 Basilea Basel   -   Getafe Getafe 18:55h.
07/11 Krasnodar FK Krasnodar   -   Trabzonspor Trabzonspor 18:55h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Krasnodar FK Krasnodar   -   Basel Basilea 16:50h.
28/11 Trabzonspor Trabzonspor   -   Getafe Getafe 16:50h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Basilea Basel   -   Trabzonspor Trabzonspor 18:55h.
12/12 Getafe Getafe   -   FK Krasnodar Krasnodar 18:55h.

Classificació del grup C en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Getafe Getafe 6 2 2 0 0 3 1 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 2 1
2 Basel Basilea 4 2 1 1 0 7 2 1 1 0 0 5 0 1 0 1 0 2 2
3 Trabzonspor Trabzonspor 1 2 0 1 1 2 3 1 0 1 0 2 2 1 0 0 1 0 1
4 FK Krasnodar Krasnodar 0 2 0 0 2 1 7 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 0 5

Grup D

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 LASK LASK 1 - 0 Rosenborg Rosenborg Fi
19/09 PSV PSV 3 - 2 Sporting CP Sporting Portugal Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Rosenborg Rosenborg 1 - 4 PSV PSV Fi
03/10 Sporting Portugal Sporting CP 2 - 1 LASK LASK Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 PSV PSV   -   LASK LASK 21:00h.
24/10 Sporting Portugal Sporting CP   -   Rosenborg Rosenborg 21:00h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 LASK LASK   -   PSV PSV 18:55h.
07/11 Rosenborg Rosenborg   -   Sporting CP Sporting Portugal 18:55h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Rosenborg Rosenborg   -   LASK LASK 21:00h.
28/11 Sporting Portugal Sporting CP   -   PSV PSV 21:00h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 LASK LASK   -   Sporting CP Sporting Portugal 18:55h.
12/12 PSV PSV   -   Rosenborg Rosenborg 18:55h.

Classificació del grup D en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 PSV PSV 6 2 2 0 0 7 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0 0 4 1
2 Sporting CP Sporting Portugal 3 2 1 0 1 4 4 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1 2 3
3 LASK LASK 3 2 1 0 1 2 2 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 1 2
4 Rosenborg Rosenborg 0 2 0 0 2 1 5 1 0 0 1 1 4 1 0 0 1 0 1

Grup E

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 CFR Cluj CFR Cluj 2 - 1 Lazio Lazio Fi
19/09 Rennes Rennes 1 - 1 Celtic Celtic Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Celtic Celtic 2 - 0 CFR Cluj CFR Cluj Fi
03/10 Lazio Lazio 2 - 1 Rennes Rennes Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Celtic Celtic   -   Lazio Lazio 21:00h.
24/10 Rennes Rennes   -   CFR Cluj CFR Cluj 21:00h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 CFR Cluj CFR Cluj   -   Rennes Rennes 18:55h.
07/11 Lazio Lazio   -   Celtic Celtic 18:55h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Celtic Celtic   -   Rennes Rennes 21:00h.
28/11 Lazio Lazio   -   CFR Cluj CFR Cluj 21:00h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 CFR Cluj CFR Cluj   -   Celtic Celtic 18:55h.
12/12 Rennes Rennes   -   Lazio Lazio 18:55h.

Classificació del grup E en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Celtic Celtic 4 2 1 1 0 3 1 1 1 0 0 2 0 1 0 1 0 1 1
2 CFR Cluj CFR Cluj 3 2 1 0 1 2 3 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1 0 2
3 Lazio Lazio 3 2 1 0 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1 1 2
4 Rennes Rennes 1 2 0 1 1 2 3 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 2

Grup F

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 0 - 3 Arsenal Arsenal Fi
19/09 Standard de Lieja Standard Liège 2 - 0 Vitória Guimarães Vitoria Guimaraes Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Arsenal Arsenal 4 - 0 Standard Liège Standard de Lieja Fi
03/10 Vitoria Guimaraes Vitória Guimarães 0 - 1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Arsenal Arsenal   -   Vitória Guimarães Vitoria Guimaraes 21:00h.
24/10 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt   -   Standard Liège Standard de Lieja 21:00h.

Jornada 4ª

06.11.2019 - 07.11.2019
06/11 Vitoria Guimaraes Vitória Guimarães   -   Arsenal Arsenal 16:50h.
07/11 Standard de Lieja Standard Liège   -   Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 18:55h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Arsenal Arsenal   -   Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 21:00h.
28/11 Vitoria Guimaraes Vitória Guimarães   -   Standard Liège Standard de Lieja 21:00h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt   -   Vitória Guimarães Vitoria Guimaraes 18:55h.
12/12 Standard de Lieja Standard Liège   -   Arsenal Arsenal 18:55h.

Classificació del grup F en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Arsenal Arsenal 6 2 2 0 0 7 0 1 1 0 0 4 0 1 1 0 0 3 0
2 Standard Liège Standard de Lieja 3 2 1 0 1 2 4 1 1 0 0 2 0 1 0 0 1 0 4
3 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 3 2 1 0 1 1 3 1 0 0 1 0 3 1 1 0 0 1 0
4 Vitória Guimarães Vitoria Guimaraes 0 2 0 0 2 0 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 2

Grup G

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Oporto FC Porto 2 - 1 Young Boys Young Boys Fi
19/09 Rangers Rangers 1 - 0 Feyenoord Feyenoord Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Feyenoord Feyenoord 2 - 0 FC Porto Oporto Fi
03/10 Young Boys Young Boys 2 - 1 Rangers Rangers Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Oporto FC Porto   -   Rangers Rangers 18:55h.
24/10 Young Boys Young Boys   -   Feyenoord Feyenoord 18:55h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 Feyenoord Feyenoord   -   Young Boys Young Boys 21:00h.
07/11 Rangers Rangers   -   FC Porto Oporto 21:00h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Feyenoord Feyenoord   -   Rangers Rangers 18:55h.
28/11 Young Boys Young Boys   -   FC Porto Oporto 18:55h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Oporto FC Porto   -   Feyenoord Feyenoord 21:00h.
12/12 Rangers Rangers   -   Young Boys Young Boys 21:00h.

Classificació del grup G en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Feyenoord Feyenoord 3 2 1 0 1 2 1 1 1 0 0 2 0 1 0 0 1 0 1
2 Young Boys Young Boys 3 2 1 0 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1 1 2
3 Rangers Rangers 3 2 1 0 1 2 2 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 1 2
4 FC Porto Oporto 3 2 1 0 1 2 3 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1 0 2

Grup H

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Espanyol Espanyol 1 - 1 Ferencvárosi TC Ferencváros Fi
19/09 Ludogorets Ludogorets Razgrad 5 - 1 CSKA Moscow CSKA de Moscú Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 CSKA de Moscú CSKA Moscow 0 - 2 Espanyol Espanyol Fi
03/10 Ferencváros Ferencvárosi TC 0 - 3 Ludogorets Razgrad Ludogorets Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 CSKA de Moscú CSKA Moscow   -   Ferencvárosi TC Ferencváros 18:55h.
24/10 Ludogorets Ludogorets Razgrad   -   Espanyol Espanyol 18:55h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 Espanyol Espanyol   -   Ludogorets Razgrad Ludogorets 21:00h.
07/11 Ferencváros Ferencvárosi TC   -   CSKA Moscow CSKA de Moscú 21:00h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 CSKA de Moscú CSKA Moscow   -   Ludogorets Razgrad Ludogorets 18:55h.
28/11 Ferencváros Ferencvárosi TC   -   Espanyol Espanyol 18:55h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Espanyol Espanyol   -   CSKA Moscow CSKA de Moscú 21:00h.
12/12 Ludogorets Ludogorets Razgrad   -   Ferencvárosi TC Ferencváros 21:00h.

Classificació del grup H en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Ludogorets Razgrad Ludogorets 6 2 2 0 0 8 1 1 1 0 0 5 1 1 1 0 0 3 0
2 Espanyol Espanyol 4 2 1 1 0 3 1 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 2 0
3 Ferencvárosi TC Ferencváros 1 2 0 1 1 1 4 1 0 0 1 0 3 1 0 1 0 1 1
4 CSKA Moscow CSKA de Moscú 0 2 0 0 2 1 7 1 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 5

Grup I

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Gent KAA Gent 3 - 2 St Etienne Saint-Étienne Fi
19/09 Wolfsburgo VfL Wolfsburg 3 - 1 Oleksandria Oleksandria Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Oleksandria Oleksandria 1 - 1 KAA Gent Gent Fi
03/10 Saint-Étienne St Etienne 1 - 1 VfL Wolfsburg Wolfsburgo Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Gent KAA Gent   -   VfL Wolfsburg Wolfsburgo 18:55h.
24/10 Saint-Étienne St Etienne   -   Oleksandria Oleksandria 18:55h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 Oleksandria Oleksandria   -   St Etienne Saint-Étienne 21:00h.
07/11 Wolfsburgo VfL Wolfsburg   -   KAA Gent Gent 21:00h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Oleksandria Oleksandria   -   VfL Wolfsburg Wolfsburgo 18:55h.
28/11 Saint-Étienne St Etienne   -   KAA Gent Gent 18:55h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Gent KAA Gent   -   Oleksandria Oleksandria 21:00h.
12/12 Wolfsburgo VfL Wolfsburg   -   St Etienne Saint-Étienne 21:00h.

Classificació del grup I en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 VfL Wolfsburg Wolfsburgo 4 2 1 1 0 4 2 1 1 0 0 3 1 1 0 1 0 1 1
2 KAA Gent Gent 4 2 1 1 0 4 3 1 1 0 0 3 2 1 0 1 0 1 1
3 St Etienne Saint-Étienne 1 2 0 1 1 3 4 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 2 3
4 Oleksandria Oleksandria 1 2 0 1 1 2 4 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 3

Grup J

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Borussia M. Borussia Mönchengladbach 0 - 4 RZ Pellets WAC Wolfsberger Fi
19/09 Roma Roma 4 - 0 Istanbul Basaksehir Baaksehir Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Baaksehir Istanbul Basaksehir 1 - 1 Borussia Mönchengladbach Borussia M. Fi
03/10 Wolfsberger RZ Pellets WAC 1 - 1 Roma Roma Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Baaksehir Istanbul Basaksehir   -   RZ Pellets WAC Wolfsberger 18:55h.
24/10 Roma Roma   -   Borussia Mönchengladbach Borussia M. 18:55h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 Borussia M. Borussia Mönchengladbach   -   Roma Roma 21:00h.
07/11 Wolfsberger RZ Pellets WAC   -   Istanbul Basaksehir Baaksehir 21:00h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Baaksehir Istanbul Basaksehir   -   Roma Roma 18:55h.
28/11 Wolfsberger RZ Pellets WAC   -   Borussia Mönchengladbach Borussia M. 18:55h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Borussia M. Borussia Mönchengladbach   -   Istanbul Basaksehir Baaksehir 21:00h.
12/12 Roma Roma   -   RZ Pellets WAC Wolfsberger 21:00h.

Classificació del grup J en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Roma Roma 4 2 1 1 0 5 1 1 1 0 0 4 0 1 0 1 0 1 1
2 RZ Pellets WAC Wolfsberger 4 2 1 1 0 5 1 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 4 0
3 Borussia Mönchengladbach Borussia M. 1 2 0 1 1 1 5 1 0 0 1 0 4 1 0 1 0 1 1
4 Istanbul Basaksehir Baaksehir 1 2 0 1 1 1 5 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 0 4

Grup K

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 4 - 2 Besiktas Besiktas Fi
19/09 Wolwerhampton Wolverhampton Wanderers 0 - 1 Sporting Braga Sporting Braga Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Besiktas Besiktas 0 - 1 Wolverhampton Wanderers Wolwerhampton Fi
03/10 Sporting Braga Sporting Braga 2 - 2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 Besiktas Besiktas   -   Sporting Braga Sporting Braga 18:55h.
24/10 Slovan Bratislava Slovan Bratislava   -   Wolverhampton Wanderers Wolwerhampton 18:55h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 Sporting Braga Sporting Braga   -   Besiktas Besiktas 21:00h.
07/11 Wolwerhampton Wolverhampton Wanderers   -   Slovan Bratislava Slovan Bratislava 21:00h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Besiktas Besiktas   -   Slovan Bratislava Slovan Bratislava 18:55h.
28/11 Sporting Braga Sporting Braga   -   Wolverhampton Wanderers Wolwerhampton 18:55h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Slovan Bratislava Slovan Bratislava   -   Sporting Braga Sporting Braga 21:00h.
12/12 Wolwerhampton Wolverhampton Wanderers   -   Besiktas Besiktas 21:00h.

Classificació del grup K en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 4 2 1 1 0 6 4 1 1 0 0 4 2 1 0 1 0 2 2
2 Sporting Braga Sporting Braga 4 2 1 1 0 3 2 1 0 1 0 2 2 1 1 0 0 1 0
3 Wolverhampton Wanderers Wolwerhampton 3 2 1 0 1 1 1 1 0 0 1 0 1 1 1 0 0 1 0
4 Besiktas Besiktas 0 2 0 0 2 2 5 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 2 4

Grup L

Jornada 1ª

19.09.2019 - 19.09.2019
19/09 Manchester United Manchester United 1 - 0 FC Astana Astana Fi
19/09 Partizan Partizan Belgrade 2 - 2 AZ AZ Alkmaar Fi

Jornada 2ª

03.10.2019 - 03.10.2019
03/10 Astana FC Astana 1 - 2 Partizan Belgrade Partizan Fi
03/10 AZ Alkmaar AZ 0 - 0 Manchester United Manchester United Fi

Jornada 3ª

24.10.2019 - 24.10.2019
24/10 AZ Alkmaar AZ   -   FC Astana Astana 18:55h.
24/10 Partizan Partizan Belgrade   -   Manchester United Manchester United 18:55h.

Jornada 4ª

07.11.2019 - 07.11.2019
07/11 Astana FC Astana   -   AZ AZ Alkmaar 16:50h.
07/11 Manchester United Manchester United   -   Partizan Belgrade Partizan 21:00h.

Jornada 5ª

28.11.2019 - 28.11.2019
28/11 Astana FC Astana   -   Manchester United Manchester United 16:50h.
28/11 AZ Alkmaar AZ   -   Partizan Belgrade Partizan 18:55h.

Jornada 6ª

12.12.2019 - 12.12.2019
12/12 Manchester United Manchester United   -   AZ AZ Alkmaar 21:00h.
12/12 Partizan Partizan Belgrade   -   FC Astana Astana 21:00h.

Classificació del grup L en la jornada 2ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Partizan Belgrade Partizan 4 2 1 1 0 4 3 1 0 1 0 2 2 1 1 0 0 2 1
2 Manchester United Manchester United 4 2 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
3 AZ AZ Alkmaar 2 2 0 2 0 2 2 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 2 2
4 FC Astana Astana 0 2 0 0 2 1 3 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 0 1

Buscador de deportes