- MULTIMÈDIA
- CLASSIFICATS
- SERVEIS
09.09.2023 - 10.09.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
09/09 | Coria | 0 - 3 | Utrera | 20:00 |
09/09 | Atlético Espeleño | 4 - 1 | AD Ceuta FC B | 21:00 |
10/09 | Córdoba B | 0 - 1 | Xerez CD | 11:30 |
10/09 | Ayamonte CF | 1 - 1 | Conil | 12:00 |
10/09 | La Palma CF | 3 - 1 | Pozoblanco | 12:00 |
10/09 | Sevilla C | 2 - 2 | Bollullos | 12:00 |
10/09 | Gerena | 2 - 0 | Cabecense | 12:00 |
10/09 | Ciudad de Lucena | 2 - 1 | Cartaya | 19:00 |
10/09 | Xerez Deportivo | 0 - 0 | Puente Genil | 19:00 |
16.09.2023 - 17.09.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
16/09 | AD Ceuta FC B | 1 - 1 | Córdoba B | 17:30 |
16/09 | Cartaya | 0 - 0 | Gerena | 19:00 |
16/09 | Cabecense | 2 - 1 | Atlético Espeleño | 19:30 |
17/09 | Conil | 0 - 1 | Ciudad de Lucena | 12:00 |
17/09 | Utrera | 2 - 0 | Ayamonte CF | 12:00 |
17/09 | Puente Genil | 2 - 1 | La Palma CF | 12:00 |
17/09 | Pozoblanco | 1 - 0 | Coria | 18:00 |
17/09 | Bollullos | 0 - 0 | Xerez Deportivo | 18:30 |
17/09 | Xerez CD | 1 - 0 | Sevilla C | 19:00 |
23.09.2023 - 24.09.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
23/09 | Atlético Espeleño | 1 - 2 | Cartaya | 19:00 |
23/09 | Coria | 1 - 1 | Puente Genil | 19:00 |
24/09 | Córdoba B | 5 - 2 | Cabecense | 12:00 |
24/09 | Ayamonte CF | 3 - 1 | Pozoblanco | 12:00 |
24/09 | La Palma CF | 1 - 2 | Bollullos | 12:00 |
24/09 | Gerena | 2 - 0 | Conil | 12:00 |
24/09 | Sevilla C | 1 - 0 | Xerez Deportivo | 17:00 |
24/09 | Xerez CD | 0 - 0 | AD Ceuta FC B | 17:30 |
24/09 | Ciudad de Lucena | 2 - 0 | Utrera | 18:00 |
28.09.2023 - 01.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
28/09 | Cartaya | 1 - 1 | Córdoba B | 18:00 |
30/09 | AD Ceuta FC B | 1 - 0 | Sevilla C | 16:30 |
01/10 | Cabecense | 0 - 2 | Xerez CD | 12:00 |
01/10 | Conil | 1 - 1 | Atlético Espeleño | 12:00 |
01/10 | Pozoblanco | 0 - 2 | Ciudad de Lucena | 12:00 |
01/10 | Puente Genil | 2 - 1 | Ayamonte CF | 12:00 |
01/10 | Utrera | 3 - 2 | Gerena | 12:00 |
01/10 | Xerez Deportivo | 4 - 1 | La Palma CF | 18:00 |
01/10 | Bollullos | 1 - 0 | Coria | 18:30 |
07.10.2023 - 08.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
07/10 | AD Ceuta FC B | 0 - 0 | Cabecense | 17:00 |
08/10 | Ayamonte CF | 0 - 0 | Bollullos | 12:00 |
08/10 | Coria | 3 - 2 | Xerez Deportivo | 12:00 |
08/10 | Córdoba B | 3 - 0 | Conil | 12:00 |
08/10 | Gerena | 1 - 2 | Pozoblanco | 12:00 |
08/10 | Sevilla C | 2 - 0 | La Palma CF | 12:30 |
08/10 | Ciudad de Lucena | 1 - 1 | Puente Genil | 18:00 |
08/10 | Xerez CD | 1 - 0 | Cartaya | 18:00 |
08/10 | Atlético Espeleño | 3 - 2 | Utrera | 18:00 |
14.10.2023 - 15.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
14/10 | Cartaya | 0 - 0 | AD Ceuta FC B | 16:00 |
15/10 | Cabecense | 0 - 1 | Sevilla C | 12:00 |
15/10 | Conil | 0 - 1 | Xerez CD | 12:00 |
15/10 | Utrera | 4 - 2 | Córdoba B | 12:00 |
15/10 | La Palma CF | 3 - 2 | Coria | 12:00 |
15/10 | Puente Genil | 2 - 2 | Gerena | 12:00 |
15/10 | Bollullos | 1 - 1 | Ciudad de Lucena | 16:30 |
15/10 | Pozoblanco | 2 - 1 | Atlético Espeleño | 17:00 |
15/10 | Xerez Deportivo | 1 - 0 | Ayamonte CF | 19:00 |
21.10.2023 - 22.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
21/10 | Sevilla C | 3 - 3 | Coria | 12:00 |
21/10 | Xerez CD | 0 - 0 | Utrera | 19:00 |
22/10 | Cabecense | 1 - 0 | Cartaya | 12:00 |
22/10 | Córdoba B | 1 - 1 | Pozoblanco | 12:00 |
22/10 | Ayamonte CF | 0 - 3 | La Palma CF | 12:00 |
22/10 | Gerena | 1 - 2 | Bollullos | 12:00 |
22/10 | AD Ceuta FC B | 2 - 1 | Conil | 13:00 |
22/10 | Ciudad de Lucena | 1 - 0 | Xerez Deportivo | 17:00 |
22/10 | Atlético Espeleño | 0 - 3 | Puente Genil | 18:00 |
28.10.2023 - 29.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
28/10 | Utrera | 0 - 2 | AD Ceuta FC B | 17:45 |
28/10 | Xerez Deportivo | 1 - 0 | Gerena | 19:00 |
29/10 | Conil | 3 - 0 | Cabecense | 12:00 |
29/10 | Bollullos | 2 - 0 | Atlético Espeleño | 12:00 |
29/10 | La Palma CF | 1 - 0 | Ciudad de Lucena | 12:00 |
29/10 | Coria | 0 - 1 | Ayamonte CF | 12:00 |
29/10 | Cartaya | 2 - 0 | Sevilla C | 16:30 |
29/10 | Puente Genil | 1 - 1 | Córdoba B | 16:45 |
29/10 | Pozoblanco | 0 - 2 | Xerez CD | 17:00 |
04.11.2023 - 05.11.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
04/11 | AD Ceuta FC B | 3 - 0 | Pozoblanco | 16:30 |
04/11 | Cartaya | 0 - 1 | Conil | 18:00 |
05/11 | Cabecense | 1 - 0 | Utrera | 12:00 |
05/11 | Córdoba B | 2 - 0 | Bollullos | 12:00 |
05/11 | Gerena | 2 - 2 | La Palma CF | 12:00 |
05/11 | Sevilla C | 1 - 1 | Ayamonte CF | 16:00 |
05/11 | Atlético Espeleño | 1 - 0 | Xerez Deportivo | 17:00 |
05/11 | Ciudad de Lucena | 3 - 2 | Coria | 17:00 |
05/11 | Xerez CD | 4 - 0 | Puente Genil | 18:00 |
11.11.2023 - 12.11.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
11/11 | Puente Genil | 1 - 0 | AD Ceuta FC B | 16:45 |
11/11 | Conil | 1 - 0 | Sevilla C | 17:00 |
11/11 | Xerez Deportivo | 1 - 1 | Córdoba B | 17:00 |
12/11 | Utrera | 2 - 1 | Cartaya | 12:00 |
12/11 | Pozoblanco | 3 - 0 | Cabecense | 12:00 |
12/11 | La Palma CF | 1 - 2 | Atlético Espeleño | 12:00 |
12/11 | Ayamonte CF | 0 - 0 | Ciudad de Lucena | 12:00 |
12/11 | Coria | 0 - 2 | Gerena | 12:00 |
12/11 | Bollullos | 3 - 2 | Xerez CD | 16:45 |
18.11.2023 - 19.11.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
18/11 | Conil | 2 - 4 | Utrera | 17:00 |
18/11 | AD Ceuta FC B | 2 - 0 | Bollullos | 17:00 |
19/11 | Cartaya | 0 - 0 | Pozoblanco | 12:00 |
19/11 | Córdoba B | 2 - 2 | La Palma CF | 12:00 |
19/11 | Gerena | 1 - 0 | Ayamonte CF | 12:00 |
19/11 | Cabecense | 2 - 2 | Puente Genil | 12:30 |
19/11 | Sevilla C | 0 - 2 | Ciudad de Lucena | 13:15 |
19/11 | Atlético Espeleño | 0 - 0 | Coria | 17:00 |
19/11 | Xerez CD | 1 - 2 | Xerez Deportivo | 17:30 |
25.11.2023 - 26.11.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
25/11 | Puente Genil | 1 - 0 | Cartaya | 17:30 |
26/11 | Utrera | 2 - 0 | Sevilla C | 12:00 |
26/11 | Pozoblanco | 3 - 0 | Conil | 12:00 |
26/11 | La Palma CF | 3 - 3 | Xerez CD | 12:00 |
26/11 | Coria | 1 - 0 | Córdoba B | 12:00 |
26/11 | Ayamonte CF | 1 - 0 | Atlético Espeleño | 12:00 |
26/11 | Bollullos | 2 - 0 | Cabecense | 17:00 |
26/11 | Ciudad de Lucena | 2 - 0 | Gerena | 17:00 |
26/11 | Xerez Deportivo | 1 - 1 | AD Ceuta FC B | 17:30 |
02.12.2023 - 03.12.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
02/12 | Sevilla C | 2 - 2 | Gerena | 12:00 |
02/12 | AD Ceuta FC B | 2 - 0 | La Palma CF | 16:00 |
02/12 | Córdoba B | 3 - 1 | Ayamonte CF | 16:00 |
02/12 | Cartaya | 0 - 0 | Bollullos | 16:30 |
02/12 | Atlético Espeleño | 2 - 3 | Ciudad de Lucena | 16:30 |
02/12 | Conil | 1 - 1 | Puente Genil | 17:00 |
02/12 | Cabecense | 0 - 4 | Xerez Deportivo | 18:00 |
03/12 | Utrera | 0 - 2 | Pozoblanco | 12:00 |
03/12 | Xerez CD | 3 - 0 | Coria | 18:00 |
06.12.2023 - 07.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
06/12 | Xerez Deportivo | 2 - 0 | Cartaya | 12:00 |
06/12 | La Palma CF | 2 - 2 | Cabecense | 12:00 |
06/12 | Gerena | 1 - 0 | Atlético Espeleño | 12:00 |
06/12 | Coria | 2 - 2 | AD Ceuta FC B | 13:30 |
06/12 | Bollullos | 1 - 0 | Conil | 16:00 |
06/12 | Pozoblanco | 1 - 0 | Sevilla C | 17:00 |
06/12 | Ciudad de Lucena | 0 - 2 | Córdoba B | 17:00 |
07/01 | Puente Genil | 2 - 3 | Utrera | 12:00 |
07/01 | Ayamonte CF | 1 - 2 | Xerez CD | 12:00 |
16.12.2023 - 17.12.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
16/12 | Córdoba B | 1 - 0 | Gerena | 16:00 |
16/12 | AD Ceuta FC B | 0 - 0 | Ayamonte CF | 17:00 |
17/12 | Pozoblanco | 2 - 1 | Puente Genil | 12:00 |
17/12 | Utrera | 1 - 1 | Bollullos | 12:00 |
17/12 | Conil | 0 - 1 | Xerez Deportivo | 12:00 |
17/12 | Cartaya | 1 - 1 | La Palma CF | 12:00 |
17/12 | Sevilla C | 0 - 2 | Atlético Espeleño | 12:00 |
17/12 | Cabecense | 0 - 0 | Coria | 12:15 |
17/12 | Xerez CD | 1 - 1 | Ciudad de Lucena | 17:30 |
13.01.2024 - 14.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
13/01 | AD Ceuta FC B | 4 - 0 | Gerena | 16:30 |
14/01 | Puente Genil | 2 - 0 | Bollullos | 12:00 |
14/01 | Pozoblanco | 2 - 2 | Xerez Deportivo | 12:00 |
14/01 | Utrera | 1 - 1 | La Palma CF | 12:00 |
14/01 | Conil | 1 - 1 | Coria | 12:00 |
14/01 | Cartaya | 3 - 0 | Ayamonte CF | 12:00 |
14/01 | Cabecense | 0 - 1 | Ciudad de Lucena | 12:00 |
14/01 | Córdoba B | 0 - 0 | Sevilla C | 12:00 |
14/01 | Xerez CD | 5 - 0 | Atlético Espeleño | 12:30 |
20.01.2024 - 21.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
20/01 | AD Ceuta FC B | 1 - 3 | Atlético Espeleño | 16:30 |
20/01 | Cartaya | 0 - 2 | Ciudad de Lucena | 17:00 |
20/01 | Conil | 0 - 0 | Ayamonte CF | 19:00 |
21/01 | Utrera | 3 - 0 | Coria | 12:00 |
21/01 | Pozoblanco | 1 - 0 | La Palma CF | 12:00 |
21/01 | Puente Genil | 1 - 1 | Xerez Deportivo | 12:00 |
21/01 | Bollullos | 1 - 0 | Sevilla C | 12:00 |
21/01 | Cabecense | 1 - 2 | Gerena | 12:00 |
21/01 | Xerez CD | 3 - 0 | Córdoba B | 17:00 |
26.01.2024 - 28.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
26/01 | Sevilla C | 1 - 2 | Xerez CD | 19:00 |
27/01 | Córdoba B | 2 - 1 | AD Ceuta FC B | 16:15 |
28/01 | Ayamonte CF | 1 - 2 | Utrera | 12:00 |
28/01 | Coria | 2 - 3 | Pozoblanco | 12:00 |
28/01 | La Palma CF | 4 - 1 | Puente Genil | 12:00 |
28/01 | Gerena | 0 - 3 | Cartaya | 12:00 |
28/01 | Atlético Espeleño | 1 - 1 | Cabecense | 17:00 |
28/01 | Ciudad de Lucena | 2 - 0 | Conil | 17:00 |
28/01 | Xerez Deportivo | 0 - 0 | Bollullos | 17:00 |
03.02.2024 - 04.02.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
03/02 | AD Ceuta FC B | 1 - 1 | Xerez CD | 17:30 |
03/02 | Puente Genil | 3 - 2 | Coria | 18:00 |
03/02 | Pozoblanco | 3 - 1 | Ayamonte CF | 19:00 |
04/02 | Cabecense | 1 - 3 | Córdoba B | 12:00 |
04/02 | Cartaya | 2 - 1 | Atlético Espeleño | 12:00 |
04/02 | Utrera | 1 - 2 | Ciudad de Lucena | 12:00 |
04/02 | Conil | 0 - 0 | Gerena | 12:00 |
04/02 | Bollullos | 1 - 3 | La Palma CF | 16:30 |
04/02 | Xerez Deportivo | 2 - 1 | Sevilla C | 17:00 |
10.02.2024 - 28.02.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
10/02 | Sevilla C | 2 - 0 | AD Ceuta FC B | 13:30 |
10/02 | Córdoba B | 0 - 3 | Cartaya | 16:00 |
11/02 | Ayamonte CF | 1 - 2 | Puente Genil | 12:00 |
11/02 | Coria | 1 - 0 | Bollullos | 12:00 |
11/02 | Gerena | 2 - 2 | Utrera | 12:30 |
11/02 | Xerez CD | 2 - 0 | Cabecense | 17:00 |
11/02 | Ciudad de Lucena | 0 - 0 | Pozoblanco | 17:00 |
11/02 | La Palma CF | 1 - 0 | Xerez Deportivo | 17:30 |
28/02 | Atlético Espeleño | 1 - 2 | Conil | 17:00 |
16.02.2024 - 18.02.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
16/02 | Conil | 2 - 0 | Córdoba B | 18:30 |
17/02 | Cabecense | 1 - 3 | AD Ceuta FC B | 16:00 |
18/02 | Utrera | 3 - 1 | Atlético Espeleño | 12:00 |
18/02 | Bollullos | 0 - 0 | Ayamonte CF | 16:30 |
18/02 | Cartaya | 0 - 1 | Xerez CD | 17:00 |
18/02 | Puente Genil | 0 - 0 | Ciudad de Lucena | 17:00 |
18/02 | La Palma CF | 1 - 4 | Sevilla C | 17:00 |
18/02 | Pozoblanco | 2 - 1 | Gerena | 17:00 |
18/02 | Xerez Deportivo | 4 - 2 | Coria | 18:00 |
24.02.2024 - 25.02.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
24/02 | Córdoba B | 1 - 1 | Utrera | 12:00 |
24/02 | AD Ceuta FC B | 3 - 0 | Cartaya | 17:30 |
24/02 | Xerez CD | 2 - 0 | Conil | 18:00 |
25/02 | Sevilla C | 2 - 0 | Cabecense | 12:00 |
25/02 | Ayamonte CF | 1 - 1 | Xerez Deportivo | 12:00 |
25/02 | Coria | 0 - 0 | La Palma CF | 12:00 |
25/02 | Gerena | 2 - 0 | Puente Genil | 12:00 |
25/02 | Atlético Espeleño | 1 - 2 | Pozoblanco | 17:00 |
25/02 | Ciudad de Lucena | 2 - 0 | Bollullos | 17:00 |
09.03.2024 - 10.03.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
09/03 | AD Ceuta FC B | 3 - 0 | Utrera | 13:00 |
10/03 | Sevilla C | 0 - 0 | Cartaya | 12:00 |
10/03 | Cabecense | 1 - 4 | Conil | 12:00 |
10/03 | Ayamonte CF | 2 - 6 | Coria | 12:00 |
10/03 | Gerena | 0 - 1 | Xerez Deportivo | 12:00 |
10/03 | Ciudad de Lucena | 1 - 0 | La Palma CF | 12:45 |
10/03 | Córdoba B | 1 - 1 | Puente Genil | 16:30 |
10/03 | Atlético Espeleño | 3 - 0 | Bollullos | 17:00 |
10/03 | Xerez CD | 1 - 2 | Pozoblanco | 18:00 |
23.03.2024 - 24.03.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
23/03 | Pozoblanco | 1 - 1 | AD Ceuta FC B | 12:00 |
23/03 | Puente Genil | 3 - 2 | Xerez CD | 12:00 |
23/03 | Bollullos | 0 - 0 | Córdoba B | 16:30 |
23/03 | Utrera | 2 - 3 | Cabecense | 17:00 |
23/03 | La Palma CF | 0 - 1 | Gerena | 18:00 |
23/03 | Ayamonte CF | 2 - 1 | Sevilla C | 18:45 |
23/03 | Conil | 2 - 1 | Cartaya | 19:00 |
24/03 | Xerez Deportivo | 3 - 0 | Atlético Espeleño | 12:00 |
24/03 | Coria | 1 - 1 | Ciudad de Lucena | 12:00 |
27.03.2024 - 31.03.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
27/03 | Sevilla C | 1 - 1 | Conil | 17:00 |
28/03 | Cartaya | 1 - 0 | Utrera | 12:00 |
28/03 | Cabecense | 1 - 0 | Pozoblanco | 12:00 |
28/03 | Atlético Espeleño | 1 - 0 | La Palma CF | 12:00 |
28/03 | AD Ceuta FC B | 1 - 0 | Puente Genil | 16:00 |
31/03 | Gerena | 1 - 3 | Coria | 12:00 |
31/03 | Córdoba B | 0 - 2 | Xerez Deportivo | 16:30 |
31/03 | Xerez CD | 0 - 0 | Bollullos | 18:00 |
31/03 | Ciudad de Lucena | 0 - 2 | Ayamonte CF | 18:00 |
13.04.2024 - 14.04.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
13/04 | Cartaya | 2 - 2 | Puente Genil | 18:30 |
14/04 | Sevilla C | 1 - 2 | Utrera | 12:00 |
14/04 | Conil | 2 - 1 | Pozoblanco | 12:00 |
14/04 | Cabecense | 1 - 1 | Bollullos | 12:00 |
14/04 | Xerez CD | 2 - 0 | La Palma CF | 12:00 |
14/04 | Córdoba B | 0 - 3 | Coria | 12:00 |
14/04 | Gerena | 2 - 0 | Ciudad de Lucena | 12:00 |
14/04 | AD Ceuta FC B | 1 - 2 | Xerez Deportivo | 17:00 |
14/04 | Atlético Espeleño | 3 - 2 | Ayamonte CF | 18:00 |
20.04.2024 - 21.04.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
20/04 | La Palma CF | 1 - 2 | AD Ceuta FC B | 17:00 |
20/04 | Puente Genil | 2 - 0 | Conil | 18:00 |
20/04 | Bollullos | 2 - 2 | Cartaya | 19:00 |
20/04 | Ciudad de Lucena | 1 - 0 | Atlético Espeleño | 19:00 |
21/04 | Gerena | 0 - 0 | Sevilla C | 11:30 |
21/04 | Coria | 1 - 0 | Xerez CD | 12:00 |
21/04 | Pozoblanco | 1 - 0 | Utrera | 17:00 |
21/04 | Xerez Deportivo | 4 - 0 | Cabecense | 18:00 |
21/04 | Ayamonte CF | 2 - 1 | Córdoba B | 18:00 |
25.04.2024 - 28.04.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
25/04 | Córdoba B | 0 - 1 | Ciudad de Lucena | 19:00 |
27/04 | Xerez CD | 1 - 1 | Ayamonte CF | 12:00 |
27/04 | Sevilla C | 0 - 0 | Pozoblanco | 12:30 |
27/04 | AD Ceuta FC B | 5 - 0 | Coria | 17:30 |
27/04 | Cabecense | 2 - 1 | La Palma CF | 18:00 |
27/04 | Cartaya | 1 - 0 | Xerez Deportivo | 18:30 |
27/04 | Atlético Espeleño | 1 - 3 | Gerena | 18:30 |
27/04 | Conil | 1 - 1 | Bollullos | 20:00 |
28/04 | Utrera | 0 - 1 | Puente Genil | 12:00 |