Calendari de Divisió d'Honor del Grup 2

Jornada 1ª

02.09.2017 - 03.09.2017
02/09 Alavés 3 - 1 Danok Bat Fi
02/09 CD Getxo 2 - 1 Pamplona Fi
02/09 Eibar 3 - 1 AD San Juan Fi
02/09 Hernani 1 - 3 Numancia Fi
02/09 Antiguoko 2 - 2 Varea Fi
02/09 Arenas 3 - 1 Logroñes U.D Fi
03/09 Athletic Club 5 - 3 Real Sociedad Fi
03/09 Chantrea 3 - 2 Atlético Osasuna Fi
 

Jornada 2ª

09.09.2017 - 10.09.2017
09/09 Pamplona 2 - 2 Hernani Fi
09/09 Atlético Osasuna 1 - 2 Athletic Club Fi
09/09 Numancia 0 - 2 Alavés Fi
09/09 Logroñes U.D 1 - 2 Chantrea Fi
09/09 Danok Bat 2 - 2 Antiguoko Fi
10/09 Varea 1 - 0 Eibar Fi
10/09 Real Sociedad 3 - 1 CD Getxo Fi
10/09 AD San Juan 2 - 0 Arenas Fi
 

Jornada 3ª

16.09.2017 - 17.09.2017
16/09 CD Getxo 1 - 4 Atlético Osasuna Fi
16/09 Athletic Club 6 - 0 Logroñes U.D Fi
16/09 Antiguoko 1 - 1 Eibar Fi
16/09 Hernani 1 - 5 Real Sociedad Fi
16/09 Arenas 1 - 1 Varea Fi
17/09 Chantrea 1 - 1 AD San Juan Fi
17/09 Danok Bat 2 - 1 Numancia Fi
17/09 Alavés 5 - 1 Pamplona Fi
 

Jornada 4ª

23.09.2017 - 24.09.2017
23/09 Atlético Osasuna 2 - 0 Hernani Fi
23/09 Eibar 1 - 1 Arenas Fi
23/09 Logroñes U.D 1 - 5 CD Getxo Fi
23/09 AD San Juan 1 - 4 Athletic Club Fi
23/09 Varea 0 - 2 Chantrea Fi
24/09 Pamplona 2 - 5 Danok Bat Fi
24/09 Real Sociedad 2 - 2 Alavés Fi
24/09 Numancia 2 - 1 Antiguoko Fi
 

Jornada 5ª

30.09.2017 - 01.10.2017
30/09 Numancia 1 - 1 Pamplona Fi
30/09 Danok Bat 2 - 1 Real Sociedad Fi
30/09 Alavés 2 - 0 Atlético Osasuna Fi
30/09 Hernani 3 - 1 Logroñes U.D Fi
30/09 Antiguoko 1 - 1 Arenas Fi
30/09 Athletic Club 5 - 1 Varea Fi
01/10 Chantrea 1 - 3 Eibar Fi
01/10 CD Getxo 1 - 1 AD San Juan Fi
 

Jornada 6ª

07.10.2017 - 08.10.2017
07/10 Logroñes U.D 3 - 1 Alavés Fi
08/10 Pamplona 2 - 2 Antiguoko Fi
08/10 Eibar 0 - 0 Athletic Club Fi
08/10 Atlético Osasuna 1 - 1 Danok Bat Fi
08/10 Varea 0 - 1 CD Getxo Fi
08/10 AD San Juan 2 - 0 Hernani Fi
08/10 Real Sociedad 1 - 0 Numancia Fi
08/10 Arenas 1 - 2 Chantrea Fi
 

Jornada 7ª

11.10.2017 - 12.10.2017
11/10 Athletic Club 5 - 1 Arenas Fi
12/10 Pamplona 1 - 2 Real Sociedad Fi
12/10 Numancia 2 - 1 Atlético Osasuna Fi
12/10 Hernani 5 - 2 Varea Fi
12/10 CD Getxo 2 - 3 Eibar Fi
12/10 Alavés 1 - 1 AD San Juan Fi
12/10 Danok Bat 4 - 0 Logroñes U.D Fi
12/10 Antiguoko 2 - 3 Chantrea Fi
 

Jornada 8ª

15.10.2017
15/10 AD San Juan 2 - 2 Danok Bat Fi
15/10 Atlético Osasuna 2 - 0 Pamplona Fi
15/10 Logroñes U.D 1 - 3 Numancia Fi
15/10 Varea 2 - 4 Alavés Fi
15/10 Chantrea 1 - 1 Athletic Club Fi
15/10 Eibar 3 - 1 Hernani Fi
15/10 Real Sociedad 1 - 0 Antiguoko Fi
15/10 Arenas 3 - 0 CD Getxo Fi
 

Jornada 9ª

21.10.2017 - 22.10.2017
21/10 Danok Bat 1 - 1 Varea Fi
21/10 Real Sociedad 3 - 2 Atlético Osasuna Fi
22/10 Pamplona 2 - 0 Logroñes U.D Fi
22/10 Alavés 1 - 0 Eibar Fi
22/10 Antiguoko 2 - 4 Athletic Club Fi
22/10 Numancia 0 - 2 AD San Juan Fi
22/10 Hernani 2 - 2 Arenas Fi
22/10 CD Getxo 2 - 1 Chantrea Fi
 

Jornada 10ª

28.10.2017 - 29.10.2017
28/10 Atlético Osasuna 0 - 1 Antiguoko Fi
28/10 Athletic Club 5 - 2 CD Getxo Fi
28/10 Arenas 1 - 4 Alavés Fi
28/10 Eibar 3 - 0 Danok Bat Fi
29/10 AD San Juan 0 - 0 Pamplona Fi
29/10 Logroñes U.D 0 - 3 Real Sociedad Fi
29/10 Varea 0 - 0 Numancia Fi
29/10 Chantrea 2 - 2 Hernani Fi
 

Jornada 11ª

04.11.2017 - 05.11.2017
04/11 Atlético Osasuna 1 - 0 Logroñes U.D Fi
04/11 Danok Bat 2 - 2 Arenas Fi
04/11 Alavés 5 - 1 Chantrea Fi
04/11 Numancia 3 - 2 Eibar Fi
04/11 Antiguoko 0 - 0 CD Getxo Fi
04/11 Hernani 0 - 4 Athletic Club Fi
05/11 Pamplona 3 - 0 Varea Fi
05/11 Real Sociedad 6 - 0 AD San Juan Fi
 

Jornada 12ª

11.11.2017 - 12.11.2017
11/11 Logroñes U.D 1 - 2 Antiguoko Fi
11/11 Varea 2 - 4 Real Sociedad Fi
11/11 Athletic Club 4 - 3 Alavés Fi
12/11 Chantrea 0 - 2 Danok Bat Fi
12/11 CD Getxo 2 - 1 Hernani Fi
12/11 Eibar 0 - 2 Pamplona Fi
12/11 Arenas 3 - 1 Numancia Fi
12/11 AD San Juan 0 - 2 Atlético Osasuna Fi
 

Jornada 13ª

18.11.2017 - 19.11.2017
18/11 Atlético Osasuna 3 - 0 Varea Fi
18/11 Logroñes U.D 0 - 0 AD San Juan Fi
18/11 Real Sociedad 3 - 0 Eibar Fi
18/11 Danok Bat 3 - 3 Athletic Club Fi
18/11 Antiguoko 3 - 2 Hernani Fi
19/11 Pamplona 4 - 6 Arenas Fi
19/11 Alavés 5 - 0 CD Getxo Fi
19/11 Numancia 0 - 2 Chantrea Fi
 

Jornada 14ª

25.11.2017 - 26.11.2017
25/11 Athletic Club 4 - 2 Numancia Fi
25/11 Eibar 1 - 1 Atlético Osasuna Fi
25/11 Hernani 0 - 4 Alavés Fi
26/11 CD Getxo 0 - 3 Danok Bat Fi
26/11 Antiguoko 0 - 1 AD San Juan Fi
26/11 Chantrea 1 - 2 Pamplona Fi
26/11 Varea 1 - 1 Logroñes U.D Fi
26/11 Arenas 2 - 3 Real Sociedad Fi
 

Jornada 15ª

02.12.2017 - 23.12.2017
02/12 Atlético Osasuna 2 - 0 Arenas Fi
02/12 Danok Bat 2 - 0 Hernani Fi
02/12 Logroñes U.D 0 - 1 Eibar Fi
02/12 Alavés 0 - 0 Antiguoko apla.
03/12 Pamplona 0 - 1 Athletic Club Fi
03/12 Real Sociedad 0 - 2 Chantrea Fi
03/12 Numancia 3 - 4 CD Getxo Fi
23/12 AD San Juan   -   Varea -:-
 

Jornada 16ª

08.12.2017 - 10.12.2017
08/12 AD San Juan 1 - 2 Eibar Fi
08/12 Varea 1 - 4 Antiguoko Fi
09/12 Real Sociedad 4 - 1 Athletic Club Fi
09/12 Logroñes U.D 1 - 0 Arenas Fi
09/12 Danok Bat 2 - 0 Alavés Fi
10/12 Pamplona 2 - 1 CD Getxo Fi
10/12 Atlético Osasuna 0 - 3 Chantrea Fi
10/12 Numancia 1 - 1 Hernani Fi
 

Jornada 17ª

16.12.2017 - 17.12.2017
16/12 Alavés 2 - 1 Numancia Fi
16/12 Hernani 3 - 0 Pamplona Fi
16/12 Athletic Club 3 - 1 Atlético Osasuna Fi
16/12 Eibar 0 - 3 Varea Fi
16/12 Antiguoko 1 - 1 Danok Bat Fi
17/12 Chantrea 2 - 2 Logroñes U.D Fi
17/12 CD Getxo 1 - 3 Real Sociedad Fi
17/12 Arenas   -   AD San Juan 18:00h.
 

Jornada 18ª

07.01.2018
07/01 Numancia   -   Danok Bat -:-
07/01 Pamplona   -   Alavés -:-
07/01 Real Sociedad   -   Hernani -:-
07/01 Atlético Osasuna   -   CD Getxo -:-
07/01 Logroñes U.D   -   Athletic Club -:-
07/01 AD San Juan   -   Chantrea -:-
07/01 Varea   -   Arenas -:-
07/01 Eibar   -   Antiguoko -:-
 

Jornada 19ª

14.01.2018
14/01 Antiguoko   -   Numancia -:-
14/01 Danok Bat   -   Pamplona -:-
14/01 Alavés   -   Real Sociedad -:-
14/01 Hernani   -   Atlético Osasuna -:-
14/01 CD Getxo   -   Logroñes U.D -:-
14/01 Athletic Club   -   AD San Juan -:-
14/01 Chantrea   -   Varea -:-
14/01 Arenas   -   Eibar -:-
 

Jornada 20ª

21.01.2018
21/01 Pamplona   -   Numancia -:-
21/01 Real Sociedad   -   Danok Bat -:-
21/01 Atlético Osasuna   -   Alavés -:-
21/01 Logroñes U.D   -   Hernani -:-
21/01 AD San Juan   -   CD Getxo -:-
21/01 Varea   -   Athletic Club -:-
21/01 Eibar   -   Chantrea -:-
21/01 Arenas   -   Antiguoko -:-
 

Jornada 21ª

28.01.2018
28/01 Antiguoko   -   Pamplona -:-
28/01 Numancia   -   Real Sociedad -:-
28/01 Danok Bat   -   Atlético Osasuna -:-
28/01 Alavés   -   Logroñes U.D -:-
28/01 Hernani   -   AD San Juan -:-
28/01 CD Getxo   -   Varea -:-
28/01 Athletic Club   -   Eibar -:-
28/01 Chantrea   -   Arenas -:-
 

Jornada 22ª

04.02.2018
04/02 Real Sociedad   -   Pamplona -:-
04/02 Atlético Osasuna   -   Numancia -:-
04/02 Logroñes U.D   -   Danok Bat -:-
04/02 AD San Juan   -   Alavés -:-
04/02 Varea   -   Hernani -:-
04/02 Eibar   -   CD Getxo -:-
04/02 Arenas   -   Athletic Club -:-
04/02 Chantrea   -   Antiguoko -:-
 

Jornada 23ª

11.02.2018
11/02 Antiguoko   -   Real Sociedad -:-
11/02 Pamplona   -   Atlético Osasuna -:-
11/02 Numancia   -   Logroñes U.D -:-
11/02 Danok Bat   -   AD San Juan -:-
11/02 Alavés   -   Varea -:-
11/02 Hernani   -   Eibar -:-
11/02 CD Getxo   -   Arenas -:-
11/02 Athletic Club   -   Chantrea -:-
 

Jornada 24ª

18.02.2018
18/02 Atlético Osasuna   -   Real Sociedad -:-
18/02 Logroñes U.D   -   Pamplona -:-
18/02 AD San Juan   -   Numancia -:-
18/02 Varea   -   Danok Bat -:-
18/02 Eibar   -   Alavés -:-
18/02 Arenas   -   Hernani -:-
18/02 Chantrea   -   CD Getxo -:-
18/02 Athletic Club   -   Antiguoko -:-
 

Jornada 25ª

04.03.2018
04/03 Antiguoko   -   Atlético Osasuna -:-
04/03 Real Sociedad   -   Logroñes U.D -:-
04/03 Pamplona   -   AD San Juan -:-
04/03 Numancia   -   Varea -:-
04/03 Danok Bat   -   Eibar -:-
04/03 Alavés   -   Arenas -:-
04/03 Hernani   -   Chantrea -:-
04/03 CD Getxo   -   Athletic Club -:-
 

Jornada 26ª

11.03.2018
11/03 Logroñes U.D   -   Atlético Osasuna -:-
11/03 AD San Juan   -   Real Sociedad -:-
11/03 Varea   -   Pamplona -:-
11/03 Eibar   -   Numancia -:-
11/03 Arenas   -   Danok Bat -:-
11/03 Chantrea   -   Alavés -:-
11/03 Athletic Club   -   Hernani -:-
11/03 CD Getxo   -   Antiguoko -:-
 

Jornada 27ª

18.03.2018
18/03 Danok Bat   -   Chantrea -:-
18/03 Hernani   -   CD Getxo -:-
18/03 Antiguoko   -   Logroñes U.D -:-
18/03 Real Sociedad   -   Varea -:-
18/03 Atlético Osasuna   -   AD San Juan -:-
18/03 Alavés   -   Athletic Club -:-
18/03 Numancia   -   Arenas -:-
18/03 Pamplona   -   Eibar -:-
 

Jornada 28ª

25.03.2018
25/03 AD San Juan   -   Logroñes U.D -:-
25/03 Varea   -   Atlético Osasuna -:-
25/03 Eibar   -   Real Sociedad -:-
25/03 Arenas   -   Pamplona -:-
25/03 Chantrea   -   Numancia -:-
25/03 Athletic Club   -   Danok Bat -:-
25/03 CD Getxo   -   Alavés -:-
25/03 Hernani   -   Antiguoko -:-
 

Jornada 29ª

01.04.2018
01/04 AD San Juan   -   Antiguoko -:-
01/04 Logroñes U.D   -   Varea -:-
01/04 Atlético Osasuna   -   Eibar -:-
01/04 Real Sociedad   -   Arenas -:-
01/04 Pamplona   -   Chantrea -:-
01/04 Numancia   -   Athletic Club -:-
01/04 Danok Bat   -   CD Getxo -:-
01/04 Alavés   -   Hernani -:-
 

Jornada 30ª

08.04.2018
08/04 Varea   -   AD San Juan -:-
08/04 Eibar   -   Logroñes U.D -:-
08/04 Arenas   -   Atlético Osasuna -:-
08/04 Chantrea   -   Real Sociedad -:-
08/04 Athletic Club   -   Pamplona -:-
08/04 CD Getxo   -   Numancia -:-
08/04 Hernani   -   Danok Bat -:-
08/04 Antiguoko   -   Alavés -:-
 

Buscador de deportes