Calendari de Divisió d'Honor del Grup 1

Jornada 1ª

03.09.2016 - 04.09.2016
03/09 Bansander 2 - 2 Racing de Santander Fi
03/09 Areosa 2 - 1 Sporting de Gijón Fi
03/09 Celta 3 - 2 Deportivo de La Coruña Fi
03/09 Real Avilés 2 - 3 TSK Roces Fi
03/09 Pabellón Ourense 0 - 3 Lugo Fi
03/09 Val Miñor 1 - 3 Oviedo Fi
04/09 Santiago de Compostela 1 - 2 Alondras Fi
04/09 Marina Spor 2 - 2 Tropezón Fi
 

Jornada 2ª

10.09.2016 - 11.09.2016
10/09 TSK Roces 3 - 0 Areosa Fi
10/09 Alondras 2 - 2 Real Avilés Fi
10/09 Deportivo de La Coruña 1 - 0 Pabellón Ourense Fi
10/09 Oviedo 5 - 0 Marina Spor Fi
11/09 Lugo 3 - 2 Bansander Fi
11/09 Tropezón 0 - 1 Celta Fi
11/09 Racing de Santander 0 - 0 Santiago de Compostela Fi
11/09 Sporting de Gijón 2 - 0 Val Miñor Fi
 

Jornada 3ª

17.09.2016 - 18.09.2016
17/09 Celta 1 - 2 Oviedo Fi
17/09 Marina Spor 1 - 6 Sporting de Gijón Fi
17/09 Santiago de Compostela 1 - 1 Real Avilés Fi
17/09 Val Miñor 4 - 1 TSK Roces Fi
18/09 Pabellón Ourense 3 - 2 Tropezón Fi
18/09 Racing de Santander 2 - 3 Lugo Fi
18/09 Bansander 2 - 1 Deportivo de La Coruña Fi
18/09 Areosa 2 - 3 Alondras Fi
 

Jornada 4ª

24.09.2016 - 25.09.2016
24/09 Real Avilés 1 - 0 Areosa Fi
24/09 Alondras 0 - 2 Val Miñor Fi
24/09 Oviedo 3 - 1 Pabellón Ourense Fi
25/09 Lugo 4 - 2 Santiago de Compostela Fi
25/09 Deportivo de La Coruña 3 - 0 Racing de Santander Fi
25/09 TSK Roces 3 - 0 Marina Spor Fi
25/09 Tropezón 0 - 0 Bansander Fi
25/09 Sporting de Gijón 2 - 1 Celta Fi
 

Jornada 5ª

01.10.2016 - 02.10.2016
01/10 Lugo 0 - 0 Deportivo de La Coruña Fi
01/10 Racing de Santander 2 - 1 Tropezón Fi
01/10 Bansander 3 - 1 Oviedo Fi
01/10 Santiago de Compostela 1 - 2 Areosa Fi
01/10 Pabellón Ourense 1 - 4 Sporting de Gijón Fi
01/10 Celta 4 - 0 TSK Roces Fi
01/10 Val Miñor 2 - 0 Real Avilés Fi
02/10 Marina Spor 0 - 0 Alondras Fi
 

Jornada 6ª

08.10.2016 - 09.10.2016
08/10 Alondras 1 - 1 Celta Fi
08/10 Real Avilés 0 - 1 Marina Spor Fi
08/10 Areosa 1 - 1 Val Miñor Fi
08/10 Deportivo de La Coruña 5 - 2 Santiago de Compostela Fi
08/10 Sporting de Gijón 5 - 0 Bansander Fi
08/10 Oviedo 1 - 1 Racing de Santander Fi
09/10 Tropezón 0 - 2 Lugo Fi
09/10 TSK Roces 2 - 2 Pabellón Ourense Fi
 

Jornada 7ª

12.10.2016
12/10 Marina Spor 1 - 1 Areosa Fi
12/10 Santiago de Compostela 2 - 2 Val Miñor Fi
12/10 Racing de Santander 2 - 1 Sporting de Gijón Fi
12/10 Bansander 3 - 1 TSK Roces Fi
12/10 Pabellón Ourense 0 - 3 Alondras Fi
12/10 Celta 3 - 0 Real Avilés Fi
12/10 Deportivo de La Coruña 2 - 1 Tropezón Fi
12/10 Lugo 1 - 1 Oviedo Fi
 

Jornada 8ª

15.10.2016 - 16.10.2016
15/10 TSK Roces 0 - 2 Racing de Santander Fi
15/10 Areosa 1 - 2 Celta Fi
16/10 Alondras 4 - 1 Bansander Fi
16/10 Tropezón 1 - 3 Santiago de Compostela Fi
16/10 Oviedo 4 - 4 Deportivo de La Coruña Fi
16/10 Val Miñor 4 - 1 Marina Spor Fi
16/10 Real Avilés 2 - 0 Pabellón Ourense Fi
16/10 Sporting de Gijón 4 - 1 Lugo Fi
 

Jornada 9ª

22.10.2016 - 23.10.2016
22/10 Pabellón Ourense 0 - 4 Areosa Fi
22/10 Celta 5 - 1 Val Miñor Fi
22/10 Lugo 0 - 1 TSK Roces Fi
22/10 Deportivo de La Coruña 2 - 1 Sporting de Gijón Fi
22/10 Bansander 1 - 0 Real Avilés Fi
22/10 Tropezón 0 - 3 Oviedo Fi
23/10 Santiago de Compostela 0 - 1 Marina Spor Fi
23/10 Racing de Santander 2 - 0 Alondras Fi
 

Jornada 10ª

29.10.2016 - 30.10.2016
29/10 Oviedo 1 - 1 Santiago de Compostela Fi
29/10 Val Miñor 3 - 1 Pabellón Ourense Fi
29/10 TSK Roces 1 - 1 Deportivo de La Coruña Fi
29/10 Alondras 4 - 1 Lugo Fi
29/10 Real Avilés 1 - 2 Racing de Santander Fi
30/10 Areosa 1 - 2 Bansander Fi
30/10 Marina Spor 3 - 3 Celta Fi
30/10 Sporting de Gijón 8 - 0 Tropezón Fi
 

Jornada 11ª

05.11.2016 - 06.11.2016
05/11 Oviedo 1 - 1 Sporting de Gijón Fi
05/11 Lugo 2 - 1 Real Avilés Fi
05/11 Santiago de Compostela 0 - 1 Celta Fi
05/11 Deportivo de La Coruña 2 - 2 Alondras Fi
05/11 Tropezón 2 - 1 TSK Roces Fi
06/11 Bansander 0 - 0 Val Miñor Fi
06/11 Pabellón Ourense 0 - 2 Marina Spor Fi
06/11 Racing de Santander 1 - 0 Areosa Fi
 

Jornada 12ª

12.11.2016 - 13.11.2016
12/11 Sporting de Gijón 6 - 0 Santiago de Compostela Fi
12/11 TSK Roces 2 - 3 Oviedo Fi
12/11 Areosa 0 - 5 Lugo Fi
12/11 Celta 9 - 0 Pabellón Ourense Fi
12/11 Real Avilés 1 - 3 Deportivo de La Coruña Fi
13/11 Alondras 0 - 2 Tropezón Fi
13/11 Val Miñor 3 - 1 Racing de Santander Fi
13/11 Marina Spor 1 - 1 Bansander Fi
 

Jornada 13ª

19.11.2016 - 20.11.2016
19/11 Racing de Santander 1 - 1 Marina Spor Fi
19/11 Lugo 1 - 0 Val Miñor Fi
19/11 Deportivo de La Coruña 1 - 1 Areosa Fi
20/11 Santiago de Compostela 3 - 0 Pabellón Ourense Fi
20/11 Bansander 0 - 2 Celta Fi
20/11 Sporting de Gijón 2 - 1 TSK Roces Fi
20/11 Oviedo 3 - 2 Alondras Fi
20/11 Tropezón 1 - 0 Real Avilés Fi
 

Jornada 14ª

26.11.2016 - 27.11.2016
26/11 Santiago de Compostela 2 - 0 TSK Roces Fi
26/11 Alondras 0 - 2 Sporting de Gijón Fi
26/11 Real Avilés 2 - 1 Oviedo Fi
26/11 Val Miñor 1 - 3 Deportivo de La Coruña Fi
27/11 Areosa 4 - 0 Tropezón Fi
27/11 Marina Spor 2 - 3 Lugo Fi
27/11 Celta 4 - 0 Racing de Santander Fi
27/11 Pabellón Ourense 0 - 2 Bansander Fi
 

Jornada 15ª

03.12.2016 - 04.12.2016
03/12 Lugo 2 - 3 Celta Fi
03/12 TSK Roces 1 - 2 Alondras Fi
03/12 Oviedo 3 - 1 Areosa Fi
04/12 Deportivo de La Coruña 7 - 0 Marina Spor Fi
04/12 Sporting de Gijón 5 - 0 Real Avilés Fi
04/12 Tropezón 2 - 1 Val Miñor Fi
04/12 Racing de Santander 2 - 0 Pabellón Ourense Fi
04/12 Bansander 2 - 2 Santiago de Compostela Fi
 

Jornada 16ª

10.12.2016 - 11.12.2016
10/12 Deportivo de La Coruña 0 - 3 Celta Fi
10/12 TSK Roces 1 - 1 Real Avilés Fi
10/12 Oviedo 3 - 1 Val Miñor Fi
10/12 Alondras 1 - 1 Santiago de Compostela Fi
11/12 Lugo 6 - 1 Pabellón Ourense Fi
11/12 Racing de Santander 4 - 1 Bansander Fi
11/12 Sporting de Gijón 4 - 1 Areosa Fi
11/12 Tropezón 2 - 3 Marina Spor Fi
 

Jornada 17ª

17.12.2016 - 18.12.2016
17/12 Marina Spor 0 - 4 Oviedo Fi
17/12 Val Miñor 1 - 3 Sporting de Gijón Fi
17/12 Areosa 0 - 0 TSK Roces Fi
17/12 Real Avilés 5 - 0 Alondras Fi
17/12 Pabellón Ourense 1 - 6 Deportivo de La Coruña Fi
18/12 Bansander 2 - 2 Lugo Fi
18/12 Santiago de Compostela 2 - 3 Racing de Santander Fi
18/12 Celta 3 - 1 Tropezón Fi
 

Jornada 18ª

07.01.2017 - 08.01.2017
07/01 Oviedo 1 - 1 Celta Fi
07/01 Real Avilés 3 - 4 Santiago de Compostela Fi
07/01 TSK Roces 4 - 2 Val Miñor Fi
07/01 Alondras 0 - 3 Areosa Fi
08/01 Lugo 2 - 1 Racing de Santander Fi
08/01 Deportivo de La Coruña 7 - 3 Bansander Fi
08/01 Tropezón 4 - 3 Pabellón Ourense Fi
08/01 Sporting de Gijón 9 - 0 Marina Spor Fi
 

Jornada 19ª

14.01.2017 - 15.01.2017
14/01 Pabellón Ourense 0 - 0 Oviedo Fi
14/01 Celta 2 - 2 Sporting de Gijón Fi
14/01 Areosa 0 - 2 Real Avilés Fi
14/01 Bansander 4 - 1 Tropezón Fi
15/01 Santiago de Compostela 1 - 1 Lugo Fi
15/01 Racing de Santander 2 - 3 Deportivo de La Coruña Fi
15/01 Marina Spor 2 - 4 TSK Roces Fi
15/01 Val Miñor 4 - 1 Alondras Fi
 

Jornada 20ª

21.01.2017 - 22.01.2017
21/01 TSK Roces 0 - 2 Celta Fi
21/01 Real Avilés 3 - 1 Val Miñor Fi
21/01 Areosa 1 - 1 Santiago de Compostela Fi
21/01 Sporting de Gijón 8 - 0 Pabellón Ourense Fi
21/01 Deportivo de La Coruña 3 - 1 Lugo Fi
22/01 Alondras 2 - 0 Marina Spor Fi
22/01 Oviedo 1 - 0 Bansander Fi
22/01 Tropezón 0 - 2 Racing de Santander Fi
 

Jornada 21ª

28.01.2017 - 29.01.2017
28/01 Racing de Santander 3 - 2 Oviedo Fi
28/01 Santiago de Compostela 1 - 5 Deportivo de La Coruña Fi
28/01 Pabellón Ourense 0 - 1 TSK Roces Fi
28/01 Marina Spor 0 - 2 Real Avilés Fi
28/01 Celta 1 - 1 Alondras Fi
28/01 Bansander 0 - 1 Sporting de Gijón Fi
29/01 Lugo 2 - 0 Tropezón Fi
29/01 Val Miñor 1 - 3 Areosa Fi
 

Jornada 22ª

04.02.2017 - 05.02.2017
04/02 Oviedo 2 - 1 Lugo Fi
04/02 Alondras 1 - 1 Pabellón Ourense Fi
04/02 Real Avilés 1 - 5 Celta Fi
05/02 Tropezón 1 - 1 Deportivo de La Coruña Fi
05/02 Sporting de Gijón 1 - 0 Racing de Santander Fi
05/02 TSK Roces 1 - 0 Bansander Fi
05/02 Areosa 0 - 1 Marina Spor Fi
05/02 Val Miñor 3 - 0 Santiago de Compostela Fi
 

Jornada 23ª

11.02.2017 - 12.02.2017
11/02 Deportivo de La Coruña 1 - 1 Oviedo Fi
11/02 Lugo 1 - 0 Sporting de Gijón Fi
11/02 Racing de Santander 1 - 1 TSK Roces Fi
11/02 Pabellón Ourense 1 - 0 Real Avilés Fi
12/02 Santiago de Compostela 5 - 0 Tropezón Fi
12/02 Celta 2 - 0 Areosa Fi
12/02 Marina Spor 1 - 1 Val Miñor Fi
12/02 Bansander 5 - 1 Alondras Fi
 

Jornada 24ª

18.02.2017 - 19.02.2017
18/02 TSK Roces 0 - 1 Lugo Fi
18/02 Oviedo 3 - 2 Tropezón Fi
18/02 Areosa 2 - 0 Pabellón Ourense Fi
19/02 Alondras 0 - 2 Racing de Santander Fi
19/02 Val Miñor 1 - 3 Celta Fi
19/02 Marina Spor 0 - 5 Santiago de Compostela Fi
19/02 Real Avilés 3 - 0 Bansander Fi
19/02 Sporting de Gijón 0 - 1 Deportivo de La Coruña Fi
 

Jornada 25ª

04.03.2017 - 05.03.2017
04/03 Santiago de Compostela 3 - 4 Oviedo Fi
04/03 Racing de Santander 0 - 0 Real Avilés Fi
04/03 Deportivo de La Coruña 4 - 0 TSK Roces Fi
05/03 Celta 7 - 0 Marina Spor Fi
05/03 Tropezón 1 - 2 Sporting de Gijón Fi
05/03 Lugo 2 - 1 Alondras Fi
05/03 Pabellón Ourense 0 - 3 Val Miñor Fi
05/03 Bansander 2 - 2 Areosa Fi
 

Jornada 26ª

11.03.2017 - 12.03.2017
11/03 Real Avilés 1 - 3 Lugo Fi
11/03 Celta 4 - 0 Santiago de Compostela Fi
11/03 Alondras 0 - 3 Deportivo de La Coruña Fi
12/03 TSK Roces 3 - 0 Tropezón Fi
12/03 Areosa 3 - 2 Racing de Santander Fi
12/03 Marina Spor 4 - 0 Pabellón Ourense Fi
12/03 Val Miñor 1 - 0 Bansander Fi
12/03 Sporting de Gijón 2 - 2 Oviedo Fi
 

Jornada 27ª

19.03.2017
19/03 Racing de Santander 2 - 1 Val Miñor Fi
19/03 Pabellón Ourense 0 - 3 Celta Fi
19/03 Tropezón 2 - 0 Alondras Fi
19/03 Santiago de Compostela 2 - 3 Sporting de Gijón Fi
19/03 Lugo 3 - 1 Areosa Fi
19/03 Oviedo 0 - 2 TSK Roces Fi
19/03 Deportivo de La Coruña 1 - 0 Real Avilés Fi
19/03 Bansander 2 - 1 Marina Spor Fi
 

Jornada 28ª

25.03.2017 - 26.03.2017
25/03 TSK Roces 2 - 5 Sporting de Gijón Fi
25/03 Val Miñor 1 - 2 Lugo Fi
25/03 Alondras 1 - 1 Oviedo Fi
25/03 Areosa 0 - 3 Deportivo de La Coruña Fi
25/03 Pabellón Ourense 1 - 5 Santiago de Compostela Fi
26/03 Celta 4 - 0 Bansander Fi
26/03 Marina Spor 3 - 1 Racing de Santander Fi
26/03 Real Avilés 4 - 1 Tropezón Fi
 

Jornada 29ª

01.04.2017 - 02.04.2017
01/04 TSK Roces 1 - 1 Santiago de Compostela Fi
01/04 Sporting de Gijón 6 - 1 Alondras Fi
02/04 Lugo 4 - 1 Marina Spor Fi
02/04 Oviedo 5 - 1 Real Avilés Fi
02/04 Tropezón 2 - 1 Areosa Fi
02/04 Racing de Santander 1 - 4 Celta Fi
02/04 Bansander 5 - 1 Pabellón Ourense Fi
02/04 Deportivo de La Coruña 4 - 2 Val Miñor Fi
 

Jornada 30ª

09.04.2017
09/04 Pabellón Ourense 2 - 4 Racing de Santander Fi
09/04 Alondras 3 - 1 TSK Roces Fi
09/04 Real Avilés 1 - 4 Sporting de Gijón Fi
09/04 Areosa 3 - 2 Oviedo Fi
09/04 Val Miñor 3 - 1 Tropezón Fi
09/04 Marina Spor 1 - 7 Deportivo de La Coruña Fi
09/04 Celta 2 - 0 Lugo Fi
09/04 Santiago de Compostela 4 - 1 Bansander Fi
 

Buscador de deportes