Empordà » Esports » Futbol » Tercera divisió » Promoció ascens a segona divisió B

Promoció ascens a segona divisió B

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase - Tornada

01/06 18:00h. Peña Sport 0 - 1 Móstoles Fi
01/06 18:00h. Laredo 0 - 2 Numancia B Fi
01/06 18:30h. Tropezón 1 - 4 Poblense Fi
01/06 19:30h. Portugalete 1 - 1 Llagostera Fi
01/06 19:30h. CF Lorca Deportiva 3 - 0 Sariñena Fi
01/06 19:30h. Illueca 3 - 1 El Palo Fi
01/06 19:30h. G.Segoviana 3 - 0 ED Churra Fi
01/06 19:30h. SD Logroñés 1 - 0 Cayón Fi
01/06 19:30h. Náxara 1 - 1 Mutilvera Fi
01/06 20:00h. Horta 0 - 1 Moralo Fi
01/06 20:00h. Antequera 2 - 1 Utrera Fi
02/06 11:30h. Getafe B 4 - 1 Lealtad Fi
02/06 12:00h. Osasuna B 3 - 1 Cádiz B Fi
02/06 12:00h. Santa Eulalia 2 - 1 Tamaraceite Fi
02/06 12:00h. Cacereño 2 - 2 Formentera Fi
02/06 12:00h. Mallorca B 4 - 0 Beti Kozkor K.E. Fi
02/06 12:00h. Las Rozas 3 - 0 At. Saguntino Fi
02/06 13:00h. Mensajero 1 - 1 Alondras Fi
02/06 17:00h. Atlético Ceuta 1 - 1 Prat Fi
02/06 17:00h. Marino 2 - 0 San Ignacio Fi
02/06 18:00h. Bergantiños 5 - 0 Covadonga Fi
02/06 18:00h. Caudal 1 - 1 Unión Viera Fi
02/06 19:00h. Escobedo 1 - 0 Yeclano Fi
02/06 19:00h. Orihuela 2 - 1 Tarazona Fi
02/06 19:00h. La Nucía 2 - 0 Logroñés B Fi
02/06 19:00h. L´Hospitalet 2 - 1 Algeciras Fi
02/06 19:00h. Sestao 2 - 1 Toledo Fi
02/06 19:00h. Linares Deportivo 2 - 0 Tenerife B Fi
02/06 19:30h. Haro 1 - 0 Zamora Fi
02/06 19:30h. Mérida 0 - 0 Socuéllamos Fi
02/06 19:30h. Villarrubia 1 - 0 CD Coria Fi
02/06 19:30h. Arandina 3 - 0 Zaragoza B Fi
02/06 19:30h. La Hoya 1 - 2 Alcobendas S Fi
02/06 19:30h. Compostela 3 - 2 Alavés B Fi
02/06 20:00h. Real Jaén 2 - 1 Racing Ferrol Fi
02/06 20:00h. Olimpic 0 - 3 Villarrobledo Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase - Anada

25/05 17:30h. ED Churra 0 - 0 G.Segoviana Fi
25/05 18:00h. Llagostera 2 - 0 Portugalete Fi
25/05 18:00h. Prat 2 - 1 Atlético Ceuta Fi
25/05 18:00h. Numancia B 1 - 0 Laredo Fi
25/05 18:00h. Cayón 1 - 1 SD Logroñés Fi
25/05 18:00h. San Ignacio 0 - 0 Marino Fi
25/05 20:00h. Moralo 0 - 0 Horta Fi
26/05 11:00h. Beti Kozkor K.E. 0 - 0 Mallorca B Fi
26/05 11:30h. Móstoles 1 - 0 Peña Sport Fi
26/05 11:30h. Alcobendas S 1 - 1 La Hoya Fi
26/05 12:00h. Cádiz B 0 - 1 Osasuna B Fi
26/05 12:00h. Socuéllamos 0 - 0 Mérida Fi
26/05 12:00h. Sariñena 1 - 0 CF Lorca Deportiva Fi
26/05 12:00h. Covadonga 0 - 2 Bergantiños Fi
26/05 12:00h. Poblense 4 - 2 Tropezón Fi
26/05 12:00h. Alavés B 1 - 0 Compostela Fi
26/05 13:00h. Tamaraceite 1 - 1 Santa Eulalia Fi
26/05 13:00h. Tenerife B 1 - 0 Linares Deportivo Fi
26/05 13:00h. Unión Viera 0 - 0 Caudal Fi
26/05 17:00h. Tarazona 0 - 1 Orihuela Fi
26/05 17:00h. Formentera 0 - 0 Cacereño Fi
26/05 17:30h. Racing Ferrol 1 - 0 Real Jaén Fi
26/05 18:00h. Lealtad 2 - 0 Getafe B Fi
26/05 18:00h. Alondras 1 - 0 Mensajero Fi
26/05 18:00h. At. Saguntino 2 - 0 Las Rozas Fi
26/05 18:00h. Mutilvera 0 - 0 Náxara Fi
26/05 18:00h. Zaragoza B 2 - 1 Arandina Fi
26/05 19:00h. Yeclano 6 - 0 Escobedo Fi
26/05 19:00h. Logroñés B 1 - 2 La Nucía Fi
26/05 19:00h. Algeciras 1 - 0 L´Hospitalet Fi
26/05 19:00h. Toledo 1 - 1 Sestao Fi
26/05 19:30h. Zamora 2 - 1 Haro Fi
26/05 19:30h. CD Coria 1 - 1 Villarrubia Fi
26/05 19:30h. El Palo 2 - 0 Illueca Fi
26/05 20:00h. Utrera 1 - 0 Antequera Fi
26/05 20:00h. Villarrobledo 1 - 1 Olimpic Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Segona fase - Tornada

15/06 19:00h. Escobedo 0 - 1 Alavés B Fi
15/06 19:00h. Sestao 3 - 1 Poblense Fi
15/06 19:30h. G.Segoviana 0 - 1 Villarrobledo Fi
16/06 11:00h. CF Lorca Deportiva 2 - 1 Unión Viera Fi
16/06 11:30h. Portugalete 1 - 1 Alondras Fi
16/06 12:00h. Socuéllamos 2 - 0 Móstoles Fi
16/06 12:00h. Cádiz B 1 - 0 Numancia B Fi
16/06 12:00h. Mallorca B 2 - 1 Utrera Fi
16/06 13:00h. Tamaraceite 0 - 1 Prat Fi
16/06 18:00h. Lealtad 3 - 0 Formentera Fi
16/06 18:00h. Marino 2 - 0 Mutilvera Fi
16/06 18:30h. Tarazona 1 - 0 El Palo Fi
16/06 18:30h. SD Logroñés 1 - 1 Las Rozas Fi
16/06 19:00h. Bergantiños 2 - 1 Villarrubia Fi
16/06 19:30h. Zamora 0 - 0 Alcobendas S Fi
16/06 20:00h. La Nucía 0 - 1 Arandina Fi
16/06 20:00h. Linares Deportivo 2 - 0 Moralo Fi
16/06 20:30h. Real Jaén 0 - 2 Algeciras Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Segona fase - Anada

08/06 18:00h. Mutilvera 0 - 0 Marino Fi
08/06 19:00h. Las Rozas 0 - 0 SD Logroñés Fi
08/06 19:30h. Villarrobledo 2 - 1 G.Segoviana Fi
08/06 21:00h. Moralo 2 - 0 Linares Deportivo Fi
09/06 11:30h. Alcobendas S 2 - 0 Zamora Fi
09/06 11:30h. Poblense 1 - 1 Sestao Fi
09/06 12:00h. Prat 0 - 0 Tamaraceite Fi
09/06 12:00h. Formentera 1 - 0 Lealtad Fi
09/06 12:00h. Móstoles 0 - 1 Socuéllamos Fi
09/06 12:00h. Numancia B 0 - 0 Cádiz B Fi
09/06 12:00h. Alavés B 3 - 1 Escobedo Fi
09/06 12:00h. Unión Viera 1 - 0 CF Lorca Deportiva Fi
09/06 12:00h. Utrera 0 - 0 Mallorca B Fi
09/06 18:00h. Alondras 1 - 2 Portugalete Fi
09/06 19:00h. Algeciras 1 - 0 Real Jaén Fi
09/06 19:30h. Arandina 1 - 2 La Nucía Fi
09/06 20:00h. El Palo 2 - 1 Tarazona Fi
09/06 20:00h. Villarrubia 2 - 0 Bergantiños Fi

Partits de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final. Jornada 2ª

Calendari
29/06 19:00h. Sestao 0 - 1 Marino Fi
29/06 20:00h. Villarrubia 2 - 0 Alcobendas S Fi
30/06 11:00h. Socuéllamos 1 - 3 Algeciras Fi
30/06 11:00h. Mallorca B 0 - 0 Las Rozas Fi
30/06 12:00h. Cádiz B 2 - 0 Unión Viera Fi
30/06 18:00h. Portugalete 1 - 1 Prat Fi
30/06 18:00h. Lealtad 1 - 2 Villarrobledo Fi
30/06 19:30h. Tarazona 2 - 2 Alavés B Fi
30/06 20:00h. La Nucía 2 - 1 Linares Deportivo Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final - Anada

22/06 20:00h. Villarrobledo 0 - 1 Lealtad Fi
23/06 11:30h. Algeciras 4 - 0 Socuéllamos Fi
23/06 11:30h. Alcobendas S 2 - 3 Villarrubia Fi
23/06 12:00h. Prat 2 - 1 Portugalete Fi
23/06 12:00h. Alavés B 0 - 0 Tarazona Fi
23/06 12:00h. Las Rozas 2 - 1 Mallorca B Fi
23/06 18:00h. Marino 0 - 0 Sestao Fi
23/06 19:30h. Unión Viera 0 - 2 Cádiz B Fi
23/06 20:00h. Linares Deportivo 0 - 0 La Nucía Fi

Buscador de deportes

Olimpiadas 2012

Olimpiadas

Juegos Olímpicos

Sigue a España en los , Juegos Olímpicos y mantente informado con las últimas noticias de cada deporte.