Calendari de Tercera divisió del Grup 8

Jornada 1ª

26.08.2018
26/08 At. Astorga   -   Almazán -:-
26/08 La Granja   -   Santa Marta -:-
26/08 Real Ávila   -   Burgos Promesas -:-
26/08 Cultural Leonesa B   -   Zamora -:-
26/08 Sporting Uxama   -   Numancia B -:-
26/08 Cebrereña   -   La Virgen del Camino -:-
26/08 La Bañeza FC   -   At. Tordesillas -:-
26/08 Briviesca   -   G.Segoviana -:-
26/08 Cristo Atletico   -   CD Burgos -:-
26/08 Arandina   -   At. Bembibre -:-
 

Jornada 2ª

02.09.2018
02/09 Almazán   -   Arandina -:-
02/09 Santa Marta   -   At. Astorga -:-
02/09 Burgos Promesas   -   La Granja -:-
02/09 Zamora   -   Real Ávila -:-
02/09 Numancia B   -   Cultural Leonesa B -:-
02/09 La Virgen del Camino   -   Sporting Uxama -:-
02/09 At. Tordesillas   -   Cebrereña -:-
02/09 G.Segoviana   -   La Bañeza FC -:-
02/09 CD Burgos   -   Briviesca -:-
02/09 At. Bembibre   -   Cristo Atletico -:-
 

Jornada 3ª

09.09.2018
09/09 Almazán   -   Santa Marta -:-
09/09 At. Astorga   -   Burgos Promesas -:-
09/09 La Granja   -   Zamora -:-
09/09 Real Ávila   -   Numancia B -:-
09/09 Cultural Leonesa B   -   La Virgen del Camino -:-
09/09 Sporting Uxama   -   At. Tordesillas -:-
09/09 Cebrereña   -   G.Segoviana -:-
09/09 La Bañeza FC   -   CD Burgos -:-
09/09 Briviesca   -   At. Bembibre -:-
09/09 Arandina   -   Cristo Atletico -:-
 

Jornada 4ª

16.09.2018
16/09 Santa Marta   -   Arandina -:-
16/09 Burgos Promesas   -   Almazán -:-
16/09 Zamora   -   At. Astorga -:-
16/09 Numancia B   -   La Granja -:-
16/09 La Virgen del Camino   -   Real Ávila -:-
16/09 At. Tordesillas   -   Cultural Leonesa B -:-
16/09 G.Segoviana   -   Sporting Uxama -:-
16/09 CD Burgos   -   Cebrereña -:-
16/09 At. Bembibre   -   La Bañeza FC -:-
16/09 Cristo Atletico   -   Briviesca -:-
 

Jornada 5ª

23.09.2018
23/09 Santa Marta   -   Burgos Promesas -:-
23/09 Almazán   -   Zamora -:-
23/09 At. Astorga   -   Numancia B -:-
23/09 La Granja   -   La Virgen del Camino -:-
23/09 Real Ávila   -   At. Tordesillas -:-
23/09 Cultural Leonesa B   -   G.Segoviana -:-
23/09 Sporting Uxama   -   CD Burgos -:-
23/09 Cebrereña   -   At. Bembibre -:-
23/09 La Bañeza FC   -   Cristo Atletico -:-
23/09 Arandina   -   Briviesca -:-
 

Jornada 6ª

30.09.2018
30/09 Burgos Promesas   -   Arandina -:-
30/09 Zamora   -   Santa Marta -:-
30/09 Numancia B   -   Almazán -:-
30/09 La Virgen del Camino   -   At. Astorga -:-
30/09 At. Tordesillas   -   La Granja -:-
30/09 G.Segoviana   -   Real Ávila -:-
30/09 CD Burgos   -   Cultural Leonesa B -:-
30/09 At. Bembibre   -   Sporting Uxama -:-
30/09 Cristo Atletico   -   Cebrereña -:-
30/09 Briviesca   -   La Bañeza FC -:-
 

Jornada 7ª

14.10.2018
14/10 Burgos Promesas   -   Zamora -:-
14/10 Santa Marta   -   Numancia B -:-
14/10 Almazán   -   La Virgen del Camino -:-
14/10 At. Astorga   -   At. Tordesillas -:-
14/10 La Granja   -   G.Segoviana -:-
14/10 Real Ávila   -   CD Burgos -:-
14/10 Cultural Leonesa B   -   At. Bembibre -:-
14/10 Sporting Uxama   -   Cristo Atletico -:-
14/10 Cebrereña   -   Briviesca -:-
14/10 Arandina   -   La Bañeza FC -:-
 

Jornada 8ª

21.10.2018
21/10 Zamora   -   Arandina -:-
21/10 Numancia B   -   Burgos Promesas -:-
21/10 La Virgen del Camino   -   Santa Marta -:-
21/10 At. Tordesillas   -   Almazán -:-
21/10 G.Segoviana   -   At. Astorga -:-
21/10 CD Burgos   -   La Granja -:-
21/10 At. Bembibre   -   Real Ávila -:-
21/10 Cristo Atletico   -   Cultural Leonesa B -:-
21/10 Briviesca   -   Sporting Uxama -:-
21/10 La Bañeza FC   -   Cebrereña -:-
 

Jornada 9ª

28.10.2018
28/10 Zamora   -   Numancia B -:-
28/10 Burgos Promesas   -   La Virgen del Camino -:-
28/10 Santa Marta   -   At. Tordesillas -:-
28/10 Almazán   -   G.Segoviana -:-
28/10 At. Astorga   -   CD Burgos -:-
28/10 La Granja   -   At. Bembibre -:-
28/10 Real Ávila   -   Cristo Atletico -:-
28/10 Cultural Leonesa B   -   Briviesca -:-
28/10 Sporting Uxama   -   La Bañeza FC -:-
28/10 Arandina   -   Cebrereña -:-
 

Jornada 10ª

01.11.2018
01/11 Numancia B   -   Arandina -:-
01/11 La Virgen del Camino   -   Zamora -:-
01/11 At. Tordesillas   -   Burgos Promesas -:-
01/11 G.Segoviana   -   Santa Marta -:-
01/11 CD Burgos   -   Almazán -:-
01/11 At. Bembibre   -   At. Astorga -:-
01/11 Cristo Atletico   -   La Granja -:-
01/11 Briviesca   -   Real Ávila -:-
01/11 La Bañeza FC   -   Cultural Leonesa B -:-
01/11 Cebrereña   -   Sporting Uxama -:-
 

Jornada 11ª

04.11.2018
04/11 Numancia B   -   La Virgen del Camino -:-
04/11 Zamora   -   At. Tordesillas -:-
04/11 Burgos Promesas   -   G.Segoviana -:-
04/11 Santa Marta   -   CD Burgos -:-
04/11 Almazán   -   At. Bembibre -:-
04/11 At. Astorga   -   Cristo Atletico -:-
04/11 La Granja   -   Briviesca -:-
04/11 Real Ávila   -   La Bañeza FC -:-
04/11 Cultural Leonesa B   -   Cebrereña -:-
04/11 Arandina   -   Sporting Uxama -:-
 

Jornada 12ª

11.11.2018
11/11 La Virgen del Camino   -   Arandina -:-
11/11 At. Tordesillas   -   Numancia B -:-
11/11 G.Segoviana   -   Zamora -:-
11/11 CD Burgos   -   Burgos Promesas -:-
11/11 At. Bembibre   -   Santa Marta -:-
11/11 Cristo Atletico   -   Almazán -:-
11/11 Briviesca   -   At. Astorga -:-
11/11 La Bañeza FC   -   La Granja -:-
11/11 Cebrereña   -   Real Ávila -:-
11/11 Sporting Uxama   -   Cultural Leonesa B -:-
 

Jornada 13ª

18.11.2018
18/11 La Virgen del Camino   -   At. Tordesillas -:-
18/11 Numancia B   -   G.Segoviana -:-
18/11 Zamora   -   CD Burgos -:-
18/11 Burgos Promesas   -   At. Bembibre -:-
18/11 Santa Marta   -   Cristo Atletico -:-
18/11 Almazán   -   Briviesca -:-
18/11 At. Astorga   -   La Bañeza FC -:-
18/11 La Granja   -   Cebrereña -:-
18/11 Real Ávila   -   Sporting Uxama -:-
18/11 Arandina   -   Cultural Leonesa B -:-
 

Jornada 14ª

25.11.2018
25/11 At. Tordesillas   -   Arandina -:-
25/11 G.Segoviana   -   La Virgen del Camino -:-
25/11 CD Burgos   -   Numancia B -:-
25/11 At. Bembibre   -   Zamora -:-
25/11 Cristo Atletico   -   Burgos Promesas -:-
25/11 Briviesca   -   Santa Marta -:-
25/11 La Bañeza FC   -   Almazán -:-
25/11 Cebrereña   -   At. Astorga -:-
25/11 Sporting Uxama   -   La Granja -:-
25/11 Cultural Leonesa B   -   Real Ávila -:-
 

Jornada 15ª

02.12.2018
02/12 At. Tordesillas   -   G.Segoviana -:-
02/12 La Virgen del Camino   -   CD Burgos -:-
02/12 Numancia B   -   At. Bembibre -:-
02/12 Zamora   -   Cristo Atletico -:-
02/12 Burgos Promesas   -   Briviesca -:-
02/12 Santa Marta   -   La Bañeza FC -:-
02/12 Almazán   -   Cebrereña -:-
02/12 At. Astorga   -   Sporting Uxama -:-
02/12 La Granja   -   Cultural Leonesa B -:-
02/12 Arandina   -   Real Ávila -:-
 

Jornada 16ª

06.12.2018
06/12 G.Segoviana   -   Arandina -:-
06/12 CD Burgos   -   At. Tordesillas -:-
06/12 At. Bembibre   -   La Virgen del Camino -:-
06/12 Cristo Atletico   -   Numancia B -:-
06/12 Briviesca   -   Zamora -:-
06/12 La Bañeza FC   -   Burgos Promesas -:-
06/12 Cebrereña   -   Santa Marta -:-
06/12 Sporting Uxama   -   Almazán -:-
06/12 Cultural Leonesa B   -   At. Astorga -:-
06/12 Real Ávila   -   La Granja -:-
 

Jornada 17ª

09.12.2018
09/12 G.Segoviana   -   CD Burgos -:-
09/12 At. Tordesillas   -   At. Bembibre -:-
09/12 La Virgen del Camino   -   Cristo Atletico -:-
09/12 Numancia B   -   Briviesca -:-
09/12 Zamora   -   La Bañeza FC -:-
09/12 Burgos Promesas   -   Cebrereña -:-
09/12 Santa Marta   -   Sporting Uxama -:-
09/12 Almazán   -   Cultural Leonesa B -:-
09/12 At. Astorga   -   Real Ávila -:-
09/12 Arandina   -   La Granja -:-
 

Jornada 18ª

16.12.2018
16/12 Arandina   -   CD Burgos -:-
16/12 At. Bembibre   -   G.Segoviana -:-
16/12 Cristo Atletico   -   At. Tordesillas -:-
16/12 Briviesca   -   La Virgen del Camino -:-
16/12 La Bañeza FC   -   Numancia B -:-
16/12 Cebrereña   -   Zamora -:-
16/12 Sporting Uxama   -   Burgos Promesas -:-
16/12 Cultural Leonesa B   -   Santa Marta -:-
16/12 Real Ávila   -   Almazán -:-
16/12 La Granja   -   At. Astorga -:-
 

Jornada 19ª

23.12.2018
23/12 CD Burgos   -   At. Bembibre -:-
23/12 G.Segoviana   -   Cristo Atletico -:-
23/12 At. Tordesillas   -   Briviesca -:-
23/12 La Virgen del Camino   -   La Bañeza FC -:-
23/12 Numancia B   -   Cebrereña -:-
23/12 Zamora   -   Sporting Uxama -:-
23/12 Burgos Promesas   -   Cultural Leonesa B -:-
23/12 Santa Marta   -   Real Ávila -:-
23/12 Almazán   -   La Granja -:-
23/12 At. Astorga   -   Arandina -:-
 

Jornada 20ª

13.01.2019
13/01 At. Tordesillas   -   La Bañeza FC -:-
13/01 G.Segoviana   -   Briviesca -:-
13/01 Almazán   -   At. Astorga -:-
13/01 Santa Marta   -   La Granja -:-
13/01 Burgos Promesas   -   Real Ávila -:-
13/01 CD Burgos   -   Cristo Atletico -:-
13/01 Numancia B   -   Sporting Uxama -:-
13/01 La Virgen del Camino   -   Cebrereña -:-
13/01 At. Bembibre   -   Arandina -:-
13/01 Zamora   -   Cultural Leonesa B -:-
 

Jornada 21ª

20.01.2019
20/01 At. Astorga   -   Santa Marta -:-
20/01 Cultural Leonesa B   -   Numancia B -:-
20/01 Cebrereña   -   At. Tordesillas -:-
20/01 Arandina   -   Almazán -:-
20/01 Real Ávila   -   Zamora -:-
20/01 La Granja   -   Burgos Promesas -:-
20/01 La Bañeza FC   -   G.Segoviana -:-
20/01 Cristo Atletico   -   At. Bembibre -:-
20/01 Sporting Uxama   -   La Virgen del Camino -:-
20/01 Briviesca   -   CD Burgos -:-
 

Jornada 22ª

27.01.2019
27/01 CD Burgos   -   La Bañeza FC -:-
27/01 At. Bembibre   -   Briviesca -:-
27/01 Santa Marta   -   Almazán -:-
27/01 Burgos Promesas   -   At. Astorga -:-
27/01 Zamora   -   La Granja -:-
27/01 Numancia B   -   Real Ávila -:-
27/01 At. Tordesillas   -   Sporting Uxama -:-
27/01 G.Segoviana   -   Cebrereña -:-
27/01 Cristo Atletico   -   Arandina -:-
27/01 La Virgen del Camino   -   Cultural Leonesa B -:-
 

Jornada 23ª

03.02.2019
03/02 Arandina   -   Santa Marta -:-
03/02 La Granja   -   Numancia B -:-
03/02 Cultural Leonesa B   -   At. Tordesillas -:-
03/02 At. Astorga   -   Zamora -:-
03/02 Almazán   -   Burgos Promesas -:-
03/02 Briviesca   -   Cristo Atletico -:-
03/02 Sporting Uxama   -   G.Segoviana -:-
03/02 La Bañeza FC   -   At. Bembibre -:-
03/02 Real Ávila   -   La Virgen del Camino -:-
03/02 Cebrereña   -   CD Burgos -:-
 

Jornada 24ª

10.02.2019
10/02 Burgos Promesas   -   Santa Marta -:-
10/02 Cristo Atletico   -   La Bañeza FC -:-
10/02 Zamora   -   Almazán -:-
10/02 Numancia B   -   At. Astorga -:-
10/02 La Virgen del Camino   -   La Granja -:-
10/02 At. Tordesillas   -   Real Ávila -:-
10/02 CD Burgos   -   Sporting Uxama -:-
10/02 At. Bembibre   -   Cebrereña -:-
10/02 Briviesca   -   Arandina -:-
10/02 G.Segoviana   -   Cultural Leonesa B -:-
 

Jornada 25ª

17.02.2019
17/02 Arandina   -   Burgos Promesas -:-
17/02 Santa Marta   -   Zamora -:-
17/02 Almazán   -   Numancia B -:-
17/02 At. Astorga   -   La Virgen del Camino -:-
17/02 La Granja   -   At. Tordesillas -:-
17/02 Real Ávila   -   G.Segoviana -:-
17/02 Cultural Leonesa B   -   CD Burgos -:-
17/02 Sporting Uxama   -   At. Bembibre -:-
17/02 Cebrereña   -   Cristo Atletico -:-
17/02 La Bañeza FC   -   Briviesca -:-
 

Jornada 26ª

24.02.2019
24/02 Zamora   -   Burgos Promesas -:-
24/02 Numancia B   -   Santa Marta -:-
24/02 La Virgen del Camino   -   Almazán -:-
24/02 At. Tordesillas   -   At. Astorga -:-
24/02 G.Segoviana   -   La Granja -:-
24/02 CD Burgos   -   Real Ávila -:-
24/02 At. Bembibre   -   Cultural Leonesa B -:-
24/02 Cristo Atletico   -   Sporting Uxama -:-
24/02 Briviesca   -   Cebrereña -:-
24/02 La Bañeza FC   -   Arandina -:-
 

Jornada 27ª

03.03.2019
03/03 Arandina   -   Zamora -:-
03/03 Burgos Promesas   -   Numancia B -:-
03/03 Santa Marta   -   La Virgen del Camino -:-
03/03 Almazán   -   At. Tordesillas -:-
03/03 At. Astorga   -   G.Segoviana -:-
03/03 La Granja   -   CD Burgos -:-
03/03 Real Ávila   -   At. Bembibre -:-
03/03 Cultural Leonesa B   -   Cristo Atletico -:-
03/03 Sporting Uxama   -   Briviesca -:-
03/03 Cebrereña   -   La Bañeza FC -:-
 

Jornada 28ª

10.03.2019
10/03 Numancia B   -   Zamora -:-
10/03 La Virgen del Camino   -   Burgos Promesas -:-
10/03 At. Tordesillas   -   Santa Marta -:-
10/03 G.Segoviana   -   Almazán -:-
10/03 CD Burgos   -   At. Astorga -:-
10/03 At. Bembibre   -   La Granja -:-
10/03 Cristo Atletico   -   Real Ávila -:-
10/03 Briviesca   -   Cultural Leonesa B -:-
10/03 La Bañeza FC   -   Sporting Uxama -:-
10/03 Cebrereña   -   Arandina -:-
 

Jornada 29ª

17.03.2019
17/03 Arandina   -   Numancia B -:-
17/03 Zamora   -   La Virgen del Camino -:-
17/03 Burgos Promesas   -   At. Tordesillas -:-
17/03 Santa Marta   -   G.Segoviana -:-
17/03 Almazán   -   CD Burgos -:-
17/03 At. Astorga   -   At. Bembibre -:-
17/03 La Granja   -   Cristo Atletico -:-
17/03 Real Ávila   -   Briviesca -:-
17/03 Cultural Leonesa B   -   La Bañeza FC -:-
17/03 Sporting Uxama   -   Cebrereña -:-
 

Jornada 30ª

24.03.2019
24/03 La Virgen del Camino   -   Numancia B -:-
24/03 At. Tordesillas   -   Zamora -:-
24/03 G.Segoviana   -   Burgos Promesas -:-
24/03 CD Burgos   -   Santa Marta -:-
24/03 At. Bembibre   -   Almazán -:-
24/03 Cristo Atletico   -   At. Astorga -:-
24/03 Briviesca   -   La Granja -:-
24/03 La Bañeza FC   -   Real Ávila -:-
24/03 Cebrereña   -   Cultural Leonesa B -:-
24/03 Sporting Uxama   -   Arandina -:-
 

Jornada 31ª

31.03.2019
31/03 Arandina   -   La Virgen del Camino -:-
31/03 Numancia B   -   At. Tordesillas -:-
31/03 Zamora   -   G.Segoviana -:-
31/03 Burgos Promesas   -   CD Burgos -:-
31/03 Santa Marta   -   At. Bembibre -:-
31/03 Almazán   -   Cristo Atletico -:-
31/03 At. Astorga   -   Briviesca -:-
31/03 La Granja   -   La Bañeza FC -:-
31/03 Real Ávila   -   Cebrereña -:-
31/03 Cultural Leonesa B   -   Sporting Uxama -:-
 

Jornada 32ª

07.04.2019
07/04 At. Tordesillas   -   La Virgen del Camino -:-
07/04 G.Segoviana   -   Numancia B -:-
07/04 CD Burgos   -   Zamora -:-
07/04 At. Bembibre   -   Burgos Promesas -:-
07/04 Cristo Atletico   -   Santa Marta -:-
07/04 Briviesca   -   Almazán -:-
07/04 La Bañeza FC   -   At. Astorga -:-
07/04 Cebrereña   -   La Granja -:-
07/04 Sporting Uxama   -   Real Ávila -:-
07/04 Cultural Leonesa B   -   Arandina -:-
 

Jornada 33ª

14.04.2019
14/04 Arandina   -   At. Tordesillas -:-
14/04 Almazán   -   La Bañeza FC -:-
14/04 Santa Marta   -   Briviesca -:-
14/04 Burgos Promesas   -   Cristo Atletico -:-
14/04 La Virgen del Camino   -   G.Segoviana -:-
14/04 At. Astorga   -   Cebrereña -:-
14/04 Zamora   -   At. Bembibre -:-
14/04 Numancia B   -   CD Burgos -:-
14/04 La Granja   -   Sporting Uxama -:-
14/04 Real Ávila   -   Cultural Leonesa B -:-
 

Jornada 34ª

21.04.2019
21/04 G.Segoviana   -   At. Tordesillas -:-
21/04 CD Burgos   -   La Virgen del Camino -:-
21/04 At. Bembibre   -   Numancia B -:-
21/04 Cristo Atletico   -   Zamora -:-
21/04 Briviesca   -   Burgos Promesas -:-
21/04 La Bañeza FC   -   Santa Marta -:-
21/04 Cebrereña   -   Almazán -:-
21/04 Sporting Uxama   -   At. Astorga -:-
21/04 Cultural Leonesa B   -   La Granja -:-
21/04 Real Ávila   -   Arandina -:-
 

Jornada 35ª

28.04.2019
28/04 Burgos Promesas   -   La Bañeza FC -:-
28/04 Zamora   -   Briviesca -:-
28/04 Numancia B   -   Cristo Atletico -:-
28/04 Arandina   -   G.Segoviana -:-
28/04 Almazán   -   Sporting Uxama -:-
28/04 Santa Marta   -   Cebrereña -:-
28/04 La Virgen del Camino   -   At. Bembibre -:-
28/04 At. Tordesillas   -   CD Burgos -:-
28/04 At. Astorga   -   Cultural Leonesa B -:-
28/04 La Granja   -   Real Ávila -:-
 

Jornada 36ª

05.05.2019
05/05 CD Burgos   -   G.Segoviana -:-
05/05 At. Bembibre   -   At. Tordesillas -:-
05/05 Cristo Atletico   -   La Virgen del Camino -:-
05/05 Briviesca   -   Numancia B -:-
05/05 La Bañeza FC   -   Zamora -:-
05/05 Cebrereña   -   Burgos Promesas -:-
05/05 Sporting Uxama   -   Santa Marta -:-
05/05 Cultural Leonesa B   -   Almazán -:-
05/05 Real Ávila   -   At. Astorga -:-
05/05 La Granja   -   Arandina -:-
 

Jornada 37ª

12.05.2019
12/05 CD Burgos   -   Arandina -:-
12/05 G.Segoviana   -   At. Bembibre -:-
12/05 At. Tordesillas   -   Cristo Atletico -:-
12/05 La Virgen del Camino   -   Briviesca -:-
12/05 Numancia B   -   La Bañeza FC -:-
12/05 Zamora   -   Cebrereña -:-
12/05 Burgos Promesas   -   Sporting Uxama -:-
12/05 Santa Marta   -   Cultural Leonesa B -:-
12/05 Almazán   -   Real Ávila -:-
12/05 At. Astorga   -   La Granja -:-
 

Jornada 38ª

19.05.2019
19/05 At. Bembibre   -   CD Burgos -:-
19/05 Cristo Atletico   -   G.Segoviana -:-
19/05 Briviesca   -   At. Tordesillas -:-
19/05 La Bañeza FC   -   La Virgen del Camino -:-
19/05 Cebrereña   -   Numancia B -:-
19/05 Sporting Uxama   -   Zamora -:-
19/05 Cultural Leonesa B   -   Burgos Promesas -:-
19/05 Real Ávila   -   Santa Marta -:-
19/05 La Granja   -   Almazán -:-
19/05 Arandina   -   At. Astorga -:-
 

Buscador de deportes