L'Empordà

Calendari de Tercera divisió del Grup 4

Jornada 1ª

24.08.2019 - 25.08.2019
24/08 Pasaia KE 1 - 1 Santutxu Fi
24/08 Urdúliz 0 - 0 Somorrostro Fi
24/08 Baskonia 3 - 2 Sodupe Fi
24/08 C.Durango 3 - 0 Tolosa Fi
24/08 Balmaseda 2 - 1 Ariznabarra Fi
24/08 Gernika 0 - 0 CD Vitoria Fi
25/08 Santurtzi 2 - 1 Lagun Onak Fi
25/08 Beasain 3 - 3 Deusto Fi
25/08 Sestao 3 - 0 San Ignacio Fi
25/08 Real Sociedad C 1 - 1 Portugalete Fi
 

Jornada 2ª

31.08.2019 - 01.09.2019
31/08 Tolosa 2 - 2 Gernika Fi
31/08 Lagun Onak 1 - 0 C.Durango Fi
31/08 San Ignacio 0 - 0 Santurtzi Fi
31/08 Sodupe 0 - 2 Urdúliz Fi
31/08 Somorrostro 0 - 1 Balmaseda Fi
01/09 Santutxu 4 - 3 Real Sociedad C Fi
01/09 Portugalete 0 - 0 Beasain Fi
01/09 CD Vitoria 0 - 1 Pasaia KE Fi
01/09 Ariznabarra 0 - 0 Sestao Fi
01/09 Deusto 1 - 0 Baskonia Fi
 

Jornada 3ª

07.09.2019 - 08.09.2019
07/09 Tolosa 0 - 0 Lagun Onak Fi
07/09 Santurtzi 1 - 0 Ariznabarra Fi
07/09 Balmaseda 2 - 1 Sodupe Fi
07/09 Beasain 0 - 1 Santutxu Fi
07/09 C.Durango 2 - 0 San Ignacio Fi
07/09 Urdúliz 0 - 1 Deusto Fi
07/09 Sestao 3 - 0 Somorrostro Fi
08/09 Baskonia 1 - 1 Portugalete Fi
08/09 Real Sociedad C 0 - 0 CD Vitoria Fi
08/09 Gernika 1 - 0 Pasaia KE Fi
 

Jornada 4ª

14.09.2019 - 15.09.2019
14/09 Pasaia KE 2 - 1 Real Sociedad C Fi
14/09 Lagun Onak 0 - 0 Gernika Fi
14/09 San Ignacio 1 - 0 Tolosa Fi
14/09 Sodupe 0 - 1 Sestao Fi
14/09 Deusto 0 - 1 Balmaseda Fi
14/09 Portugalete 1 - 0 Urdúliz Fi
14/09 CD Vitoria 1 - 0 Beasain Fi
14/09 Somorrostro 1 - 0 Santurtzi Fi
15/09 Santutxu 1 - 0 Baskonia Fi
15/09 Ariznabarra 3 - 1 C.Durango Fi
 

Jornada 5ª

18.09.2019
18/09 Tolosa 2 - 1 Ariznabarra Fi
18/09 C.Durango 1 - 0 Somorrostro Fi
18/09 Baskonia 1 - 2 CD Vitoria Fi
18/09 Gernika 1 - 0 Real Sociedad C Fi
18/09 Lagun Onak 2 - 1 San Ignacio Fi
18/09 Santurtzi 2 - 1 Sodupe Fi
18/09 Sestao 3 - 0 Deusto Fi
18/09 Balmaseda 0 - 1 Portugalete Fi
18/09 Urdúliz 0 - 2 Santutxu Fi
18/09 Beasain 2 - 1 Pasaia KE Fi
 

Jornada 6ª

21.09.2019 - 22.09.2019
21/09 Pasaia KE 1 - 2 Baskonia Fi
22/09 Santutxu 0 - 2 Balmaseda Fi
22/09 Real Sociedad C 0 - 0 Beasain Fi
22/09 Somorrostro 0 - 2 Tolosa Fi
22/09 Sodupe 0 - 0 C.Durango Fi
22/09 Deusto 0 - 1 Santurtzi Fi
22/09 Portugalete 4 - 1 Sestao Fi
22/09 Ariznabarra 0 - 0 Lagun Onak Fi
22/09 San Ignacio 1 - 3 Gernika Fi
22/09 CD Vitoria 2 - 0 Urdúliz Fi
 

Jornada 7ª

28.09.2019 - 29.09.2019
28/09 Tolosa 1 - 1 Sodupe Fi
28/09 Lagun Onak 0 - 0 Somorrostro Fi
28/09 C.Durango 2 - 0 Deusto Fi
28/09 Balmaseda 2 - 2 CD Vitoria Fi
28/09 Urdúliz 0 - 1 Pasaia KE Fi
29/09 Santurtzi 1 - 3 Portugalete Fi
29/09 San Ignacio 3 - 0 Ariznabarra Fi
29/09 Gernika 1 - 1 Beasain Fi
29/09 Baskonia 2 - 2 Real Sociedad C Fi
29/09 Sestao 0 - 0 Santutxu Fi
 

Jornada 8ª

05.10.2019 - 06.10.2019
05/10 Pasaia KE 1 - 0 Balmaseda Fi
05/10 Beasain 1 - 0 Baskonia Fi
05/10 Deusto 0 - 2 Tolosa Fi
05/10 Somorrostro 0 - 0 San Ignacio Fi
05/10 Sodupe 1 - 1 Lagun Onak Fi
05/10 Portugalete 0 - 0 C.Durango Fi
06/10 Santutxu 0 - 0 Santurtzi Fi
06/10 Real Sociedad C 2 - 1 Urdúliz Fi
06/10 Ariznabarra 0 - 2 Gernika Fi
06/10 CD Vitoria 0 - 0 Sestao Fi
 

Jornada 9ª

12.10.2019 - 13.10.2019
12/10 San Ignacio 3 - 0 Sodupe Fi
12/10 Tolosa 0 - 3 Portugalete Fi
12/10 C.Durango 0 - 0 Santutxu Fi
12/10 Lagun Onak 2 - 3 Deusto Fi
12/10 Balmaseda 2 - 0 Real Sociedad C Fi
12/10 Urdúliz 1 - 0 Beasain Fi
13/10 Santurtzi 0 - 2 CD Vitoria Fi
13/10 Ariznabarra 1 - 2 Somorrostro Fi
13/10 Gernika 0 - 1 Baskonia Fi
13/10 Sestao 1 - 0 Pasaia KE Fi
 

Jornada 10ª

19.10.2019 - 20.10.2019
19/10 CD Vitoria 3 - 0 C.Durango Fi
19/10 Pasaia KE 1 - 1 Santurtzi Fi
19/10 Beasain 3 - 1 Balmaseda Fi
19/10 Somorrostro 2 - 0 Gernika Fi
19/10 Sodupe 2 - 1 Ariznabarra Fi
19/10 Deusto 0 - 2 San Ignacio Fi
20/10 Santutxu 4 - 0 Tolosa Fi
20/10 Portugalete 3 - 1 Lagun Onak Fi
20/10 Baskonia 0 - 0 Urdúliz Fi
20/10 Real Sociedad C 1 - 4 Sestao Fi
 

Jornada 11ª

26.10.2019 - 27.10.2019
26/10 San Ignacio 2 - 2 Portugalete Fi
26/10 C.Durango 1 - 1 Pasaia KE Fi
26/10 Lagun Onak 1 - 1 Santutxu Fi
26/10 Somorrostro 0 - 0 Sodupe Fi
26/10 Balmaseda 1 - 1 Baskonia Fi
26/10 Gernika 0 - 1 Urdúliz Fi
27/10 Santurtzi 1 - 1 Real Sociedad C Fi
27/10 Ariznabarra 0 - 3 Deusto Fi
27/10 Tolosa 0 - 4 CD Vitoria Fi
27/10 Sestao 2 - 0 Beasain Fi
 

Jornada 12ª

01.11.2019 - 03.11.2019
01/11 Santutxu 1 - 3 San Ignacio Fi
01/11 Portugalete 3 - 1 Ariznabarra Fi
01/11 Deusto 1 - 1 Somorrostro Fi
01/11 Beasain 0 - 0 Santurtzi Fi
01/11 Pasaia KE 0 - 2 Tolosa Fi
01/11 Urdúliz 1 - 1 Balmaseda Fi
01/11 Sodupe 0 - 4 Gernika Fi
02/11 Real Sociedad C 1 - 0 C.Durango Fi
03/11 CD Vitoria 2 - 1 Lagun Onak Fi
03/11 Baskonia 2 - 3 Sestao Fi
 

Jornada 13ª

09.11.2019 - 10.11.2019
09/11 San Ignacio 1 - 1 CD Vitoria Fi
09/11 Tolosa 0 - 1 Real Sociedad C Fi
09/11 Lagun Onak 1 - 0 Pasaia KE Fi
09/11 C.Durango 1 - 1 Beasain Fi
09/11 Sodupe 3 - 0 Deusto Fi
09/11 Somorrostro 1 - 2 Portugalete Fi
10/11 Santurtzi 1 - 1 Baskonia Fi
10/11 Ariznabarra 0 - 0 Santutxu Fi
10/11 Gernika 0 - 2 Balmaseda Fi
10/11 Sestao 0 - 0 Urdúliz Fi
 

Jornada 14ª

16.11.2019 - 17.11.2019
16/11 Pasaia KE 0 - 0 San Ignacio Fi
16/11 Beasain 0 - 0 Tolosa Fi
16/11 Urdúliz 1 - 1 Santurtzi Fi
16/11 Deusto 0 - 4 Gernika Fi
17/11 Santutxu 0 - 0 Somorrostro Fi
17/11 Portugalete 0 - 1 Sodupe Fi
17/11 Baskonia 1 - 0 C.Durango Fi
17/11 CD Vitoria 2 - 0 Ariznabarra Fi
17/11 Balmaseda 1 - 1 Sestao Fi
17/11 Real Sociedad C 1 - 1 Lagun Onak Fi
 

Jornada 15ª

23.11.2019 - 24.11.2019
23/11 San Ignacio 3 - 3 Real Sociedad C Fi
23/11 C.Durango 0 - 2 Urdúliz Fi
23/11 Lagun Onak 1 - 1 Beasain Fi
23/11 Deusto 1 - 3 Portugalete Fi
23/11 Somorrostro 2 - 0 CD Vitoria Fi
24/11 Santurtzi 0 - 0 Balmaseda Fi
24/11 Ariznabarra 0 - 2 Pasaia KE Fi
24/11 Tolosa 0 - 2 Baskonia Fi
24/11 Sodupe 3 - 0 Santutxu Fi
24/11 Gernika 0 - 2 Sestao Fi
 

Jornada 16ª

30.11.2019 - 01.12.2019
30/11 Pasaia KE 1 - 2 Somorrostro Fi
30/11 Balmaseda 1 - 0 C.Durango Fi
30/11 CD Vitoria 1 - 0 Sodupe Fi
30/11 Urdúliz 0 - 0 Tolosa Fi
01/12 Santutxu 2 - 2 Deusto Fi
01/12 Portugalete 1 - 0 Gernika Fi
01/12 Baskonia 3 - 1 Lagun Onak Fi
01/12 Real Sociedad C 1 - 0 Ariznabarra Fi
01/12 Beasain 1 - 1 San Ignacio Fi
01/12 Sestao 0 - 1 Santurtzi Fi
 

Jornada 17ª

14.12.2019 - 15.12.2019
14/12 Portugalete 1 - 1 Santutxu Fi
15/12 Deusto 0 - 0 CD Vitoria Fi
15/12 Ariznabarra 0 - 3 Beasain Fi
15/12 Gernika 5 - 2 Santurtzi Fi
15/12 San Ignacio 1 - 1 Baskonia Fi
15/12 Tolosa 1 - 0 Balmaseda Fi
15/12 Lagun Onak 1 - 0 Urdúliz Fi
15/12 C.Durango 2 - 4 Sestao Fi
15/12 Sodupe 0 - 2 Pasaia KE Fi
15/12 Somorrostro 3 - 0 Real Sociedad C Fi
 

Jornada 18ª

21.12.2019 - 22.12.2019
21/12 Real Sociedad C 1 - 2 Sodupe Fi
21/12 Pasaia KE 0 - 0 Deusto Fi
21/12 Beasain 1 - 3 Somorrostro Fi
21/12 Balmaseda 2 - 0 Lagun Onak Fi
21/12 Gernika 2 - 1 Santutxu Fi
21/12 Urdúliz 1 - 1 San Ignacio Fi
22/12 Santurtzi 1 - 0 C.Durango Fi
22/12 Baskonia 2 - 0 Ariznabarra Fi
22/12 CD Vitoria 1 - 0 Portugalete Fi
22/12 Sestao 3 - 0 Tolosa Fi
 

Jornada 19ª

04.01.2020 - 05.01.2020
04/01 Tolosa 0 - 0 Santurtzi Fi
04/01 C.Durango 1 - 3 Gernika Fi
04/01 Lagun Onak 0 - 0 Sestao Fi
04/01 Deusto 1 - 1 Real Sociedad C Fi
04/01 Sodupe 2 - 1 Beasain Fi
05/01 Santutxu 0 - 0 CD Vitoria Fi
05/01 Portugalete 4 - 0 Pasaia KE Fi
05/01 Somorrostro 0 - 1 Baskonia Fi
05/01 Ariznabarra 2 - 1 Urdúliz Fi
05/01 San Ignacio 0 - 0 Balmaseda Fi
 

Jornada 20ª

11.01.2020 - 15.01.2020
11/01 Tolosa 2 - 2 C.Durango Fi
11/01 Lagun Onak 0 - 0 Santurtzi Fi
11/01 Deusto 1 - 3 Beasain Fi
12/01 Santutxu 1 - 1 Pasaia KE Fi
12/01 Ariznabarra 2 - 1 Balmaseda Fi
12/01 CD Vitoria 2 - 0 Gernika Fi
12/01 Somorrostro 3 - 2 Urdúliz Fi
12/01 Sodupe 0 - 0 Baskonia Fi
15/01 Portugalete 1 - 0 Real Sociedad C Fi
15/01 San Ignacio 1 - 2 Sestao Fi
 

Jornada 21ª

18.01.2020 - 19.01.2020
18/01 Pasaia KE 0 - 2 CD Vitoria Fi
18/01 C.Durango 2 - 0 Lagun Onak Fi
18/01 Beasain 2 - 1 Portugalete Fi
18/01 Balmaseda 1 - 3 Somorrostro Fi
18/01 Urdúliz 0 - 1 Sodupe Fi
19/01 Santurtzi 0 - 0 San Ignacio Fi
19/01 Baskonia 3 - 0 Deusto Fi
19/01 Sestao 4 - 1 Ariznabarra Fi
19/01 Real Sociedad C 1 - 0 Santutxu Fi
19/01 Gernika 1 - 0 Tolosa Fi
 

Jornada 22ª

25.01.2020 - 26.01.2020
25/01 Ariznabarra 0 - 0 Santurtzi Fi
25/01 Pasaia KE 2 - 0 Gernika Fi
25/01 Lagun Onak 1 - 1 Tolosa Fi
25/01 Deusto 0 - 2 Urdúliz Fi
25/01 Somorrostro 4 - 4 Sestao Fi
26/01 Santutxu 1 - 0 Beasain Fi
26/01 Portugalete 0 - 2 Baskonia Fi
26/01 San Ignacio 0 - 1 C.Durango Fi
26/01 CD Vitoria 0 - 1 Real Sociedad C Fi
26/01 Sodupe 0 - 0 Balmaseda Fi
 

Jornada 23ª

01.02.2020 - 02.02.2020
01/02 Tolosa 0 - 2 San Ignacio Fi
01/02 Beasain 0 - 1 CD Vitoria Fi
01/02 Balmaseda 2 - 2 Deusto Fi
01/02 C.Durango 9 - 0 Ariznabarra Fi
01/02 Gernika 2 - 0 Lagun Onak Fi
01/02 Real Sociedad C 1 - 1 Pasaia KE Fi
01/02 Urdúliz 1 - 2 Portugalete Fi
01/02 Sestao 3 - 0 Sodupe Fi
02/02 Santurtzi 3 - 2 Somorrostro Fi
02/02 Baskonia 3 - 0 Santutxu Fi
 

Jornada 24ª

08.02.2020 - 09.02.2020
08/02 San Ignacio 4 - 1 Lagun Onak Fi
08/02 Pasaia KE 2 - 2 Beasain Fi
08/02 Santutxu 1 - 0 Urdúliz Fi
08/02 Sodupe 3 - 0 Santurtzi Fi
08/02 Deusto 3 - 2 Sestao Fi
08/02 Somorrostro 3 - 2 C.Durango Fi
09/02 Real Sociedad C 2 - 1 Gernika Fi
09/02 Portugalete 1 - 1 Balmaseda Fi
09/02 Ariznabarra 2 - 1 Tolosa Fi
09/02 CD Vitoria 3 - 0 Baskonia Fi
 

Jornada 25ª

15.02.2020 - 16.02.2020
15/02 Tolosa 0 - 2 Somorrostro Fi
15/02 Lagun Onak 1 - 1 Ariznabarra Fi
15/02 Beasain 4 - 4 Real Sociedad C Fi
15/02 Balmaseda 1 - 2 Santutxu Fi
15/02 Gernika 3 - 1 San Ignacio Fi
15/02 Urdúliz 1 - 0 CD Vitoria Fi
15/02 Sestao 2 - 2 Portugalete Fi
15/02 C.Durango 1 - 1 Sodupe Fi
16/02 Santurtzi 3 - 1 Deusto Fi
16/02 Baskonia 1 - 2 Pasaia KE Fi
 

Jornada 26ª

22.02.2020 - 23.02.2020
22/02 Ariznabarra 1 - 5 San Ignacio Fi
22/02 Real Sociedad C 0 - 1 Baskonia Fi
22/02 Pasaia KE 1 - 0 Urdúliz Fi
22/02 Beasain 0 - 0 Gernika Fi
22/02 Deusto 3 - 1 C.Durango Fi
22/02 Sodupe 2 - 1 Tolosa Fi
22/02 Somorrostro 1 - 0 Lagun Onak Fi
23/02 Santutxu 0 - 1 Sestao Fi
23/02 Portugalete 1 - 0 Santurtzi Fi
23/02 CD Vitoria 2 - 1 Balmaseda Fi
 

Jornada 27ª

29.02.2020 - 01.03.2020
29/02 San Ignacio 1 - 0 Somorrostro Fi
29/02 Lagun Onak 0 - 0 Sodupe Fi
29/02 C.Durango 0 - 3 Portugalete Fi
29/02 Balmaseda 1 - 1 Pasaia KE Fi
29/02 Urdúliz 3 - 2 Real Sociedad C Fi
01/03 Baskonia 2 - 1 Beasain Fi
01/03 Santurtzi 0 - 1 Santutxu Fi
01/03 Tolosa 2 - 1 Deusto Fi
01/03 Gernika 5 - 0 Ariznabarra Fi
01/03 Sestao 3 - 0 CD Vitoria Fi
 

Jornada 28ª

07.03.2020 - 08.03.2020
07/03 CD Vitoria 2 - 0 Santurtzi Fi
07/03 Pasaia KE 2 - 0 Sestao Fi
07/03 Beasain 1 - 0 Urdúliz Fi
07/03 Somorrostro 3 - 0 Ariznabarra Fi
07/03 Deusto 1 - 1 Lagun Onak Fi
07/03 Sodupe 1 - 1 San Ignacio Fi
08/03 Santutxu 1 - 1 C.Durango Fi
08/03 Portugalete 4 - 1 Tolosa Fi
08/03 Baskonia 2 - 2 Gernika Fi
08/03 Real Sociedad C 2 - 0 Balmaseda Fi
 

Jornada 29ª

14.03.2020 - 15.03.2020
14/03 Tolosa 0 - 0 Santutxu apla.
14/03 Lagun Onak 0 - 0 Portugalete apla.
14/03 Balmaseda 0 - 0 Beasain apla.
14/03 Gernika 0 - 0 Somorrostro apla.
14/03 Urdúliz 0 - 0 Baskonia apla.
14/03 C.Durango 0 - 0 CD Vitoria apla.
15/03 Santurtzi 0 - 0 Pasaia KE apla.
15/03 Ariznabarra 0 - 0 Sodupe apla.
15/03 San Ignacio 0 - 0 Deusto apla.
15/03 Sestao 0 - 0 Real Sociedad C apla.
 

Jornada 30ª

30.03.2020
30/03 Sodupe 0 - 0 Somorrostro apla.
30/03 Deusto 0 - 0 Ariznabarra apla.
30/03 Portugalete 0 - 0 San Ignacio apla.
30/03 Santutxu 0 - 0 Lagun Onak apla.
30/03 CD Vitoria 0 - 0 Tolosa apla.
30/03 Pasaia KE 0 - 0 C.Durango apla.
30/03 Real Sociedad C 0 - 0 Santurtzi apla.
30/03 Beasain 0 - 0 Sestao apla.
30/03 Baskonia 0 - 0 Balmaseda apla.
30/03 Urdúliz 0 - 0 Gernika apla.
 

Jornada 31ª

29.03.2020
29/03 Gernika 0 - 0 Sodupe apla.
29/03 Somorrostro 0 - 0 Deusto apla.
29/03 Ariznabarra 0 - 0 Portugalete apla.
29/03 San Ignacio 0 - 0 Santutxu apla.
29/03 Lagun Onak 0 - 0 CD Vitoria apla.
29/03 Tolosa 0 - 0 Pasaia KE apla.
29/03 C.Durango 0 - 0 Real Sociedad C apla.
29/03 Santurtzi 0 - 0 Beasain apla.
29/03 Sestao 0 - 0 Baskonia apla.
29/03 Balmaseda 0 - 0 Urdúliz apla.
 

Jornada 32ª

05.04.2020
05/04 Deusto 0 - 0 Sodupe apla.
05/04 Portugalete 0 - 0 Somorrostro apla.
05/04 Santutxu 0 - 0 Ariznabarra apla.
05/04 CD Vitoria 0 - 0 San Ignacio apla.
05/04 Pasaia KE 0 - 0 Lagun Onak apla.
05/04 Real Sociedad C 0 - 0 Tolosa apla.
05/04 Beasain 0 - 0 C.Durango apla.
05/04 Baskonia 0 - 0 Santurtzi apla.
05/04 Urdúliz 0 - 0 Sestao apla.
05/04 Balmaseda 0 - 0 Gernika apla.
 

Jornada 33ª

09.04.2020
09/04 Gernika   -   Deusto -:-
09/04 Tolosa   -   Beasain -:-
09/04 Lagun Onak   -   Real Sociedad C -:-
09/04 San Ignacio   -   Pasaia KE -:-
09/04 Sodupe   -   Portugalete -:-
09/04 C.Durango   -   Baskonia -:-
09/04 Ariznabarra   -   CD Vitoria -:-
09/04 Somorrostro   -   Santutxu -:-
09/04 Santurtzi   -   Urdúliz -:-
09/04 Sestao   -   Balmaseda -:-
 

Jornada 34ª

19.04.2020
19/04 Portugalete   -   Deusto -:-
19/04 Santutxu   -   Sodupe -:-
19/04 CD Vitoria   -   Somorrostro -:-
19/04 Pasaia KE   -   Ariznabarra -:-
19/04 Real Sociedad C   -   San Ignacio -:-
19/04 Beasain   -   Lagun Onak -:-
19/04 Baskonia   -   Tolosa -:-
19/04 Urdúliz   -   C.Durango -:-
19/04 Balmaseda   -   Santurtzi -:-
19/04 Sestao   -   Gernika -:-
 

Jornada 35ª

26.04.2020
26/04 San Ignacio   -   Beasain -:-
26/04 Ariznabarra   -   Real Sociedad C -:-
26/04 Somorrostro   -   Pasaia KE -:-
26/04 Gernika   -   Portugalete -:-
26/04 Tolosa   -   Urdúliz -:-
26/04 Lagun Onak   -   Baskonia -:-
26/04 Sodupe   -   CD Vitoria -:-
26/04 Deusto   -   Santutxu -:-
26/04 C.Durango   -   Balmaseda -:-
26/04 Santurtzi   -   Sestao -:-
 

Jornada 36ª

03.05.2020
03/05 Santutxu   -   Portugalete -:-
03/05 CD Vitoria   -   Deusto -:-
03/05 Pasaia KE   -   Sodupe -:-
03/05 Real Sociedad C   -   Somorrostro -:-
03/05 Beasain   -   Ariznabarra -:-
03/05 Baskonia   -   San Ignacio -:-
03/05 Urdúliz   -   Lagun Onak -:-
03/05 Balmaseda   -   Tolosa -:-
03/05 Sestao   -   C.Durango -:-
03/05 Santurtzi   -   Gernika -:-
 

Jornada 37ª

10.05.2020
10/05 Santutxu   -   Gernika -:-
10/05 Portugalete   -   CD Vitoria -:-
10/05 Deusto   -   Pasaia KE -:-
10/05 Sodupe   -   Real Sociedad C -:-
10/05 Somorrostro   -   Beasain -:-
10/05 Ariznabarra   -   Baskonia -:-
10/05 San Ignacio   -   Urdúliz -:-
10/05 Lagun Onak   -   Balmaseda -:-
10/05 Tolosa   -   Sestao -:-
10/05 C.Durango   -   Santurtzi -:-
 

Jornada 38ª

17.05.2020
17/05 CD Vitoria   -   Santutxu -:-
17/05 Pasaia KE   -   Portugalete -:-
17/05 Real Sociedad C   -   Deusto -:-
17/05 Beasain   -   Sodupe -:-
17/05 Baskonia   -   Somorrostro -:-
17/05 Urdúliz   -   Ariznabarra -:-
17/05 Balmaseda   -   San Ignacio -:-
17/05 Sestao   -   Lagun Onak -:-
17/05 Santurtzi   -   Tolosa -:-
17/05 Gernika   -   C.Durango -:-
 

Buscador de deportes