L'Empordà

Calendari de Tercera divisió del Grup 15

Jornada 1ª

24.08.2019 - 25.08.2019
24/08 Huarte 1 - 3 Corellano Fi
24/08 San Juan 0 - 0 Murchante Fi
24/08 Beti Kozkor K.E. 2 - 1 Beti Onak Fi
24/08 Chantrea 3 - 0 Burladés Fi
24/08 Pamplona 1 - 0 Valle de Egüés Fi
24/08 Lourdes 4 - 1 Ardoi Fi
24/08 Subiza 0 - 2 Baztán Fi
25/08 Fontellas 1 - 3 Peña Azagresa Fi
25/08 Peña Sport 2 - 1 Cortes Fi
25/08 At. Cirbonero 1 - 2 Mutilvera Fi
 

Jornada 2ª

30.08.2019 - 01.09.2019
30/08 Valle de Egüés 0 - 0 Subiza Fi
31/08 Cortes 2 - 2 Pamplona Fi
31/08 Burladés 1 - 1 Huarte Fi
31/08 Baztán 2 - 3 Chantrea Fi
31/08 Ardoi 0 - 1 San Juan Fi
31/08 Mutilvera 3 - 0 Lourdes Fi
01/09 Beti Onak 2 - 2 At. Cirbonero Fi
01/09 Murchante 0 - 0 Peña Sport Fi
01/09 Peña Azagresa 0 - 1 Beti Kozkor K.E. Fi
01/09 Corellano 1 - 0 Fontellas Fi
 

Jornada 3ª

06.09.2019 - 08.09.2019
06/09 At. Cirbonero 5 - 2 Peña Azagresa Fi
07/09 Lourdes 3 - 1 Beti Onak Fi
07/09 Beti Kozkor K.E. 1 - 0 Corellano Fi
07/09 Fontellas 1 - 1 Burladés Fi
07/09 Baztán 1 - 4 Valle de Egüés Fi
07/09 Subiza 1 - 1 Cortes Fi
07/09 Pamplona 0 - 0 Murchante Fi
07/09 Chantrea 1 - 0 Huarte Fi
07/09 San Juan 2 - 1 Mutilvera Fi
08/09 Peña Sport 2 - 1 Ardoi Fi
 

Jornada 4ª

13.09.2019 - 15.09.2019
13/09 Valle de Egüés 2 - 2 Chantrea Fi
14/09 Beti Onak 0 - 1 San Juan Fi
14/09 Mutilvera 5 - 1 Peña Sport Fi
14/09 Huarte 2 - 0 Fontellas Fi
14/09 Burladés 1 - 2 Beti Kozkor K.E. Fi
15/09 Cortes 4 - 0 Baztán Fi
15/09 Peña Azagresa 0 - 0 Lourdes Fi
15/09 Corellano 1 - 2 At. Cirbonero Fi
15/09 Murchante 0 - 0 Subiza Fi
15/09 Ardoi 0 - 2 Pamplona Fi
 

Jornada 5ª

20.09.2019 - 22.09.2019
20/09 San Juan 3 - 0 Peña Azagresa Fi
21/09 Beti Kozkor K.E. 1 - 1 Huarte Fi
21/09 Valle de Egüés 1 - 2 Cortes Fi
21/09 Baztán 1 - 0 Murchante Fi
21/09 Subiza 0 - 1 Ardoi Fi
21/09 Chantrea 3 - 1 Fontellas Fi
21/09 Lourdes 1 - 1 Corellano Fi
21/09 Pamplona 1 - 2 Mutilvera Fi
22/09 Peña Sport 2 - 3 Beti Onak Fi
22/09 At. Cirbonero 0 - 1 Burladés Fi
 

Jornada 6ª

27.09.2019 - 29.09.2019
27/09 Beti Onak 1 - 2 Pamplona Fi
28/09 Ardoi 2 - 0 Baztán Fi
28/09 Cortes 1 - 0 Chantrea Fi
28/09 Huarte 1 - 1 At. Cirbonero Fi
28/09 Fontellas 1 - 1 Beti Kozkor K.E. Fi
28/09 Mutilvera 4 - 2 Subiza Fi
28/09 Corellano 0 - 1 San Juan Fi
28/09 Burladés 4 - 2 Lourdes Fi
29/09 Murchante 0 - 0 Valle de Egüés Fi
29/09 Peña Azagresa 2 - 1 Peña Sport Fi
 

Jornada 7ª

04.10.2019 - 06.10.2019
04/10 Baztán 0 - 1 Mutilvera Fi
04/10 Subiza 1 - 1 Beti Onak Fi
05/10 Pamplona 3 - 0 Peña Azagresa Fi
05/10 Lourdes 0 - 3 Huarte Fi
05/10 Chantrea 1 - 2 Beti Kozkor K.E. Fi
05/10 Valle de Egüés 1 - 1 Ardoi Fi
05/10 San Juan 1 - 0 Burladés Fi
06/10 Cortes 0 - 0 Murchante Fi
06/10 Peña Sport 3 - 0 Corellano Fi
06/10 At. Cirbonero 4 - 0 Fontellas Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2019 - 13.10.2019
12/10 Beti Kozkor K.E. 3 - 2 At. Cirbonero Fi
12/10 Beti Onak 3 - 1 Baztán Fi
12/10 Huarte 4 - 4 San Juan Fi
12/10 Mutilvera 3 - 1 Valle de Egüés Fi
12/10 Fontellas 0 - 2 Lourdes Fi
12/10 Ardoi 2 - 0 Cortes Fi
13/10 Burladés 2 - 2 Peña Sport Fi
13/10 Corellano 1 - 3 Pamplona Fi
13/10 Murchante 1 - 3 Chantrea Fi
13/10 Peña Azagresa 2 - 3 Subiza Fi
 

Jornada 9ª

19.10.2019 - 20.10.2019
19/10 Cortes 0 - 0 Mutilvera Fi
19/10 Subiza 3 - 0 Corellano Fi
19/10 Pamplona 0 - 2 Burladés Fi
19/10 Lourdes 1 - 2 Beti Kozkor K.E. Fi
19/10 Chantrea 2 - 2 At. Cirbonero Fi
19/10 Valle de Egüés 1 - 2 Beti Onak Fi
19/10 San Juan 2 - 0 Fontellas Fi
20/10 Murchante 1 - 0 Ardoi Fi
20/10 Baztán 1 - 1 Peña Azagresa Fi
20/10 Peña Sport 1 - 1 Huarte Fi
 

Jornada 10ª

26.10.2019 - 27.10.2019
26/10 Beti Kozkor K.E. 2 - 0 San Juan Fi
26/10 Beti Onak 0 - 1 Cortes Fi
26/10 Huarte 1 - 0 Pamplona Fi
26/10 Fontellas 0 - 3 Peña Sport Fi
26/10 Mutilvera 2 - 0 Murchante Fi
26/10 Burladés 0 - 1 Subiza Fi
27/10 Corellano 3 - 1 Baztán Fi
27/10 Peña Azagresa 2 - 0 Valle de Egüés Fi
27/10 At. Cirbonero 1 - 1 Lourdes Fi
27/10 Ardoi 0 - 1 Chantrea Fi
 

Jornada 11ª

31.10.2019 - 22.03.2020
31/10 Subiza 1 - 2 Huarte Fi
31/10 Pamplona 5 - 0 Fontellas Fi
01/11 Cortes 1 - 1 Peña Azagresa Fi
01/11 Chantrea 4 - 0 Lourdes Fi
01/11 Murchante 0 - 0 Beti Onak Fi
01/11 Valle de Egüés 3 - 1 Corellano Fi
01/11 Peña Sport 2 - 0 Beti Kozkor K.E. Fi
01/11 San Juan 4 - 0 At. Cirbonero Fi
02/11 Ardoi 1 - 0 Mutilvera Fi
22/03 Baztán 0 - 0 Burladés apla.
 

Jornada 12ª

09.11.2019 - 10.11.2019
09/11 Lourdes 1 - 1 San Juan Fi
09/11 Fontellas 1 - 2 Subiza Fi
09/11 Beti Kozkor K.E. 2 - 2 Pamplona Fi
09/11 At. Cirbonero 1 - 1 Peña Sport Fi
09/11 Beti Onak 2 - 1 Ardoi Fi
09/11 Peña Azagresa 2 - 2 Murchante Fi
09/11 Huarte 3 - 4 Baztán Fi
09/11 Mutilvera 1 - 1 Chantrea Fi
09/11 Burladés 1 - 1 Valle de Egüés Fi
10/11 Corellano 1 - 0 Cortes Fi
 

Jornada 13ª

16.11.2019 - 17.11.2019
16/11 Cortes 0 - 0 Burladés Fi
16/11 Pamplona 2 - 0 At. Cirbonero Fi
16/11 Fontellas 0 - 4 Baztán Fi
16/11 Subiza 1 - 1 Beti Kozkor K.E. Fi
16/11 Valle de Egüés 2 - 2 Huarte Fi
16/11 Mutilvera 6 - 1 Beti Onak Fi
16/11 Chantrea 1 - 1 San Juan Fi
16/11 Ardoi 2 - 0 Peña Azagresa Fi
17/11 Murchante 3 - 2 Corellano Fi
17/11 Peña Sport 2 - 1 Lourdes Fi
 

Jornada 14ª

23.11.2019 - 24.11.2019
23/11 Lourdes 0 - 1 Pamplona Fi
23/11 Fontellas 1 - 1 Valle de Egüés Fi
23/11 Beti Kozkor K.E. 2 - 1 Baztán Fi
23/11 Beti Onak 3 - 2 Chantrea Fi
23/11 Huarte 0 - 0 Cortes Fi
23/11 San Juan 1 - 0 Peña Sport Fi
23/11 Burladés 2 - 1 Murchante Fi
24/11 At. Cirbonero 3 - 0 Subiza Fi
24/11 Corellano 2 - 1 Ardoi Fi
24/11 Peña Azagresa 3 - 4 Mutilvera Fi
 

Jornada 15ª

28.11.2019 - 01.12.2019
28/11 Ardoi 0 - 1 Burladés Fi
30/11 Cortes 1 - 2 Fontellas Fi
30/11 Pamplona 2 - 1 San Juan Fi
30/11 Valle de Egüés 4 - 1 Beti Kozkor K.E. Fi
30/11 Subiza 1 - 2 Lourdes Fi
30/11 Chantrea 2 - 3 Peña Sport Fi
30/11 Beti Onak 1 - 1 Peña Azagresa Fi
30/11 Mutilvera 3 - 0 Corellano Fi
01/12 Murchante 0 - 1 Huarte Fi
01/12 At. Cirbonero 1 - 0 Baztán Fi
 

Jornada 16ª

14.12.2019 - 15.12.2019
14/12 Beti Kozkor K.E. 1 - 0 Cortes Fi
14/12 Lourdes 2 - 0 Baztán Fi
14/12 Huarte 2 - 0 Ardoi Fi
14/12 Fontellas 1 - 0 Murchante Fi
14/12 At. Cirbonero 5 - 3 Valle de Egüés Fi
14/12 Peña Sport 1 - 1 Pamplona Fi
14/12 Peña Azagresa 2 - 1 Chantrea Fi
14/12 Burladés 3 - 2 Mutilvera Fi
15/12 Corellano 2 - 1 Beti Onak Fi
15/12 San Juan 3 - 1 Subiza Fi
 

Jornada 17ª

20.12.2019 - 22.12.2019
20/12 Beti Onak 0 - 1 Burladés Fi
21/12 Cortes 0 - 0 At. Cirbonero Fi
21/12 Baztán 2 - 3 San Juan Fi
21/12 Subiza 2 - 2 Peña Sport Fi
21/12 Chantrea 2 - 2 Pamplona Fi
21/12 Valle de Egüés 4 - 0 Lourdes Fi
21/12 Mutilvera 2 - 0 Huarte Fi
21/12 Ardoi 2 - 1 Fontellas Fi
22/12 Murchante 0 - 2 Beti Kozkor K.E. Fi
22/12 Peña Azagresa 2 - 3 Corellano Fi
 

Jornada 18ª

04.01.2020 - 05.01.2020
04/01 Pamplona 1 - 0 Subiza Fi
04/01 Fontellas 0 - 1 Mutilvera Fi
04/01 Beti Kozkor K.E. 1 - 1 Ardoi Fi
04/01 At. Cirbonero 3 - 2 Murchante Fi
04/01 Lourdes 0 - 1 Cortes Fi
04/01 Peña Sport 4 - 2 Baztán Fi
04/01 Huarte 0 - 0 Beti Onak Fi
04/01 San Juan 1 - 1 Valle de Egüés Fi
04/01 Burladés 2 - 1 Peña Azagresa Fi
05/01 Chantrea 2 - 0 Corellano Fi
 

Jornada 19ª

11.01.2020 - 12.01.2020
11/01 Cortes 0 - 2 San Juan Fi
11/01 Ardoi 2 - 3 At. Cirbonero Fi
11/01 Valle de Egüés 2 - 0 Peña Sport Fi
11/01 Baztán 0 - 0 Pamplona Fi
11/01 Subiza 2 - 3 Chantrea Fi
11/01 Beti Onak 4 - 2 Fontellas Fi
11/01 Mutilvera 1 - 1 Beti Kozkor K.E. Fi
11/01 Peña Azagresa 2 - 3 Huarte Fi
12/01 Murchante 2 - 0 Lourdes Fi
12/01 Corellano 1 - 1 Burladés Fi
 

Jornada 20ª

18.01.2020 - 19.01.2020
18/01 Cortes 2 - 2 Peña Sport Fi
18/01 Mutilvera 1 - 3 At. Cirbonero Fi
18/01 Baztán 1 - 4 Subiza Fi
18/01 Valle de Egüés 0 - 1 Pamplona Fi
18/01 Beti Onak 1 - 1 Beti Kozkor K.E. Fi
18/01 Burladés 2 - 2 Chantrea Fi
18/01 Ardoi 1 - 2 Lourdes Fi
19/01 Murchante 0 - 5 San Juan Fi
19/01 Peña Azagresa 5 - 0 Fontellas Fi
19/01 Corellano 1 - 1 Huarte Fi
 

Jornada 21ª

25.01.2020 - 26.01.2020
25/01 Pamplona 1 - 0 Cortes Fi
25/01 Huarte 3 - 0 Burladés Fi
25/01 Subiza 0 - 1 Valle de Egüés Fi
25/01 At. Cirbonero 2 - 0 Beti Onak Fi
25/01 Chantrea 1 - 1 Baztán Fi
25/01 Beti Kozkor K.E. 3 - 0 Peña Azagresa Fi
25/01 Lourdes 0 - 1 Mutilvera Fi
25/01 San Juan 1 - 2 Ardoi Fi
25/01 Fontellas 1 - 2 Corellano Fi
26/01 Peña Sport 1 - 4 Murchante Fi
 

Jornada 22ª

01.02.2020 - 02.02.2020
01/02 Cortes 3 - 0 Subiza Fi
01/02 Valle de Egüés 2 - 1 Baztán Fi
01/02 Beti Onak 1 - 0 Lourdes Fi
01/02 Huarte 0 - 0 Chantrea Fi
01/02 Burladés 0 - 0 Fontellas Fi
01/02 Mutilvera 2 - 0 San Juan Fi
02/02 Murchante 0 - 2 Pamplona Fi
02/02 Peña Azagresa 2 - 2 At. Cirbonero Fi
02/02 Ardoi 0 - 1 Peña Sport Fi
02/02 Corellano 1 - 1 Beti Kozkor K.E. Fi
 

Jornada 23ª

07.02.2020 - 09.02.2020
07/02 Chantrea 1 - 3 Valle de Egüés Fi
08/02 Baztán 3 - 2 Cortes Fi
08/02 Pamplona 1 - 2 Ardoi Fi
08/02 Lourdes 3 - 0 Peña Azagresa Fi
08/02 San Juan 3 - 0 Beti Onak Fi
08/02 Subiza 0 - 3 Murchante Fi
08/02 Fontellas 0 - 1 Huarte Fi
08/02 Beti Kozkor K.E. 2 - 1 Burladés Fi
08/02 Peña Sport 2 - 0 Mutilvera Fi
09/02 At. Cirbonero 3 - 1 Corellano Fi
 

Jornada 24ª

14.02.2020 - 16.02.2020
14/02 Huarte 3 - 0 Beti Kozkor K.E. Fi
15/02 Cortes 4 - 0 Valle de Egüés Fi
15/02 Beti Onak 0 - 0 Peña Sport Fi
15/02 Fontellas 0 - 1 Chantrea Fi
15/02 Peña Azagresa 2 - 2 San Juan Fi
15/02 Mutilvera 0 - 0 Pamplona Fi
15/02 Burladés 0 - 3 At. Cirbonero Fi
15/02 Ardoi 2 - 4 Subiza Fi
16/02 Corellano 0 - 0 Lourdes Fi
16/02 Murchante 3 - 0 Baztán Fi
 

Jornada 25ª

21.02.2020 - 23.02.2020
21/02 Baztán 2 - 2 Ardoi Fi
22/02 Pamplona 0 - 0 Beti Onak Fi
22/02 Lourdes 1 - 1 Burladés Fi
22/02 Chantrea 1 - 1 Cortes Fi
22/02 Subiza 2 - 3 Mutilvera Fi
22/02 San Juan 2 - 0 Corellano Fi
22/02 Beti Kozkor K.E. 6 - 0 Fontellas Fi
22/02 Valle de Egüés 2 - 4 Murchante Fi
22/02 Peña Sport 3 - 0 Peña Azagresa Fi
23/02 At. Cirbonero 1 - 2 Huarte Fi
 

Jornada 26ª

28.02.2020 - 01.03.2020
28/02 Ardoi 1 - 4 Valle de Egüés Fi
29/02 Beti Onak 3 - 1 Subiza Fi
29/02 Huarte 1 - 0 Lourdes Fi
29/02 Fontellas 3 - 2 At. Cirbonero Fi
29/02 Mutilvera 4 - 0 Baztán Fi
29/02 Burladés 1 - 3 San Juan Fi
01/03 Beti Kozkor K.E. 1 - 1 Chantrea Fi
01/03 Peña Azagresa 0 - 1 Pamplona Fi
01/03 Murchante 0 - 0 Cortes Fi
01/03 Corellano 1 - 2 Peña Sport Fi
 

Jornada 27ª

06.03.2020 - 08.03.2020
06/03 San Juan 1 - 1 Huarte Fi
07/03 Pamplona 0 - 1 Corellano Fi
07/03 Valle de Egüés 2 - 3 Mutilvera Fi
07/03 Chantrea 1 - 1 Murchante Fi
07/03 Cortes 0 - 1 Ardoi Fi
07/03 Subiza 2 - 3 Peña Azagresa Fi
07/03 Lourdes 2 - 0 Fontellas Fi
08/03 Baztán 0 - 1 Beti Onak Fi
08/03 Peña Sport 1 - 1 Burladés Fi
08/03 At. Cirbonero 0 - 0 Beti Kozkor K.E. Fi
 

Jornada 28ª

14.03.2020 - 15.03.2020
14/03 Huarte 0 - 0 Peña Sport apla.
14/03 Beti Kozkor K.E. 0 - 0 Lourdes apla.
14/03 Beti Onak 0 - 0 Valle de Egüés apla.
14/03 Mutilvera 0 - 0 Cortes apla.
14/03 Fontellas 0 - 0 San Juan apla.
14/03 Ardoi 0 - 0 Murchante apla.
15/03 Burladés 0 - 0 Pamplona apla.
15/03 Peña Azagresa 0 - 0 Baztán apla.
15/03 Corellano 0 - 0 Subiza apla.
15/03 At. Cirbonero 0 - 0 Chantrea apla.
 

Jornada 29ª

19.03.2020
19/03 Chantrea 0 - 0 Ardoi apla.
19/03 Murchante 0 - 0 Mutilvera apla.
19/03 Cortes 0 - 0 Beti Onak apla.
19/03 Valle de Egüés 0 - 0 Peña Azagresa apla.
19/03 Baztán 0 - 0 Corellano apla.
19/03 Subiza 0 - 0 Burladés apla.
19/03 Pamplona 0 - 0 Huarte apla.
19/03 Peña Sport 0 - 0 Fontellas apla.
19/03 San Juan 0 - 0 Beti Kozkor K.E. apla.
19/03 Lourdes 0 - 0 At. Cirbonero apla.
 

Jornada 30ª

31.10.2019 - 22.03.2020
31/10 Burladés 2 - 0 Baztán Fi
22/03 Mutilvera 0 - 0 Ardoi apla.
22/03 Beti Onak 0 - 0 Murchante apla.
22/03 Peña Azagresa 0 - 0 Cortes apla.
22/03 Corellano 0 - 0 Valle de Egüés apla.
22/03 Huarte 0 - 0 Subiza apla.
22/03 Fontellas 0 - 0 Pamplona apla.
22/03 Beti Kozkor K.E. 0 - 0 Peña Sport apla.
22/03 At. Cirbonero 0 - 0 San Juan apla.
22/03 Lourdes 0 - 0 Chantrea apla.
 

Jornada 31ª

29.03.2020
29/03 Chantrea 0 - 0 Mutilvera apla.
29/03 Ardoi 0 - 0 Beti Onak apla.
29/03 Murchante 0 - 0 Peña Azagresa apla.
29/03 Cortes 0 - 0 Corellano apla.
29/03 Valle de Egüés 0 - 0 Burladés apla.
29/03 Baztán 0 - 0 Huarte apla.
29/03 Subiza 0 - 0 Fontellas apla.
29/03 Pamplona 0 - 0 Beti Kozkor K.E. apla.
29/03 Peña Sport 0 - 0 At. Cirbonero apla.
29/03 San Juan 0 - 0 Lourdes apla.
 

Jornada 32ª

05.04.2020
05/04 Beti Onak 0 - 0 Mutilvera apla.
05/04 Peña Azagresa 0 - 0 Ardoi apla.
05/04 Corellano 0 - 0 Murchante apla.
05/04 Burladés 0 - 0 Cortes apla.
05/04 Huarte 0 - 0 Valle de Egüés apla.
05/04 Fontellas 0 - 0 Baztán apla.
05/04 Beti Kozkor K.E. 0 - 0 Subiza apla.
05/04 At. Cirbonero 0 - 0 Pamplona apla.
05/04 Lourdes 0 - 0 Peña Sport apla.
05/04 San Juan 0 - 0 Chantrea apla.
 

Jornada 33ª

12.04.2020
12/04 Chantrea   -   Beti Onak -:-
12/04 Baztán   -   Beti Kozkor K.E. -:-
12/04 Valle de Egüés   -   Fontellas -:-
12/04 Cortes   -   Huarte -:-
12/04 Mutilvera   -   Peña Azagresa -:-
12/04 Subiza   -   At. Cirbonero -:-
12/04 Murchante   -   Burladés -:-
12/04 Ardoi   -   Corellano -:-
12/04 Pamplona   -   Lourdes -:-
12/04 Peña Sport   -   San Juan -:-
 

Jornada 34ª

19.04.2020
19/04 Peña Azagresa   -   Beti Onak -:-
19/04 Corellano   -   Mutilvera -:-
19/04 Burladés   -   Ardoi -:-
19/04 Huarte   -   Murchante -:-
19/04 Fontellas   -   Cortes -:-
19/04 Beti Kozkor K.E.   -   Valle de Egüés -:-
19/04 At. Cirbonero   -   Baztán -:-
19/04 Lourdes   -   Subiza -:-
19/04 San Juan   -   Pamplona -:-
19/04 Peña Sport   -   Chantrea -:-
 

Jornada 35ª

26.04.2020
26/04 Cortes   -   Beti Kozkor K.E. -:-
26/04 Murchante   -   Fontellas -:-
26/04 Ardoi   -   Huarte -:-
26/04 Chantrea   -   Peña Azagresa -:-
26/04 Baztán   -   Lourdes -:-
26/04 Valle de Egüés   -   At. Cirbonero -:-
26/04 Mutilvera   -   Burladés -:-
26/04 Beti Onak   -   Corellano -:-
26/04 Subiza   -   San Juan -:-
26/04 Pamplona   -   Peña Sport -:-
 

Jornada 36ª

03.05.2020
03/05 Corellano   -   Peña Azagresa -:-
03/05 Burladés   -   Beti Onak -:-
03/05 Huarte   -   Mutilvera -:-
03/05 Fontellas   -   Ardoi -:-
03/05 Beti Kozkor K.E.   -   Murchante -:-
03/05 At. Cirbonero   -   Cortes -:-
03/05 Lourdes   -   Valle de Egüés -:-
03/05 San Juan   -   Baztán -:-
03/05 Peña Sport   -   Subiza -:-
03/05 Pamplona   -   Chantrea -:-
 

Jornada 37ª

10.05.2020
10/05 Corellano   -   Chantrea -:-
10/05 Peña Azagresa   -   Burladés -:-
10/05 Beti Onak   -   Huarte -:-
10/05 Mutilvera   -   Fontellas -:-
10/05 Ardoi   -   Beti Kozkor K.E. -:-
10/05 Murchante   -   At. Cirbonero -:-
10/05 Cortes   -   Lourdes -:-
10/05 Valle de Egüés   -   San Juan -:-
10/05 Baztán   -   Peña Sport -:-
10/05 Subiza   -   Pamplona -:-
 

Jornada 38ª

17.05.2020
17/05 Burladés   -   Corellano -:-
17/05 Huarte   -   Peña Azagresa -:-
17/05 Fontellas   -   Beti Onak -:-
17/05 Beti Kozkor K.E.   -   Mutilvera -:-
17/05 At. Cirbonero   -   Ardoi -:-
17/05 Lourdes   -   Murchante -:-
17/05 San Juan   -   Cortes -:-
17/05 Peña Sport   -   Valle de Egüés -:-
17/05 Pamplona   -   Baztán -:-
17/05 Chantrea   -   Subiza -:-
 

Buscador de deportes