Empordà » Esports » Futbol » Segona B Grup 1 » Resultats i classificació

Resultats i classificació de Segona divisió B

Resultats de la jornada 1ª

24.08.2019 - 25.08.2019
24/08 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1 - 0 Sporting de Gijón B Sporting B Fi
24/08 Marino Marino de Luanco 1 - 2 Atlético de Madrid B At. Madrid B Fi
24/08 Pontevedra Pontevedra 2 - 0 Coruxo Coruxo Fi
25/08 Inter de Madrid Internacional de Madrid-Boadilla 2 - 2 Celta de Vigo B Celta B Fi
25/08 S.S Reyes San Sebastián de los Reyes   -   Racing de Ferrol Racing Ferrol 12:00h.
25/08 L.Palmas At. UD Las Palmas Atlético   -   UD Ibiza UD Ibiza - Eivissa 12:00h.
25/08 Langreo Langreo   -   Atlético Baleares At. Baleares 12:00h.
25/08 Santa Eulalia Peña Deportiva   -   Real Oviedo Vetusta Oviedo B 12:00h.
25/08 Las Rozas Las Rozas   -   Real Madrid Castilla R.M. Castilla 12:00h.
25/08 Melilla Melilla   -   Getafe B Getafe B 12:00h.
 

Classificació jornada 1ª Segona B Grup 1

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Pontevedra Pontevedra 3 1 1 0 0 2 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
2 Atlético de Madrid B At. Madrid B 3 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1
3 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 3 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Celta de Vigo B Celta B 1 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2
5 Internacional de Madrid-Boadilla Inter de Madrid 1 1 0 1 0 2 2 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0
6 Racing de Ferrol Racing Ferrol 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Real Oviedo Vetusta Oviedo B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Real Madrid Castilla R.M. Castilla 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Melilla UD Melilla 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Langreo Langreo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 San Sebastián de los Reyes S.S Reyes 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Peña Deportiva Santa Eulalia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Las Rozas Las Rozas 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Getafe B Getafe B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Atlético Baleares At. Baleares 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 UD Las Palmas Atlético L.Palmas At. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UD Ibiza UD Ibiza - Eivissa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Marino de Luanco Marino 0 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0
19 Sporting de Gijón B Sporting B 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
20 Coruxo Coruxo 0 1 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2

Buscador de deportes