Empordà » Esports » Futbol » Segona B Grup 1 » Calendari » Cultural Leonesa

Calendari de lliga 2018-2019: Cultural Leonesa

Temporada 18/19: Cultural Leonesa Cultural Leonesa

PARTITS D'ANADA
1 25/08 Cultural Cultural Leonesa   -   Rápido Bouzas Rápido Bouzas
2 02/09 Pontevedra Pontevedra   -   Cultural Leonesa Cultural
3 09/09 Cultural Cultural Leonesa   -   UD Las Palmas Atlético L.Palmas At.
4 16/09 At. Madrid B Atlético de Madrid B   -   Cultural Leonesa Cultural
5 23/09 Cultural Cultural Leonesa   -   Real Madrid Castilla R.M. Castilla
6 30/09 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Cultural Leonesa Cultural
7 07/10 Unión Adarve Unión Adarve   -   Cultural Leonesa Cultural
8 14/10 Cultural Cultural Leonesa   -   Navalcarnero Navalcarnero
9 21/10 Valladolid B Real Valladolid B   -   Cultural Leonesa Cultural
10 28/10 Cultural Cultural Leonesa   -   Internacional de Madrid-Boadilla Inter de Madrid
11 04/11 Celta B Celta de Vigo B   -   Cultural Leonesa Cultural
12 11/11 Cultural Cultural Leonesa   -   Fuenlabrada A Fuenlabrada
13 18/11 Ponferradina Ponferradina   -   Cultural Leonesa Cultural
14 25/11 Cultural Cultural Leonesa   -   Burgos CF Burgos CF
15 02/12 Salmantino Salmantino   -   Cultural Leonesa Cultural
16 09/12 Cultural Cultural Leonesa   -   Guijuelo Guijuelo
17 16/12 Deportivo B Deportivo Fabril   -   Cultural Leonesa Cultural
18 22/12 Cultural Cultural Leonesa   -   San Sebastián de los Reyes S.S Reyes
19 06/01 Coruxo Coruxo   -   Cultural Leonesa Cultural

 

PARTITS DE TORNADA
20 13/01 Rápido Bouzas Rápido Bouzas   -   Cultural Leonesa Cultural
21 20/01 Cultural Cultural Leonesa   -   Pontevedra Pontevedra
22 27/01 L.Palmas At. UD Las Palmas Atlético   -   Cultural Leonesa Cultural
23 03/02 Cultural Cultural Leonesa   -   Atlético de Madrid B At. Madrid B
24 10/02 R.M. Castilla Real Madrid Castilla   -   Cultural Leonesa Cultural
25 17/02 Cultural Cultural Leonesa   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca
26 24/02 Cultural Cultural Leonesa   -   Unión Adarve Unión Adarve
27 03/03 Navalcarnero Navalcarnero   -   Cultural Leonesa Cultural
28 10/03 Cultural Cultural Leonesa   -   Real Valladolid B Valladolid B
29 17/03 Inter de Madrid Internacional de Madrid-Boadilla   -   Cultural Leonesa Cultural
30 24/03 Cultural Cultural Leonesa   -   Celta de Vigo B Celta B
31 31/03 Fuenlabrada Fuenlabrada A   -   Cultural Leonesa Cultural
32 07/04 Cultural Cultural Leonesa   -   Ponferradina Ponferradina
33 14/04 Burgos CF Burgos CF   -   Cultural Leonesa Cultural
34 21/04 Cultural Cultural Leonesa   -   Salmantino Salmantino
35 28/04 Guijuelo Guijuelo   -   Cultural Leonesa Cultural
36 05/05 Cultural Cultural Leonesa   -   Deportivo Fabril Deportivo B
37 12/05 S.S Reyes San Sebastián de los Reyes   -   Cultural Leonesa Cultural
38 19/05 Cultural Cultural Leonesa   -   Coruxo Coruxo

Buscador de deportes