Calendari de Lliga Russa

Jornada 1ª

12.07.2019 - 15.07.2019
12/07 Arsenal Tula 1 - 1 Dinamo Moscow Fi
13/07 Ural 3 - 2 Ufa Fi
13/07 Spartak Moscow 1 - 0 Sochi Fi
13/07 Rostov 2 - 1 Orenburg Fi
14/07 Krylia Sovetov 2 - 0 CSKA de Moscú Fi
14/07 Zenit 2 - 1 Tambov Fi
14/07 Akhmat Grozny 1 - 0 Krasnodar Fi
15/07 Lokomotiv 1 - 1 Rubin Kazan Fi
 

Jornada 2ª

20.07.2019 - 21.07.2019
20/07 Ufa 2 - 3 Krasnodar Fi
20/07 Krylia Sovetov 2 - 3 Arsenal Tula Fi
20/07 CSKA de Moscú 2 - 1 Orenburg Fi
20/07 Rostov 2 - 2 Spartak Moscow Fi
21/07 Ural 3 - 0 Akhmat Grozny Fi
21/07 Lokomotiv 2 - 1 Tambov Fi
21/07 Dinamo Moscow 0 - 1 Rubin Kazan Fi
21/07 Sochi 0 - 2 Zenit Fi
 

Jornada 3ª

26.07.2019 - 29.07.2019
26/07 Dinamo Moscow 2 - 0 Ural Fi
27/07 Ufa 2 - 1 Krylia Sovetov Fi
27/07 Tambov 2 - 0 Spartak Moscow Fi
27/07 Krasnodar 3 - 0 Sochi Fi
28/07 Orenburg 0 - 2 Zenit Fi
28/07 Arsenal Tula 2 - 3 Rostov Fi
28/07 CSKA de Moscú 1 - 0 Lokomotiv Fi
29/07 Rubin Kazan 1 - 0 Akhmat Grozny Fi
 

Jornada 4ª

03.08.2019 - 05.08.2019
03/08 Ural 2 - 2 Rostov Fi
03/08 Krylia Sovetov 1 - 2 Lokomotiv Fi
03/08 Spartak Moscow 0 - 0 Dinamo Moscow Fi
03/08 Zenit 1 - 1 Krasnodar Fi
04/08 Tambov 0 - 1 Arsenal Tula Fi
04/08 Rubin Kazan 0 - 1 CSKA de Moscú Fi
04/08 Sochi 0 - 0 Ufa Fi
05/08 Akhmat Grozny 2 - 1 Orenburg Fi
 

Jornada 5ª

10.08.2019 - 12.08.2019
10/08 Orenburg 2 - 2 Tambov Fi
10/08 Dinamo Moscow 0 - 2 Zenit Fi
10/08 Krasnodar 1 - 0 Rubin Kazan Fi
11/08 Arsenal Tula 1 - 0 Ufa Fi
11/08 Lokomotiv 4 - 0 Ural Fi
11/08 CSKA de Moscú 0 - 0 Sochi Fi
11/08 Akhmat Grozny 1 - 3 Spartak Moscow Fi
12/08 Rostov 1 - 0 Krylia Sovetov Fi
 

Jornada 6ª

16.08.2019 - 19.08.2019
16/08 Orenburg 1 - 1 Sochi Fi
17/08 Ural 1 - 3 Krylia Sovetov Fi
17/08 Tambov 0 - 2 Krasnodar Fi
17/08 Zenit 0 - 0 Akhmat Grozny Fi
18/08 Rubin Kazan 1 - 0 Arsenal Tula Fi
18/08 Ufa 2 - 0 Rostov Fi
18/08 Dinamo Moscow 1 - 2 Lokomotiv Fi
19/08 Spartak Moscow 2 - 1 CSKA de Moscú Fi
 

Jornada 7ª

24.08.2019 - 26.08.2019
24/08 Tambov 0 - 2 Dinamo Moscow Fi
24/08 Ufa 1 - 0 Zenit Fi
24/08 Krasnodar 1 - 1 Lokomotiv Fi
25/08 CSKA de Moscú 3 - 0 Akhmat Grozny Fi
25/08 Krylia Sovetov 1 - 2 Spartak Moscow Fi
25/08 Rostov 2 - 1 Rubin Kazan Fi
25/08 Arsenal Tula 2 - 1 Orenburg Fi
26/08 Ural 3 - 1 Sochi Fi
 

Jornada 8ª

30.08.2019 - 01.09.2019
30/08 Krylia Sovetov 0 - 0 Dinamo Moscow Fi
31/08 Ufa 1 - 2 Orenburg Fi
31/08 Rubin Kazan 0 - 3 Sochi Fi
31/08 Lokomotiv 1 - 2 Rostov Fi
31/08 Akhmat Grozny 1 - 1 Tambov Fi
01/09 Ural 2 - 4 Krasnodar Fi
01/09 Arsenal Tula 1 - 2 CSKA de Moscú Fi
01/09 Spartak Moscow 0 - 1 Zenit Fi
 

Jornada 9ª

13.09.2019 - 16.09.2019
13/09 Zenit 3 - 1 Arsenal Tula Fi
14/09 Spartak Moscow 1 - 2 Ural Fi
14/09 Sochi 0 - 1 Lokomotiv Fi
15/09 Orenburg 2 - 1 Rubin Kazan Fi
15/09 Tambov 0 - 2 CSKA de Moscú Fi
15/09 Krasnodar 4 - 2 Krylia Sovetov Fi
16/09 Dinamo Moscow 0 - 0 Ufa Fi
16/09 Rostov 2 - 1 Akhmat Grozny Fi
 

Jornada 10ª

20.09.2019 - 22.09.2019
20/09 Ufa 1 - 0 Spartak Moscow Fi
21/09 Akhmat Grozny 1 - 1 Krylia Sovetov Fi
21/09 Tambov 2 - 1 Rostov Fi
21/09 Zenit 5 - 0 Rubin Kazan Fi
22/09 Orenburg 2 - 3 Lokomotiv Fi
22/09 Dinamo Moscow 2 - 3 Sochi Fi
22/09 Arsenal Tula 1 - 1 Ural Fi
22/09 CSKA de Moscú 3 - 2 Krasnodar Fi
 

Jornada 11ª

28.09.2019 - 30.09.2019
28/09 Krylia Sovetov 2 - 0 Tambov Fi
28/09 Rostov 3 - 0 Dinamo Moscow Fi
28/09 Lokomotiv 1 - 0 Zenit Fi
29/09 Ural 0 - 3 CSKA de Moscú Fi
29/09 Rubin Kazan 0 - 0 Ufa Fi
29/09 Spartak Moscow 1 - 2 Orenburg Fi
29/09 Krasnodar 2 - 0 Arsenal Tula Fi
30/09 Sochi 2 - 0 Akhmat Grozny Fi
 

Jornada 12ª

05.10.2019 - 06.10.2019
05/10 Ufa 0 - 1 Akhmat Grozny Fi
05/10 Orenburg 2 - 0 Dinamo Moscow Fi
05/10 Rubin Kazan 2 - 1 Tambov Fi
05/10 Sochi 0 - 2 Krylia Sovetov Fi
06/10 Ural 1 - 3 Zenit Fi
06/10 Lokomotiv 2 - 1 Arsenal Tula Fi
06/10 CSKA de Moscú 1 - 3 Rostov Fi
06/10 Krasnodar 2 - 1 Spartak Moscow Fi
 

Jornada 13ª

18.10.2019 - 20.10.2019
18/10 Akhmat Grozny 0 - 2 Lokomotiv Fi
19/10 Tambov 1 - 2 Ural Fi
19/10 Spartak Moscow 0 - 0 Rubin Kazan Fi
19/10 Zenit 6 - 1 Rostov Fi
20/10 Orenburg 0 - 1 Krylia Sovetov Fi
20/10 Ufa 1 - 1 CSKA de Moscú Fi
20/10 Arsenal Tula 1 - 1 Sochi Fi
20/10 Dinamo Moscow 1 - 1 Krasnodar Fi
 

Jornada 14ª

25.10.2019 - 27.10.2019
25/10 Rubin Kazan 0 - 0 Ural Fi
26/10 Tambov 3 - 0 Ufa Fi
26/10 Akhmat Grozny 1 - 1 Arsenal Tula Fi
26/10 Rostov 2 - 0 Sochi Fi
27/10 Krylia Sovetov 0 - 2 Zenit Fi
27/10 CSKA de Moscú 0 - 1 Dinamo Moscow Fi
27/10 Lokomotiv 0 - 3 Spartak Moscow Fi
27/10 Krasnodar 1 - 1 Orenburg Fi
 

Jornada 15ª

02.11.2019 - 04.11.2019
02/11 Dinamo Moscow 1 - 1 Akhmat Grozny Fi
02/11 Ufa 1 - 1 Lokomotiv Fi
02/11 Sochi 1 - 2 Tambov Fi
02/11 Zenit 1 - 1 CSKA de Moscú Fi
03/11 Krasnodar 2 - 2 Rostov Fi
04/11 Ural 1 - 2 Orenburg Fi
04/11 Krylia Sovetov 0 - 0 Rubin Kazan Fi
04/11 Spartak Moscow 0 - 1 Arsenal Tula Fi
 

Jornada 16ª

08.11.2019 - 10.11.2019
08/11 Akhmat Grozny 0 - 0 Ural Fi
09/11 Rubin Kazan 0 - 1 Dinamo Moscow Fi
09/11 Rostov 1 - 2 Tambov Fi
09/11 Spartak Moscow 2 - 0 Krylia Sovetov Fi
10/11 Orenburg 0 - 0 Ufa Fi
10/11 Arsenal Tula 0 - 1 Zenit Fi
10/11 Sochi 2 - 3 CSKA de Moscú Fi
10/11 Lokomotiv 1 - 1 Krasnodar Fi
 

Jornada 17ª

22.11.2019 - 24.11.2019
22/11 Tambov 2 - 3 Lokomotiv Fi
23/11 Orenburg 1 - 2 Akhmat Grozny Fi
23/11 Rubin Kazan 1 - 2 Zenit Fi
23/11 Dinamo Moscow 2 - 1 Rostov Fi
24/11 Ufa 1 - 1 Sochi Fi
24/11 Ural 0 - 0 Spartak Moscow Fi
24/11 Arsenal Tula 1 - 2 Krasnodar Fi
24/11 CSKA de Moscú 1 - 0 Krylia Sovetov Fi
 

Jornada 18ª

30.11.2019 - 02.12.2019
30/11 Krylia Sovetov 0 - 1 Ufa Fi
30/11 Rostov 0 - 0 Ural Fi
30/11 Akhmat Grozny 1 - 1 Rubin Kazan Fi
01/12 Sochi 0 - 0 Orenburg apla.
01/12 Lokomotiv 1 - 2 Dinamo Moscow Fi
01/12 Zenit 1 - 0 Spartak Moscow Fi
02/12 CSKA de Moscú 0 - 1 Arsenal Tula Fi
02/12 Krasnodar 0 - 0 Tambov Fi
 

Jornada 19ª

06.12.2019 - 08.12.2019
06/12 Arsenal Tula 4 - 0 Lokomotiv Fi
06/12 Zenit 3 - 0 Dinamo Moscow Fi
07/12 Tambov   -   Orenburg 12:00h.
07/12 Krasnodar   -   CSKA de Moscú 14:30h.
07/12 Akhmat Grozny   -   Ufa 17:00h.
08/12 Krylia Sovetov   -   Ural 12:00h.
08/12 Sochi   -   Rubin Kazan 14:30h.
08/12 Spartak Moscow   -   Rostov 17:00h.
 

Jornada 20ª

01.03.2020 - 01.03.2020
01/03 Akhmat Grozny   -   Rostov 16:00h.
01/03 CSKA de Moscú   -   Ural 16:00h.
01/03 Dinamo Moscow   -   Spartak Moscow 16:00h.
01/03 Krasnodar   -   Ufa 16:00h.
01/03 Krylia Sovetov   -   Orenburg 16:00h.
01/03 Sochi   -   Arsenal Tula 16:00h.
01/03 Tambov   -   Rubin Kazan 16:00h.
01/03 Zenit   -   Lokomotiv 16:00h.
 

Jornada 21ª

08.03.2020 - 08.03.2020
08/03 Dinamo Moscow   -   Tambov 16:00h.
08/03 Lokomotiv   -   Akhmat Grozny 16:00h.
08/03 Orenburg   -   Arsenal Tula 16:00h.
08/03 Rostov   -   CSKA de Moscú 16:00h.
08/03 Rubin Kazan   -   Krylia Sovetov 16:00h.
08/03 Sochi   -   Ural 16:00h.
08/03 Spartak Moscow   -   Krasnodar 16:00h.
08/03 Zenit   -   Ufa 16:00h.
 

Jornada 22ª

15.03.2020 - 15.03.2020
15/03 Akhmat Grozny   -   Dinamo Moscow 16:00h.
15/03 Arsenal Tula   -   Rubin Kazan 16:00h.
15/03 CSKA de Moscú   -   Ufa 16:00h.
15/03 Orenburg   -   Spartak Moscow 16:00h.
15/03 Rostov   -   Lokomotiv 16:00h.
15/03 Sochi   -   Krasnodar 16:00h.
15/03 Tambov   -   Krylia Sovetov 16:00h.
15/03 Zenit   -   Ural 16:00h.
 

Jornada 23ª

22.03.2020 - 22.03.2020
22/03 Arsenal Tula   -   Spartak Moscow 16:00h.
22/03 CSKA de Moscú   -   Zenit 16:00h.
22/03 Krasnodar   -   Dinamo Moscow 16:00h.
22/03 Krylia Sovetov   -   Akhmat Grozny 16:00h.
22/03 Lokomotiv   -   Orenburg 16:00h.
22/03 Sochi   -   Rostov 16:00h.
22/03 Ufa   -   Tambov 16:00h.
22/03 Ural   -   Rubin Kazan 16:00h.
 

Jornada 24ª

05.04.2020 - 05.04.2020
05/04 Akhmat Grozny   -   Sochi 16:00h.
05/04 Dinamo Moscow   -   CSKA de Moscú 16:00h.
05/04 Orenburg   -   Krasnodar 16:00h.
05/04 Rostov   -   Arsenal Tula 16:00h.
05/04 Rubin Kazan   -   Lokomotiv 16:00h.
05/04 Spartak Moscow   -   Ufa 16:00h.
05/04 Ural   -   Tambov 16:00h.
05/04 Zenit   -   Krylia Sovetov 16:00h.
 

Jornada 25ª

12.04.2020 - 12.04.2020
12/04 Arsenal Tula   -   Akhmat Grozny 16:00h.
12/04 CSKA de Moscú   -   Spartak Moscow 16:00h.
12/04 Lokomotiv   -   Krylia Sovetov 16:00h.
12/04 Orenburg   -   Ural 16:00h.
12/04 Rostov   -   Krasnodar 16:00h.
12/04 Sochi   -   Dinamo Moscow 16:00h.
12/04 Tambov   -   Zenit 16:00h.
12/04 Ufa   -   Rubin Kazan 16:00h.
 

Jornada 26ª

19.04.2020 - 19.04.2020
19/04 Akhmat Grozny   -   CSKA de Moscú 16:00h.
19/04 Dinamo Moscow   -   Arsenal Tula 16:00h.
19/04 Krasnodar   -   Zenit 16:00h.
19/04 Krylia Sovetov   -   Rostov 16:00h.
19/04 Lokomotiv   -   Sochi 16:00h.
19/04 Rubin Kazan   -   Orenburg 16:00h.
19/04 Spartak Moscow   -   Tambov 16:00h.
19/04 Ufa   -   Ural 16:00h.
 

Jornada 27ª

26.04.2020 - 26.04.2020
26/04 Arsenal Tula   -   Krylia Sovetov 16:00h.
26/04 Orenburg   -   CSKA de Moscú 16:00h.
26/04 Rostov   -   Ufa 16:00h.
26/04 Rubin Kazan   -   Krasnodar 16:00h.
26/04 Spartak Moscow   -   Lokomotiv 16:00h.
26/04 Tambov   -   Akhmat Grozny 16:00h.
26/04 Ural   -   Dinamo Moscow 16:00h.
26/04 Zenit   -   Sochi 16:00h.
 

Jornada 28ª

03.05.2020 - 03.05.2020
03/05 Akhmat Grozny   -   Zenit 16:00h.
03/05 Arsenal Tula   -   Tambov 16:00h.
03/05 CSKA de Moscú   -   Rubin Kazan 16:00h.
03/05 Dinamo Moscow   -   Krylia Sovetov 16:00h.
03/05 Krasnodar   -   Ural 16:00h.
03/05 Lokomotiv   -   Ufa 16:00h.
03/05 Orenburg   -   Rostov 16:00h.
03/05 Sochi   -   Spartak Moscow 16:00h.
 

Jornada 29ª

10.05.2020 - 10.05.2020
10/05 Krylia Sovetov   -   Krasnodar 16:00h.
10/05 Lokomotiv   -   CSKA de Moscú 16:00h.
10/05 Rubin Kazan   -   Rostov 16:00h.
10/05 Spartak Moscow   -   Akhmat Grozny 16:00h.
10/05 Tambov   -   Sochi 16:00h.
10/05 Ufa   -   Dinamo Moscow 16:00h.
10/05 Ural   -   Arsenal Tula 16:00h.
10/05 Zenit   -   Orenburg 16:00h.
 

Jornada 30ª

17.05.2020 - 17.05.2020
17/05 CSKA de Moscú   -   Tambov 16:00h.
17/05 Dinamo Moscow   -   Orenburg 16:00h.
17/05 Krasnodar   -   Akhmat Grozny 16:00h.
17/05 Krylia Sovetov   -   Sochi 16:00h.
17/05 Rostov   -   Zenit 16:00h.
17/05 Rubin Kazan   -   Spartak Moscow 16:00h.
17/05 Ufa   -   Arsenal Tula 16:00h.
17/05 Ural   -   Lokomotiv 16:00h.
 

Buscador de deportes