L'Empordà

Resultats i calendari de Lliga de les Nacions

Grup A1

Jornada 1ª

04.09.2020 - 04.09.2020
04/09 Italia 1 - 1 Bosnia y Herzegovina Fi
04/09 Holanda 1 - 0 Polonia Fi

Jornada 2ª

07.09.2020 - 07.09.2020
07/09 Bosnia y Herzegovina 1 - 2 Polonia Fi
07/09 Holanda 0 - 1 Italia Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Bosnia y Herzegovina 0 - 0 Holanda Fi
11/10 Polonia 0 - 0 Italia Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Italia 1 - 1 Holanda Fi
14/10 Polonia 3 - 0 Bosnia y Herzegovina Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Holanda   -   Bosnia y Herzegovina 18:00h.
15/11 Italia   -   Polonia 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 Bosnia y Herzegovina   -   Italia 20:45h.
18/11 Polonia   -   Holanda 20:45h.

Classificació del grup A1 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Polonia 7 4 2 1 1 5 2 2 1 1 0 3 0 2 1 0 1 2 2
2 Italia 6 4 1 3 0 3 2 2 0 2 0 2 2 2 1 1 0 1 0
3 Holanda 5 4 1 2 1 2 2 2 1 0 1 1 1 2 0 2 0 1 1
4 Bosnia y Herzegovina 2 4 0 2 2 2 6 2 0 1 1 1 2 2 0 1 1 1 4

Grup A2

Jornada 1ª

05.09.2020 - 05.09.2020
05/09 Islandia 0 - 1 Inglaterra Fi
05/09 Dinamarca 0 - 2 Bélgica Fi

Jornada 2ª

08.09.2020 - 08.09.2020
08/09 Bélgica 5 - 1 Islandia Fi
08/09 Dinamarca 0 - 0 Inglaterra Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Inglaterra 2 - 1 Bélgica Fi
11/10 Islandia 0 - 3 Dinamarca Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Inglaterra 0 - 1 Dinamarca Fi
14/10 Islandia 1 - 2 Bélgica Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Bélgica   -   Inglaterra 20:45h.
15/11 Dinamarca   -   Islandia 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 Bélgica   -   Dinamarca 20:45h.
18/11 Inglaterra   -   Islandia 20:45h.

Classificació del grup A2 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Bélgica 9 4 3 0 1 10 4 1 1 0 0 5 1 3 2 0 1 5 3
2 Dinamarca 7 4 2 1 1 4 2 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 4 0
3 Inglaterra 7 4 2 1 1 3 2 2 1 0 1 2 2 2 1 1 0 1 0
4 Islandia 0 4 0 0 4 2 11 3 0 0 3 1 6 1 0 0 1 1 5

Grup A3

Jornada 1ª

05.09.2020 - 05.09.2020
05/09 Portugal 4 - 1 Croacia Fi
05/09 Suecia 0 - 1 Francia Fi

Jornada 2ª

08.09.2020 - 08.09.2020
08/09 Francia 4 - 2 Croacia Fi
08/09 Suecia 0 - 2 Portugal Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Croacia 2 - 1 Suecia Fi
11/10 Francia 0 - 0 Portugal Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Croacia 1 - 2 Francia Fi
14/10 Portugal 3 - 0 Suecia Fi

Jornada 5ª

14.11.2020 - 14.11.2020
14/11 Portugal   -   Francia 20:45h.
14/11 Suecia   -   Croacia 20:45h.

Jornada 6ª

17.11.2020 - 17.11.2020
17/11 Croacia   -   Portugal 20:45h.
17/11 Francia   -   Suecia 20:45h.

Classificació del grup A3 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Portugal 10 4 3 1 0 9 1 2 2 0 0 7 1 2 1 1 0 2 0
2 Francia 10 4 3 1 0 7 3 2 1 1 0 4 2 2 2 0 0 3 1
3 Croacia 3 4 1 0 3 6 11 2 1 0 1 3 3 2 0 0 2 3 8
4 Suecia 0 4 0 0 4 1 8 2 0 0 2 0 3 2 0 0 2 1 5

Grup A4

Jornada 1ª

03.09.2020 - 03.09.2020
03/09 Alemania 1 - 1 España Fi
03/09 Ucrania 2 - 1 Suiza Fi

Jornada 2ª

06.09.2020 - 06.09.2020
06/09 España 4 - 0 Ucrania Fi
06/09 Suiza 1 - 1 Alemania Fi

Jornada 3ª

10.10.2020 - 10.10.2020
10/10 España 1 - 0 Suiza Fi
10/10 Ucrania 1 - 2 Alemania Fi

Jornada 4ª

13.10.2020 - 13.10.2020
13/10 Alemania 3 - 3 Suiza Fi
13/10 Ucrania 1 - 0 España Fi

Jornada 5ª

14.11.2020 - 14.11.2020
14/11 Alemania   -   Ucrania 20:45h.
14/11 Suiza   -   España 20:45h.

Jornada 6ª

17.11.2020 - 17.11.2020
17/11 España   -   Alemania 20:45h.
17/11 Suiza   -   Ucrania 20:45h.

Classificació del grup A4 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 España 7 4 2 1 1 6 2 2 2 0 0 5 0 2 0 1 1 1 2
2 Alemania 6 4 1 3 0 7 6 2 0 2 0 4 4 2 1 1 0 3 2
3 Ucrania 6 4 2 0 2 4 7 3 2 0 1 4 3 1 0 0 1 0 4
4 Suiza 2 4 0 2 2 5 7 1 0 1 0 1 1 3 0 1 2 4 6

Grup B1

Jornada 1ª

04.09.2020 - 04.09.2020
04/09 Noruega 1 - 2 Austria Fi
04/09 Rumanía 1 - 1 Irlanda del Norte Fi

Jornada 2ª

07.09.2020 - 07.09.2020
07/09 Austria 2 - 3 Rumanía Fi
07/09 Irlanda del Norte 1 - 5 Noruega Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Noruega 4 - 0 Rumanía Fi
11/10 Irlanda del Norte 0 - 1 Austria Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Noruega 1 - 0 Irlanda del Norte Fi
14/10 Rumanía 0 - 1 Austria Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Austria   -   Irlanda del Norte 20:45h.
15/11 Rumanía   -   Noruega 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 Austria   -   Noruega 20:45h.
18/11 Irlanda del Norte   -   Rumanía 20:45h.

Classificació del grup B1 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Austria 9 4 3 0 1 6 4 1 0 0 1 2 3 3 3 0 0 4 1
2 Noruega 9 4 3 0 1 11 3 3 2 0 1 6 2 1 1 0 0 5 1
3 Rumanía 4 4 1 1 2 4 8 2 0 1 1 1 2 2 1 0 1 3 6
4 Irlanda del Norte 1 4 0 1 3 2 8 2 0 0 2 1 6 2 0 1 1 1 2

Grup B2

Jornada 1ª

04.09.2020 - 04.09.2020
04/09 Escocia 1 - 1 Israel Fi
04/09 Eslovaquia 1 - 3 República Checa Fi

Jornada 2ª

07.09.2020 - 07.09.2020
07/09 República Checa 1 - 2 Escocia Fi
07/09 Israel 1 - 1 Eslovaquia Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Israel 1 - 2 República Checa Fi
11/10 Escocia 1 - 0 Eslovaquia Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Escocia 1 - 0 República Checa Fi
14/10 Eslovaquia 2 - 3 Israel Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Eslovaquia   -   Escocia 15:00h.
15/11 República Checa   -   Israel 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 República Checa   -   Eslovaquia 20:45h.
18/11 Israel   -   Escocia 20:45h.

Classificació del grup B2 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Escocia 10 4 3 1 0 5 2 3 2 1 0 3 1 1 1 0 0 2 1
2 República Checa 6 4 2 0 2 6 5 1 0 0 1 1 2 3 2 0 1 5 3
3 Israel 5 4 1 2 1 6 6 2 0 1 1 2 3 2 1 1 0 4 3
4 Eslovaquia 1 4 0 1 3 4 8 2 0 0 2 3 6 2 0 1 1 1 2

Grup B3

Jornada 1ª

03.09.2020 - 03.09.2020
03/09 Rusia 3 - 1 Serbia Fi
03/09 Turquía 0 - 1 Hungría Fi

Jornada 2ª

06.09.2020 - 06.09.2020
06/09 Hungría 2 - 3 Rusia Fi
06/09 Serbia 0 - 0 Turquía Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Rusia 1 - 1 Turquía Fi
11/10 Serbia 0 - 1 Hungría Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Rusia 0 - 0 Hungría Fi
14/10 Turquía 2 - 2 Serbia Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Turquía   -   Rusia 18:00h.
15/11 Hungría   -   Serbia 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 Hungría   -   Turquía 20:45h.
18/11 Serbia   -   Rusia 20:45h.

Classificació del grup B3 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Rusia 8 4 2 2 0 7 4 3 1 2 0 4 2 1 1 0 0 3 2
2 Hungría 7 4 2 1 1 4 3 1 0 0 1 2 3 3 2 1 0 2 0
3 Turquía 3 4 0 3 1 3 4 2 0 1 1 2 3 2 0 2 0 1 1
4 Serbia 2 4 0 2 2 3 6 2 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 5

Grup B4

Jornada 1ª

03.09.2020 - 03.09.2020
03/09 Bulgaria 1 - 1 Irlanda Fi
03/09 Finlandia 0 - 1 Gales Fi

Jornada 2ª

06.09.2020 - 06.09.2020
06/09 Gales 1 - 0 Bulgaria Fi
06/09 Irlanda 0 - 1 Finlandia Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Irlanda 0 - 0 Gales Fi
11/10 Finlandia 2 - 0 Bulgaria Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Finlandia 1 - 0 Irlanda Fi
14/10 Bulgaria 0 - 1 Gales Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Bulgaria   -   Finlandia 18:00h.
15/11 Gales   -   Irlanda 18:00h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 Irlanda   -   Bulgaria 20:45h.
18/11 Gales   -   Finlandia 20:45h.

Classificació del grup B4 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Gales 10 4 3 1 0 3 0 1 1 0 0 1 0 3 2 1 0 2 0
2 Finlandia 9 4 3 0 1 4 1 3 2 0 1 3 1 1 1 0 0 1 0
3 Irlanda 2 4 0 2 2 1 3 2 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2
4 Bulgaria 1 4 0 1 3 1 5 2 0 1 1 1 2 2 0 0 2 0 3

Grup C1

Jornada 1ª

05.09.2020 - 05.09.2020
05/09 Azerbaiyán 1 - 2 Luxemburgo Fi
05/09 Chipre 0 - 2 Montenegro Fi

Jornada 2ª

08.09.2020 - 08.09.2020
08/09 Chipre 0 - 1 Azerbaiyán Fi
08/09 Luxemburgo 0 - 1 Montenegro Fi

Jornada 3ª

10.10.2020 - 10.10.2020
10/10 Luxemburgo 2 - 0 Chipre Fi
10/10 Montenegro 2 - 0 Azerbaiyán Fi

Jornada 4ª

13.10.2020 - 13.10.2020
13/10 Azerbaiyán 0 - 0 Chipre Fi
13/10 Montenegro 1 - 2 Luxemburgo Fi

Jornada 5ª

14.11.2020 - 14.11.2020
14/11 Azerbaiyán   -   Montenegro 18:00h.
14/11 Chipre   -   Luxemburgo 18:00h.

Jornada 6ª

17.11.2020 - 17.11.2020
17/11 Luxemburgo   -   Azerbaiyán 20:45h.
17/11 Montenegro   -   Chipre 20:45h.

Classificació del grup C1 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Luxemburgo 9 4 3 0 1 6 3 2 1 0 1 2 1 2 2 0 0 4 2
2 Montenegro 9 4 3 0 1 6 2 2 1 0 1 3 2 2 2 0 0 3 0
3 Azerbaiyán 4 4 1 1 2 2 4 2 0 1 1 1 2 2 1 0 1 1 2
4 Chipre 1 4 0 1 3 0 5 2 0 0 2 0 3 2 0 1 1 0 2

Grup C2

Jornada 1ª

05.09.2020 - 05.09.2020
05/09 Macedonia 2 - 1 Armenia Fi
05/09 Estonia 0 - 1 Georgia Fi

Jornada 2ª

08.09.2020 - 08.09.2020
08/09 Armenia 2 - 0 Estonia Fi
08/09 Georgia 1 - 1 Macedonia Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Armenia 2 - 2 Georgia Fi
11/10 Estonia 3 - 3 Macedonia Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Estonia 1 - 1 Armenia Fi
14/10 Macedonia 1 - 1 Georgia Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Macedonia   -   Estonia 15:00h.
15/11 Georgia   -   Armenia 18:00h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 Armenia   -   Macedonia 18:00h.
18/11 Georgia   -   Estonia 18:00h.

Classificació del grup C2 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Macedonia 6 4 1 3 0 7 6 2 1 1 0 3 2 2 0 2 0 4 4
2 Georgia 6 4 1 3 0 5 4 1 0 1 0 1 1 3 1 2 0 4 3
3 Armenia 5 4 1 2 1 6 5 2 1 1 0 4 2 2 0 1 1 2 3
4 Estonia 2 4 0 2 2 4 7 3 0 2 1 4 5 1 0 0 1 0 2

Grup C3

Jornada 1ª

03.09.2020 - 03.09.2020
03/09 Moldavia 1 - 1 Kosovo Fi
03/09 Eslovenia 0 - 0 Grecia Fi

Jornada 2ª

06.09.2020 - 06.09.2020
06/09 Eslovenia 1 - 0 Moldavia Fi
06/09 Kosovo 1 - 2 Grecia Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Grecia 2 - 0 Moldavia Fi
11/10 Kosovo 0 - 1 Eslovenia Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Grecia 0 - 0 Kosovo Fi
14/10 Moldavia 0 - 4 Eslovenia Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Moldavia   -   Grecia 20:45h.
15/11 Eslovenia   -   Kosovo 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 Grecia   -   Eslovenia 20:45h.
18/11 Kosovo   -   Moldavia 20:45h.

Classificació del grup C3 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Eslovenia 10 4 3 1 0 6 0 2 1 1 0 1 0 2 2 0 0 5 0
2 Grecia 8 4 2 2 0 4 1 2 1 1 0 2 0 2 1 1 0 2 1
3 Kosovo 2 4 0 2 2 2 4 2 0 0 2 1 3 2 0 2 0 1 1
4 Moldavia 1 4 0 1 3 1 8 2 0 1 1 1 5 2 0 0 2 0 3

Grup C4

Jornada 1ª

04.09.2020 - 04.09.2020
04/09 Lituania 0 - 2 Kazajistán Fi
04/09 Bielorrusia 0 - 2 Albania Fi

Jornada 2ª

07.09.2020 - 07.09.2020
07/09 Kazajistán 1 - 2 Bielorrusia Fi
07/09 Albania 0 - 1 Lituania Fi

Jornada 3ª

11.10.2020 - 11.10.2020
11/10 Kazajistán 0 - 0 Albania Fi
11/10 Lituania 2 - 2 Bielorrusia Fi

Jornada 4ª

14.10.2020 - 14.10.2020
14/10 Lituania 0 - 0 Albania Fi
14/10 Bielorrusia 2 - 0 Kazajistán Fi

Jornada 5ª

15.11.2020 - 15.11.2020
15/11 Albania   -   Kazajistán 18:00h.
15/11 Bielorrusia   -   Lituania 18:00h.

Jornada 6ª

18.11.2020 - 18.11.2020
18/11 Albania   -   Bielorrusia 16:00h.
18/11 Kazajistán   -   Lituania 16:00h.

Classificació del grup C4 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Bielorrusia 7 4 2 1 1 6 5 2 1 0 1 2 2 2 1 1 0 4 3
2 Lituania 5 4 1 2 1 3 4 3 0 2 1 2 4 1 1 0 0 1 0
3 Albania 5 4 1 2 1 2 1 1 0 0 1 0 1 3 1 2 0 2 0
4 Kazajistán 4 4 1 1 2 3 4 2 0 1 1 1 2 2 1 0 1 2 2

Grup D1

Jornada 1ª

03.09.2020 - 03.09.2020
03/09 Letonia 0 - 0 Andorra Fi
03/09 Islas Feroe 3 - 2 Malta Fi

Jornada 2ª

06.09.2020 - 06.09.2020
06/09 Andorra 0 - 1 Islas Feroe Fi
06/09 Malta 1 - 1 Letonia Fi

Jornada 3ª

10.10.2020 - 10.10.2020
10/10 Islas Feroe 1 - 1 Letonia Fi
10/10 Andorra 0 - 0 Malta Fi

Jornada 4ª

13.10.2020 - 13.10.2020
13/10 Letonia 0 - 1 Malta Fi
13/10 Islas Feroe 2 - 0 Andorra Fi

Jornada 5ª

14.11.2020 - 14.11.2020
14/11 Malta   -   Andorra 15:00h.
14/11 Letonia   -   Islas Feroe 18:00h.

Jornada 6ª

17.11.2020 - 17.11.2020
17/11 Andorra   -   Letonia 20:45h.
17/11 Malta   -   Islas Feroe 20:45h.

Classificació del grup D1 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Islas Feroe 10 4 3 1 0 7 3 3 2 1 0 6 3 1 1 0 0 1 0
2 Malta 5 4 1 2 1 4 4 1 0 1 0 1 1 3 1 1 1 3 3
3 Letonia 3 4 0 3 1 2 3 2 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2
4 Andorra 2 4 0 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 2

Grup D2

Jornada 1ª

05.09.2020 - 05.09.2020
05/09 Gibraltar 1 - 0 San Marino Fi

Jornada 2ª

08.09.2020 - 08.09.2020
08/09 San Marino 0 - 2 Liechtenstein Fi

Jornada 3ª

10.10.2020 - 10.10.2020
10/10 Liechtenstein 0 - 1 Gibraltar Fi

Jornada 4ª

13.10.2020 - 13.10.2020
13/10 Liechtenstein 0 - 0 San Marino Fi

Jornada 5ª

14.11.2020 - 14.11.2020
14/11 San Marino   -   Gibraltar 15:00h.

Jornada 6ª

17.11.2020 - 17.11.2020
17/11 Gibraltar   -   Liechtenstein 20:45h.

Classificació del grup D2 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Gibraltar 6 2 2 0 0 2 0 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0
2 Liechtenstein 4 3 1 1 1 2 1 2 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0
3 San Marino 1 3 0 1 2 0 3 1 0 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1

Grup D3


Grup D4

Buscador de deportes