Empordà - Pàgina no existeix
Empordà - Pàgina no existeix Empordà - Pàgina no existeix
L'Empordà
Empordà - Pàgina no existeix
Empordà » Esports » Futbol » Amistosos de seleccions » Resultats i classificació
Empordà - Pàgina no existeix

Resultats i classificació de l'Amistosos de seleccions

Resultats de la jornada 1ª

01.10.2020 - 17.11.2020
01/10 Mexico   -   Costa Rica 04:00h.
01/10 Mexico 3 - 0 Guatemala Fi
07/10 Armenia   -   Albania 15:00h.
07/10 Chipre 1 - 2 República Checa Fi
07/10 Dinamarca 4 - 0 Islas Feroe Fi
07/10 Estonia 1 - 3 Lituania Fi
07/10 Malta 2 - 0 Gibraltar Fi
07/10 Montenegro 1 - 1 Letonia Fi
07/10 Luxemburgo 1 - 2 Liechtenstein Fi
07/10 Austria 2 - 1 Grecia Fi
07/10 Andorra 1 - 2 Cape_Verde_Islands Fi
07/10 Alemania 3 - 3 Turquía Fi
07/10 Italia 6 - 0 Moldavia Fi
07/10 Holanda 0 - 1 Mexico Fi
07/10 Polonia 5 - 1 Finlandia Fi
07/10 Portugal 0 - 0 España Fi
07/10 Eslovenia 4 - 0 San Marino Fi
07/10 Suiza 1 - 2 Croacia Fi
07/10 Francia 7 - 1 Ucrania Fi
08/10 Uzbekistan 1 - 2 Iran Fi
08/10 South_Africa 1 - 1 Namibia Fi
08/10 Rusia 1 - 2 Suecia Fi
08/10 Bélgica 1 - 1 Côte_d'Ivoire Fi
08/10 Inglaterra 3 - 0 Gales Fi
09/10 Japan 0 - 0 Cameroon Fi
09/10 Kenya 2 - 1 Zambia Fi
09/10 Tunisia 3 - 0 Sudan Fi
09/10 Mali 3 - 0 Ghana Fi
09/10 Morocco 3 - 1 Senegal Fi
09/10 Nigeria 0 - 1 Algeria Fi
11/10 Honduras 1 - 1 Nicaragua Fi
11/10 Costa Rica 0 - 1 Panama Fi
11/10 South_Africa 1 - 2 Zambia Fi
11/10 Tanzania 0 - 1 Burundi Fi
12/10 Ghana 5 - 1 Qatar Fi
13/10 Mali   -   Iran 16:00h.
13/10 Japan 1 - 0 Côte_d'Ivoire Fi
13/10 Morocco 1 - 1 Congo DR Fi
13/10 Nigeria 1 - 1 Tunisia Fi
13/10 Mexico 2 - 2 Algeria Fi
13/10 Senegal   -   Mauritania 21:00h.
14/10 Costa Rica 0 - 1 Panama Fi
11/11 Dinamarca   -   Suecia 01:00h.
11/11 Grecia   -   Chipre 01:00h.
11/11 Armenia 0 - 0 Kuwait apla.
11/11 Lituania   -   Islas Feroe 18:00h.
11/11 Malta   -   Liechtenstein 18:00h.
11/11 Montenegro   -   Kazajistán 18:00h.
11/11 Norway   -   Israel 18:00h.
11/11 Rumanía   -   Bielorrusia 18:00h.
11/11 San Marino   -   Letonia 18:00h.
11/11 Turquía   -   Croacia 18:45h.
11/11 Albania   -   Gibraltar 19:00h.
11/11 Luxemburgo   -   Austria 20:30h.
11/11 Bélgica   -   Suiza 20:45h.
11/11 Alemania   -   República Checa 20:45h.
11/11 Italia   -   Estonia 20:45h.
11/11 Holanda   -   España 20:45h.
11/11 Polonia   -   Ucrania 20:45h.
11/11 Portugal   -   Andorra 20:45h.
11/11 Eslovenia   -   Azerbaiyán 20:45h.
11/11 Francia   -   Finlandia 21:10h.
12/11 Bosnia_and_Herzegovina   -   Iran 01:00h.
12/11 Moldavia   -   Rusia 18:00h.
12/11 Gales   -   USA 20:45h.
12/11 Inglaterra   -   Republic_of_Ireland 21:00h.
12/11 Inglaterra   -   New Zealand 21:00h.
13/11 Japan   -   Panama 15:15h.
14/11 Saudi_Arabia   -   Jamaica 01:00h.
14/11 Mexico   -   Korea Republic 21:00h.
15/11 Guatemala   -   Honduras 18:00h.
17/11 Korea Republic   -   Qatar 01:00h.
17/11 Saudi_Arabia   -   Jamaica 01:00h.
17/11 Japan   -   Mexico 21:00h.

Classificació jornada 1ª Amistosos de seleccions

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC

Buscador de deportes

Empordà - Pàgina no existeix