Empordà - Pàgina no existeix
Empordà - Pàgina no existeix Empordà - Pàgina no existeix
Empordà - Pàgina no existeix
Empordà - Pàgina no existeix

Resultats en directe

Kashima Stadium
Acabat 05.09.2019 12:20h.
Japan 2 - 0 Paraguay
reloj 23'. 1-0 Gol de Yuya Osako
reloj 30'. 2-0 Gol de Takumi Minamino

Basaksehir Fatih Terim Stadium
Acabat 05.09.2019 15:30h.
Korea Republic 2 - 2 Georgia
reloj 40'. 0-1 Gol de Jano Ananidze
reloj 48'. 1-1 Gol de Hwang Ui-Jo
reloj 85'. 2-1 Gol de Hwang Ui-Jo
reloj 90'. 2-2 Gol de Giorgi Kvilitaia

Prince Mohammed Bin Fahd Stadium
Acabat 05.09.2019 19:00h.
Saudi Arabia 1 - 1 Mali
reloj 38'. 0-1 Gol de Adama Traore I
reloj 53'. 1-1 Gol de Salem Al Dawsari

Podgorica City Stadium
Acabat 05.09.2019 20:45h.
Montenegro 2 - 1 Hungary
reloj 2'. 0-1 Gol de Filip Holender
reloj 32'. 1-1 Gol de Nebojsa Kosovic
reloj 75'. 2-1 Gol de Stefan Mugosa

Windsor Park
Acabat 05.09.2019 20:45h.
Northern Ireland 1 - 0 Luxembourg
reloj 37'. 1-0 Gol de Kevin Malget

Red Bull Arena
Acabat 06.09.2019 02:00h.
Peru 0 - 1 Ecuador
reloj 47'. 0-1 Gol de Erick Castillo

Honduras - Puerto Rico

Estadio Tiburcio Carias Andino
Acabat 06.09.2019 03:00h.
Honduras 4 - 0 Puerto_Rico
reloj 5'. 1-0 Gol de Emilio Izaguirre
reloj 40'. 2-0 Gol de Jorge Benguché
reloj 59'. 3-0 Gol de Brayan Velásquez
reloj 62'. 4-0 Gol de Jorge Benguché
 

Los Angeles Memorial Coliseum
Acabat 06.09.2019 04:30h.
Chile 0 - 0 Argentina

Côte d'Ivoire - Benin

Stade Michel-d'Ornano
Acabat 06.09.2019 19:00h.
Côte_d'Ivoire 1 - 2 Benin
reloj 81'. 1-0 Gol de Roger Assalé
reloj 82'. 1-1 Gol de Jodel Dossou
reloj 87'. 1-2 Gol de Stéphane Sessegnon
 

Tunisia - Mauritania

Stade Olympique de Radès
Acabat 06.09.2019 20:15h.
Tunisia 1 - 0 Mauritania
reloj 78'. 1-0 Gol de Amor Layouni
 

Morocco - Burkina Faso

Stade de Marrakech
Acabat 06.09.2019 21:00h.
Morocco 1 - 1 Burkina_Faso
reloj 71'. 0-1 Gol de Cyrille Bayala
reloj 88'. 1-1 Gol de Zouhair Feddal
 

Hard Rock Stadium
Acabat 07.09.2019 02:30h.
Brazil 2 - 2 Colombia
reloj 19'. 1-0 Gol de Casemiro
reloj 25'. 1-1 Gol de Luis Muriel
reloj 34'. 1-2 Gol de Luis Muriel
reloj 58'. 2-2 Gol de Neymar

MetLife Stadium
Acabat 07.09.2019 02:30h.
USA 0 - 3 Mexico
reloj 21'. 0-1 Gol de Chicharito
reloj 78'. 0-2 Gol de Erick Gutiérrez
reloj 82'. 0-3 Gol de Uriel Antuna

Estadio Nacional de Costa Rica
Acabat 07.09.2019 04:00h.
Costa Rica 1 - 2 Uruguay
reloj 42'. 0-1 Gol de Giorgian de Arrascaeta
reloj 48'. 1-1 Gol de Celso Borges
reloj 90'. 1-2 Gol de Jonathan Rodríguez

Kenya - Uganda

Moi International Sports Centre
Acabat 08.09.2019 15:00h.
Kenya 1 - 1 Uganda
reloj 23'. 0-1 Gol de Emmanuel Okwi
reloj 51'. 1-1 Gol de Kenneth Muguna
 

Cardiff City Stadium
Acabat 09.09.2019 20:45h.
Wales 1 - 0 Belarus
reloj 17'. 1-0 Gol de Daniel James

Algeria - Benin

Stade 5 Juillet 1962
Acabat 09.09.2019 22:00h.
Algeria 1 - 0 Benin
reloj 72'. 1-0 Gol de Islam Slimani
 

Jordan - Paraguay

Amman International Stadium
Acabat 10.09.2019 18:00h.
Jordan 2 - 4 Paraguay
reloj 43'. 1-0 Gol de Mousa Suleiman
reloj 46'. 2-0 Gol de Yasen Bakheet
reloj 61'. 2-1 Gol de Óscar Romero
reloj 74'. 2-2 Gol de Miguel Almirón
reloj 75'. 2-3 Gol de Robert Rojas
reloj 90'. 2-4 Gol de Alejandro Romero Gamarra
 

Tunisia - Côte d'Ivoire

Stade Robert-Diochon
Acabat 10.09.2019 19:00h.
Tunisia 1 - 2 Côte_d'Ivoire
reloj 47'. 0-1 Gol de Roger Assalé
reloj 75'. 0-2 Gol de Seko Fofana
reloj 89'. 1-2 Gol de Naim Sliti
 

Dnipro Arena
Acabat 10.09.2019 20:30h.
Ukraine 2 - 2 Nigeria
reloj 4'. 0-1 Gol de Joe Aribo
reloj 34'. 0-2 Gol de Victor Osimhen
reloj 78'. 1-2 Gol de Oleksandr Zinchenko
reloj 79'. 2-2 Gol de Roman Yaremchuk

Aviva Stadium
Acabat 10.09.2019 20:45h.
Republic of Ireland 3 - 1 Bulgaria
reloj 56'. 1-0 Gol de Alan Browne
reloj 67'. 1-1 Gol de Ivelin Popov
reloj 83'. 2-1 Gol de Kevin Long
reloj 86'. 3-1 Gol de James Collins

Morocco - Niger

Stade de Marrakech
Acabat 10.09.2019 21:00h.
Morocco 1 - 0 Niger
reloj 21'. 1-0 Gol de Walid El Karti
 

Raymond James Stadium
Acabat 11.09.2019 02:00h.
Colombia 0 - 0 Venezuela

Estadio Alejandro Serrano Aguilar
Acabat 11.09.2019 02:00h.
Ecuador 3 - 0 Bolivia
reloj 49'. 1-0 Gol de Michael Estrada
reloj 72'. 2-0 Gol de Junior Sornoza
reloj 86'. 3-0 Gol de Gonzalo Plata

Busch Stadium
Acabat 11.09.2019 02:00h.
USA 1 - 1 Uruguay
reloj 50'. 0-1 Gol de Brian Rodríguez
reloj 79'. 1-1 Gol de Jordan Morris

Estadio Olímpico Metropolitano
Acabat 11.09.2019 03:30h.
Honduras 2 - 1 Chile
reloj 19'. 0-1 Gol de Alfonso Parot
reloj 73'. 1-1 Gol de Alberth Elis
reloj 80'. 2-1 Gol de Jonathan Toro

Alamodome
Acabat 11.09.2019 04:00h.
Argentina 4 - 0 Mexico
reloj 17'. 1-0 Gol de Lautaro Martínez
reloj 22'. 2-0 Gol de Lautaro Martínez
reloj 33'. 3-0 Gol de Leandro Paredes
reloj 39'. 4-0 Gol de Lautaro Martínez

Los Angeles Memorial Coliseum
Acabat 11.09.2019 05:00h.
Brazil 0 - 1 Peru
reloj 85'. 0-1 Gol de Luis Abram

Mexico - Trinidad and Tobago

Estadio Nemesio Díez Riega
Acabat 03.10.2019 04:06h.
Mexico 2 - 0 Trinidad_and_Tobago
reloj 23'. 1-0 Gol de José Macías
reloj 31'. 2-0 Gol de Jesús Angulo II
 

Bahrain - Azerbaijan

Bahrain National Stadium
Acabat 09.10.2019 18:30h.
Bahrain 2 - 3 Azerbaijan
 

SIGNAL IDUNA PARK
Acabat 09.10.2019 20:45h.
Germany 2 - 2 Argentina
reloj 15'. 1-0 Gol de Serge Gnabry
reloj 22'. 2-0 Gol de Kai Havertz
reloj 66'. 2-1 Gol de Lucas Alario
reloj 85'. 2-2 Gol de Lucas Ocampos

Singapore National Stadium
Acabat 10.10.2019 14:00h.
Brazil 1 - 1 Senegal
reloj 9'. 1-0 Gol de Roberto Firmino
reloj 46'. 1-1 Gol de Famara Diédhiou

Kosovo - Gibraltar

Stadiumi Fadil Vokrri
Acabat 10.10.2019 18:00h.
Kosovo 1 - 0 Gibraltar
 

Stadion Mladost, Krusevac
Acabat 10.10.2019 20:45h.
Serbia 1 - 0 Paraguay
reloj 90'. 1-0 Gol de Aleksandar Mitrovic

TBC
Acabat 11.10.2019 20:00h.
Morocco 1 - 1 Libya
reloj 20'. 1-0 Gol de Jawad El Yamiq
reloj 42'. 1-1 Gol de Sanad Msoud

Estadio Centenario
Acabat 12.10.2019 01:00h.
Uruguay 1 - 0 Peru
reloj 17'. 1-0 Gol de Brian Rodríguez

Rico Pérez
Acabat 12.10.2019 18:00h.
Colombia 0 - 0 Chile

Tunisia - Cameroon

Stade Olympique de Radès
Acabat 12.10.2019 19:00h.
Tunisia 0 - 0 Cameroon
 

Singapore National Stadium
Acabat 13.10.2019 14:00h.
Brazil 1 - 1 Nigeria
reloj 35'. 0-1 Gol de Joe Aribo
reloj 48'. 1-1 Gol de Casemiro

Kenya - Mozambique

Moi International Sports Centre
Acabat 13.10.2019 15:00h.
Kenya 0 - 1 Mozambique
reloj 68'. 0-1 Gol de Neymar
 

South Africa - Mali

Nelson Mandela Bay Stadium
Acabat 13.10.2019 15:00h.
South_Africa 2 - 1 Mali
reloj 23'. 1-0 Gol de Dean Furman
reloj 46'. 2-0 Gol de Themba Zwane
reloj 74'. 2-1 Gol de Sekou Koita
 

Martínez Valero
Acabat 13.10.2019 16:00h.
Ecuador 1 - 6 Argentina
reloj 20'. 0-1 Gol de Lucas Alario
reloj 27'. 0-2 Gol de Jhon Espinoza
reloj 32'. 0-3 Gol de Leandro Paredes
reloj 49'. 1-3 Gol de Ángel Mena
reloj 66'. 1-4 Gol de Germán Pezzella
reloj 82'. 1-5 Gol de Nicolás Domínguez
reloj 86'. 1-6 Gol de Lucas Ocampos

Côte d'Ivoire - Congo DR

Stade de la Licorne
Acabat 13.10.2019 19:00h.
Côte_d'Ivoire 3 - 1 Congo DR
reloj 22'. 1-0 Gol de Wilfried Kanon
reloj 44'. 2-0 Gol de Nicolas Pépé
reloj 64'. 2-1 Gol de Chadrac Akolo
reloj 95'. 3-1 Gol de Wilfried Zaha
 

Tehelne Pole Stadium
Acabat 13.10.2019 20:45h.
Slovakia 1 - 1 Paraguay
reloj 59'. 1-0 Gol de Robert Bozenik
reloj 85'. 1-1 Gol de Alejandro Romero Gamarra

Rwanda - Tanzania

Stade Régional Nyamirambo
Acabat 14.10.2019 18:00h.
Rwanda 0 - 0 Tanzania
 

Generali Arena
Acabat 14.10.2019 19:00h.
Czech Republic 2 - 3 Northern Ireland
reloj 9'. 0-1 Gol de Patrick McNair
reloj 23'. 0-2 Gol de Jonny Evans
reloj 40'. 0-3 Gol de Patrick McNair
reloj 67'. 1-3 Gol de Vladimír Darida
reloj 68'. 2-3 Gol de Alex Kral

Egypt - Botswana

Borg El Arab Stadium
Acabat 14.10.2019 19:00h.
Egypt 1 - 0 Botswana
reloj 74'. 1-0 Gol de Hamdi Fathi
 

Chile - Guinea

Rico Pérez
Acabat 15.10.2019 18:00h.
Chile 3 - 2 Guinea
reloj 38'. 0-1 Gol de Ibrahima Conté
reloj 64'. 1-1 Gol de Jean Meneses
reloj 71'. 2-1 Gol de Felipe Mora
reloj 74'. 3-1 Gol de Arturo Vidal
reloj 80'. 3-2 Gol de Ibrahima Camará
 

Aalborg Portland Park
Acabat 15.10.2019 19:00h.
Denmark 4 - 0 Luxembourg
reloj 13'. 1-0 Gol de Martin Braithwaite
reloj 21'. 2-0 Gol de Kasper Dolberg
reloj 59'. 3-0 Gol de Kasper Dolberg
reloj 67'. 4-0 Gol de Christian Gytkjær

Stade Pierre-Mauroy
Acabat 15.10.2019 21:00h.
Algeria 3 - 0 Colombia
reloj 15'. 1-0 Gol de Baghdad Bounedjah
reloj 20'. 2-0 Gol de Riyad Mahrez
reloj 65'. 3-0 Gol de Riyad Mahrez

Morocco - Gabon

Stade Ibn-Batouta
Acabat 15.10.2019 21:00h.
Morocco 2 - 3 Gabon
reloj 22'. 0-1 Gol de Aaron-Salem Boupendza
reloj 32'. 1-1 Gol de Nordin Amrabat
reloj 48'. 1-2 Gol de Denis Bouanga
reloj 69'. 2-2 Gol de Nordin Amrabat
reloj 80'. 2-3 Gol de Issam Chebake
 

Estadio Ramón Tahuichi
Acabat 16.10.2019 02:00h.
Bolivia 3 - 1 Haiti
reloj 22'. 0-1 Gol de Gilbert Álvarez (p.p.)
reloj 27'. 1-1 Gol de Erwin Saavedra
reloj 37'. 2-1 Gol de Erwin Saavedra
reloj 56'. 3-1 Gol de Gilbert Álvarez

Estadio Nacional de Lima
Acabat 16.10.2019 03:30h.
Peru 1 - 1 Uruguay
reloj 34'. 1-0 Gol de Christofer Gonzáles
reloj 80'. 1-1 Gol de Darwin Núñez

Ukraine - Estonia

Slavutych Arena
Sense començar 14.11.2019 18:30h.
Ukraine   -   Estonia
 

Republic of Ireland - New Zealand

Aviva Stadium
Sense començar 14.11.2019 20:45h.
Republic of Ireland   -   New Zealand
 

Peru - Colombia

Hard Rock Stadium
Sense començar 15.11.2019 02:30h.
Peru   -   Colombia
 

Brazil - Argentina

King Saud University Stadium
Sense començar 15.11.2019 14:00h.
Brazil   -   Argentina
 

Chile - Bolivia

TBC
Sense començar 15.11.2019 16:00h.
Chile   -   Bolivia
 

Paraguay - Venezuela

Bangabandhu National Stadium
Sense començar 15.11.2019 16:00h.
Paraguay   -   Venezuela
 

Hungary - Uruguay

Puskas Arena
Sense començar 15.11.2019 20:45h.
Hungary   -   Uruguay
 

Lithuania - New Zealand

LFF Stadionas
Sense començar 17.11.2019 15:00h.
Lithuania   -   New Zealand
 

Paraguay - Argentina

Bangabandhu National Stadium
Sense començar 18.11.2019 16:00h.
Paraguay   -   Argentina
 

Japan - Venezuela

Panasonic Stadium Suita
Sense començar 19.11.2019 12:25h.
Japan   -   Venezuela
 

Brazil - Korea Republic

Mohammed Bin Zayed Stadium
Sense començar 19.11.2019 14:00h.
Brazil   -   Korea Republic
 

Panama - United Arab Emirates

Estadio Rommel Fernández Gutiérrez
Sense començar 19.11.2019 16:00h.
Panama   -   United Arab Emirates
 

Croatia - Georgia

Aldo Drosina
Sense començar 19.11.2019 20:45h.
Croatia   -   Georgia
 

Montenegro - Belarus

Podgorica City Stadium
Sense començar 19.11.2019 20:45h.
Montenegro   -   Belarus
 

Ecuador - Colombia

Red Bull Arena
Sense començar 20.11.2019 02:00h.
Ecuador   -   Colombia
 

Peru - Chile

TBC
Sense començar 20.11.2019 02:30h.
Peru   -   Chile
 

Buscador de deportes

Empordà - Pàgina no existeix