L'EmpordÓ
EmpordÓ Esports BÓsquet Euroliga Lliga regular

Resultats i calendari de l'Euroliga

Grup

Jornada 1ª

01.10.2020 - 02.10.2020
01/10 Efes P. Anadolu Efes Istanbul 69 - 73 Zenit San Petersburgo Zenit Fi
01/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 67 - 68 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
01/10 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv 80 - 73 Alba Berlin Alba Berlin Fi
01/10 Barça Barša 76 - 66 CSKA Mosc˙ CSKA Fi
01/10 Valencia B. Valencia Basket 65 - 63 Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. Fi
02/10 Khimki Moscú Khimki Mosc˙ 76 - 78 Panathinaikos Panathinaikos Fi
02/10 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 77 - 63 Estrella Roja Estrella Roja Fi
02/10 Bayern Munich FC Bayern Munich 79 - 81 Olimpia Milan Milano Fi
02/10 Baskonia TD Systems Baskonia 76 - 63 Real Madrid Real Madrid Fi

Jornada 2ª

08.10.2020 - 10.10.2020
08/10 CSKA CSKA Mosc˙ 76 - 72 Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. Fi
08/10 Efes P. Anadolu Efes Istanbul 71 - 80 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
08/10 Real Madrid Real Madrid 77 - 93 Valencia Basket Valencia B. Fi
09/10 Zenit Zenit San Petersburgo 73 - 70 Barša Barça Fi
09/10 Estrella Roja Estrella Roja 90 - 73 TD Systems Baskonia Baskonia Fi
09/10 Alba Berlin Alba Berlin 72 - 90 FC Bayern Munich Bayern Munich Fi
09/10 Panathinaikos Panathinaikos 71 - 78 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi
09/10 Milano Olimpia Milan 87 - 73 Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. Fi
10/10 Khimki Moscú Khimki Mosc˙ 70 - 84 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi

Jornada 3ª

13.10.2020 - 14.10.2020
13/10 Estrella Roja Estrella Roja 69 - 75 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
13/10 Alba Berlin Alba Berlin 72 - 93 Anadolu Efes Istanbul Efes P. Fi
13/10 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne 0 - 0 Panathinaikos Panathinaikos apla.
13/10 Baskonia TD Systems Baskonia 20 - 0 Zenit San Petersburgo Zenit Fi
13/10 Valencia B. Valencia Basket 66 - 71 Barša Barça Fi
14/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 86 - 75 Olimpia Milan Milano Fi
14/10 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv 82 - 85 FC Bayern Munich Bayern Munich Fi
14/10 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 77 - 78 CSKA Mosc˙ CSKA Fi
14/10 Real Madrid Real Madrid 94 - 85 Khimki Mosc˙ Khimki Moscú Fi

Jornada 4ª

15.10.2020 - 16.10.2020
15/10 Zalguiris Zalgiris Kaunas 89 - 73 Anadolu Efes Istanbul Efes P. Fi
15/10 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne 0 - 0 Estrella Roja Estrella Roja apla.
15/10 Barça Barša 97 - 89 Panathinaikos Panathinaikos Fi
15/10 Valencia B. Valencia Basket 20 - 0 Zenit San Petersburgo Zenit Fi
16/10 CSKA CSKA Mosc˙ 88 - 93 Alba Berlin Alba Berlin Fi
16/10 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 71 - 75 FC Bayern Munich Bayern Munich Fi
16/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 85 - 82 Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. Fi
16/10 Milano Olimpia Milan 78 - 70 Real Madrid Real Madrid Fi
16/10 Baskonia TD Systems Baskonia 77 - 60 Khimki Mosc˙ Khimki Moscú Fi

Jornada 5ª

22.10.2020 - 23.10.2020
22/10 Zalguiris Zalgiris Kaunas 82 - 94 Valencia Basket Valencia B. Fi
22/10 Zenit Zenit San Petersburgo 0 - 0 Olimpia Milan Milano apla.
22/10 Alba Berlin Alba Berlin 0 - 0 TD Systems Baskonia Baskonia apla.
22/10 Panathinaikos Panathinaikos 82 - 68 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
22/10 Estrella Roja Estrella Roja 86 - 84 CSKA Mosc˙ CSKA Fi
23/10 Khimki Moscú Khimki Mosc˙ 87 - 89 Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. Fi
23/10 Efes P. Anadolu Efes Istanbul 0 - 0 Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. apla.
23/10 Bayern Munich FC Bayern Munich 74 - 68 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi
23/10 Barça Barša 79 - 72 Real Madrid Real Madrid Fi

Jornada 6ª

29.10.2020 - 30.10.2020
29/10 CSKA CSKA Mosc˙   -   Valencia Basket Valencia B. 18:00h.
29/10 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Panathinaikos Panathinaikos 18:00h.
29/10 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:05h.
29/10 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:45h.
29/10 Real Madrid Real Madrid   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 21:00h.
30/10 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Estrella Roja Estrella Roja 18:00h.
30/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 20:00h.
30/10 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Barša Barça 20:30h.
30/10 Milano Olimpia Milan   -   Alba Berlin Alba Berlin 20:45h.

Jornada 7ª

05.11.2020 - 06.11.2020
05/11 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 18:00h.
05/11 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 18:30h.
05/11 Alba Berlin Alba Berlin   -   Barša Barça 19:00h.
05/11 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 21:00h.
06/11 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 18:45h.
06/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Real Madrid Real Madrid 19:00h.
06/11 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Estrella Roja Estrella Roja 20:30h.
06/11 Panathinaikos Panathinaikos   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:30h.
06/11 Valencia B. Valencia Basket   -   Olimpia Milan Milano 21:00h.

Jornada 8ª

12.11.2020 - 13.11.2020
12/11 CSKA CSKA Mosc˙   -   TD Systems Baskonia Baskonia 18:00h.
12/11 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Alba Berlin Alba Berlin 20:00h.
12/11 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:05h.
12/11 Barça Barša   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 21:00h.
13/11 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Olimpia Milan Milano 18:00h.
13/11 Estrella Roja Estrella Roja   -   Real Madrid Real Madrid 19:00h.
13/11 Panathinaikos Panathinaikos   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 20:00h.
13/11 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Valencia Basket Valencia B. 20:30h.
13/11 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Zenit San Petersburgo Zenit 20:45h.

Jornada 9ª

17.11.2020 - 18.11.2020
17/11 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 18:00h.
17/11 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 18:30h.
17/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   CSKA Mosc˙ CSKA 19:00h.
17/11 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 21:00h.
17/11 Valencia B. Valencia Basket   -   Panathinaikos Panathinaikos 21:00h.
18/11 Alba Berlin Alba Berlin   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 20:00h.
18/11 Milano Olimpia Milan   -   Estrella Roja Estrella Roja 20:45h.
18/11 Barça Barša   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 21:00h.
18/11 Real Madrid Real Madrid   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 21:00h.

Jornada 10ª

19.11.2020 - 20.11.2020
19/11 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 18:00h.
19/11 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:30h.
19/11 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Panathinaikos Panathinaikos 21:00h.
20/11 Alba Berlin Alba Berlin   -   Zenit San Petersburgo Zenit 20:00h.
20/11 Milano Olimpia Milan   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:45h.
20/11 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:45h.
20/11 Barça Barša   -   Estrella Roja Estrella Roja 21:00h.
20/11 Real Madrid Real Madrid   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 21:00h.
20/11 Valencia B. Valencia Basket   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 21:00h.

Jornada 11ª

26.11.2020 - 27.11.2020
26/11 CSKA CSKA Mosc˙   -   Real Madrid Real Madrid 18:00h.
26/11 Estrella Roja Estrella Roja   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 19:00h.
26/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Zenit San Petersburgo Zenit 19:00h.
26/11 Alba Berlin Alba Berlin   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 20:00h.
26/11 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   TD Systems Baskonia Baskonia 20:00h.
26/11 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Olimpia Milan Milano 20:05h.
27/11 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Valencia Basket Valencia B. 18:45h.
27/11 Panathinaikos Panathinaikos   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 20:00h.
27/11 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Barša Barça 20:45h.

Jornada 12ª

03.12.2020 - 04.12.2020
03/12 CSKA CSKA Mosc˙   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 18:00h.
03/12 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 18:00h.
03/12 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Estrella Roja Estrella Roja 20:05h.
03/12 Milano Olimpia Milan   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:45h.
03/12 Valencia B. Valencia Basket   -   Alba Berlin Alba Berlin 21:00h.
04/12 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   TD Systems Baskonia Baskonia 18:30h.
04/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Barša Barça 19:00h.
04/12 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 20:30h.
04/12 Real Madrid Real Madrid   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 21:00h.

Jornada 13ª

10.12.2020 - 11.12.2020
10/12 Estrella Roja Estrella Roja   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 19:00h.
10/12 Alba Berlin Alba Berlin   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:00h.
10/12 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 21:00h.
10/12 Valencia B. Valencia Basket   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 21:00h.
10/12 Real Madrid Real Madrid   -   Zenit San Petersburgo Zenit 21:00h.
11/12 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   CSKA Mosc˙ CSKA 18:00h.
11/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:00h.
11/12 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 20:30h.
11/12 Barça Barša   -   Olimpia Milan Milano 21:00h.

Jornada 14ª

15.12.2020 - 16.12.2020
15/12 CSKA CSKA Mosc˙   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 18:00h.
15/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Olimpia Milan Milano 18:45h.
15/12 Estrella Roja Estrella Roja   -   Alba Berlin Alba Berlin 19:00h.
15/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   TD Systems Baskonia Baskonia 19:00h.
15/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Real Madrid Real Madrid 20:00h.
16/12 Zenit Zenit San Petersburgo   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 18:00h.
16/12 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Valencia Basket Valencia B. 20:30h.
16/12 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 20:45h.
16/12 Barça Barša   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 21:00h.

Jornada 15ª

17.12.2020 - 18.12.2020
17/12 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Olimpia Milan Milano 18:30h.
17/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 19:00h.
17/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Alba Berlin Alba Berlin 20:00h.
18/12 CSKA CSKA Mosc˙   -   Zenit San Petersburgo Zenit 18:00h.
18/12 Estrella Roja Estrella Roja   -   Valencia Basket Valencia B. 19:00h.
18/12 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Real Madrid Real Madrid 20:00h.
18/12 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   TD Systems Baskonia Baskonia 20:30h.
18/12 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 20:45h.
18/12 Barça Barša   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 21:00h.

Jornada 16ª

22.12.2020 - 23.12.2020
22/12 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Estrella Roja Estrella Roja 18:00h.
22/12 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Barša Barça 18:30h.
22/12 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:05h.
22/12 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:45h.
22/12 Real Madrid Real Madrid   -   Alba Berlin Alba Berlin 21:00h.
23/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 18:45h.
23/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 19:00h.
23/12 Milano Olimpia Milan   -   TD Systems Baskonia Baskonia 20:45h.
23/12 Valencia B. Valencia Basket   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 21:00h.

Jornada 17ª

29.12.2020 - 30.12.2020
29/12 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 18:00h.
29/12 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Real Madrid Real Madrid 18:30h.
29/12 Alba Berlin Alba Berlin   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:00h.
29/12 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Zenit San Petersburgo Zenit 20:05h.
29/12 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Valencia Basket Valencia B. 21:00h.
30/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 18:45h.
30/12 Estrella Roja Estrella Roja   -   Panathinaikos Panathinaikos 19:00h.
30/12 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Barša Barça 20:30h.
30/12 Milano Olimpia Milan   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:45h.

Jornada 18ª

07.01.2021 - 08.01.2021
07/01 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 19:00h.
07/01 Estrella Roja Estrella Roja   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 19:00h.
07/01 Alba Berlin Alba Berlin   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 20:00h.
07/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   Zenit San Petersburgo Zenit 20:00h.
07/01 Barça Barša   -   Valencia Basket Valencia B. 21:00h.
08/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 20:00h.
08/01 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 20:45h.
08/01 Baskonia TD Systems Baskonia   -   CSKA Mosc˙ CSKA 21:00h.
08/01 Real Madrid Real Madrid   -   Olimpia Milan Milano 21:00h.

Jornada 19ª

12.01.2021 - 13.01.2021
12/01 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Barša Barça 18:00h.
12/01 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Alba Berlin Alba Berlin 18:30h.
12/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   TD Systems Baskonia Baskonia 18:45h.
12/01 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:05h.
12/01 Milano Olimpia Milan   -   Valencia Basket Valencia B. 20:45h.
13/01 CSKA CSKA Mosc˙   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 18:00h.
13/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 20:00h.
13/01 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Zenit San Petersburgo Zenit 20:30h.
13/01 Real Madrid Real Madrid   -   Estrella Roja Estrella Roja 21:00h.

Jornada 20ª

14.01.2021 - 15.01.2021
14/01 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 18:30h.
14/01 Alba Berlin Alba Berlin   -   Olimpia Milan Milano 20:00h.
14/01 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   TD Systems Baskonia Baskonia 20:05h.
15/01 CSKA CSKA Mosc˙   -   Barša Barça 18:00h.
15/01 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 18:00h.
15/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Panathinaikos Panathinaikos 19:00h.
15/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 20:30h.
15/01 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Real Madrid Real Madrid 20:30h.
15/01 Valencia B. Valencia Basket   -   Estrella Roja Estrella Roja 21:00h.

Jornada 21ª

21.01.2021 - 22.01.2021
21/01 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 18:00h.
21/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 20:00h.
21/01 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Real Madrid Real Madrid 20:05h.
21/01 Milano Olimpia Milan   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 20:45h.
21/01 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Valencia Basket Valencia B. 20:45h.
22/01 CSKA CSKA Mosc˙   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 18:00h.
22/01 Estrella Roja Estrella Roja   -   Barša Barça 19:00h.
22/01 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 19:00h.
22/01 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Alba Berlin Alba Berlin 21:00h.

Jornada 22ª

26.01.2021 - 27.01.2021
26/01 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 18:00h.
26/01 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Estrella Roja Estrella Roja 18:30h.
26/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 18:45h.
26/01 Milano Olimpia Milan   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:45h.
26/01 Barça Barša   -   Zenit San Petersburgo Zenit 21:00h.
27/01 Alba Berlin Alba Berlin   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:00h.
27/01 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   TD Systems Baskonia Baskonia 20:45h.
27/01 Real Madrid Real Madrid   -   Panathinaikos Panathinaikos 21:00h.
27/01 Valencia B. Valencia Basket   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 21:00h.

Jornada 23ª

28.01.2021 - 29.01.2021
28/01 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 18:00h.
28/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Barša Barça 20:00h.
28/01 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 20:05h.
28/01 Milano Olimpia Milan   -   Zenit San Petersburgo Zenit 20:45h.
29/01 CSKA CSKA Mosc˙   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 18:00h.
29/01 Alba Berlin Alba Berlin   -   Real Madrid Real Madrid 20:00h.
29/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   Valencia Basket Valencia B. 20:00h.
29/01 Estrella Roja Estrella Roja   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 20:45h.
29/01 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 21:00h.

Jornada 24ª

04.02.2021 - 05.02.2021
04/02 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Estrella Roja Estrella Roja 19:00h.
04/02 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 20:05h.
04/02 Barça Barša   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 21:00h.
04/02 Valencia B. Valencia Basket   -   CSKA Mosc˙ CSKA 21:00h.
05/02 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Zenit San Petersburgo Zenit 18:45h.
05/02 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:00h.
05/02 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Alba Berlin Alba Berlin 20:30h.
05/02 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Olimpia Milan Milano 20:45h.
05/02 Real Madrid Real Madrid   -   TD Systems Baskonia Baskonia 21:00h.

Jornada 25ª

18.02.2021 - 19.02.2021
18/02 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   TD Systems Baskonia Baskonia 18:00h.
18/02 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 18:30h.
18/02 Milano Olimpia Milan   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 20:45h.
18/02 Barça Barša   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 21:00h.
19/02 CSKA CSKA Mosc˙   -   Panathinaikos Panathinaikos 18:00h.
19/02 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Alba Berlin Alba Berlin 18:45h.
19/02 Estrella Roja Estrella Roja   -   Zenit San Petersburgo Zenit 20:45h.
19/02 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 20:45h.
19/02 Valencia B. Valencia Basket   -   Real Madrid Real Madrid 21:00h.

Jornada 26ª

25.02.2021 - 26.02.2021
25/02 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Valencia Basket Valencia B. 18:00h.
25/02 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:00h.
25/02 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 20:30h.
25/02 Milano Olimpia Milan   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 20:45h.
25/02 Real Madrid Real Madrid   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 21:00h.
26/02 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 18:45h.
26/02 Alba Berlin Alba Berlin   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:00h.
26/02 Barça Barša   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 21:00h.
26/02 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Estrella Roja Estrella Roja 21:00h.

Jornada 27ª

02.03.2021 - 03.03.2021
02/03 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Real Madrid Real Madrid 18:00h.
02/03 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Alba Berlin Alba Berlin 18:00h.
02/03 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Valencia Basket Valencia B. 18:30h.
02/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   Barša Barça 20:00h.
02/03 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:05h.
02/03 Estrella Roja Estrella Roja   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 20:45h.
03/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 19:00h.
03/03 Milano Olimpia Milan   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:45h.
03/03 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 21:00h.

Jornada 28ª

04.03.2021 - 05.03.2021
04/03 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Real Madrid Real Madrid 18:00h.
04/03 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   CSKA Mosc˙ CSKA 18:30h.
04/03 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Valencia Basket Valencia B. 20:05h.
04/03 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:30h.
05/03 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Alba Berlin Alba Berlin 18:00h.
05/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Olimpia Milan Milano 19:00h.
05/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Estrella Roja Estrella Roja 20:00h.
05/03 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:45h.
05/03 Barça Barša   -   TD Systems Baskonia Baskonia 21:00h.

Jornada 29ª

11.03.2021 - 12.03.2021
11/03 CSKA CSKA Mosc˙   -   Olimpia Milan Milano 18:00h.
11/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 20:00h.
11/03 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Alba Berlin Alba Berlin 20:45h.
11/03 Estrella Roja Estrella Roja   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 20:45h.
11/03 Real Madrid Real Madrid   -   Barša Barça 21:00h.
12/03 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 18:30h.
12/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Zenit San Petersburgo Zenit 20:00h.
12/03 Baskonia TD Systems Baskonia   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 21:00h.
12/03 Valencia B. Valencia Basket   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 21:00h.

Jornada 30ª

18.03.2021 - 19.03.2021
18/03 Zenit Zenit San Petersburgo   -   TD Systems Baskonia Baskonia 18:00h.
18/03 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 18:45h.
18/03 Alba Berlin Alba Berlin   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:00h.
18/03 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 20:05h.
19/03 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Valencia Basket Valencia B. 18:00h.
19/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   Estrella Roja Estrella Roja 20:00h.
19/03 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 20:30h.
19/03 Milano Olimpia Milan   -   Barša Barça 20:45h.
19/03 Real Madrid Real Madrid   -   CSKA Mosc˙ CSKA 21:00h.

Jornada 31ª

25.03.2021 - 26.03.2021
25/03 CSKA CSKA Mosc˙   -   Estrella Roja Estrella Roja 18:00h.
25/03 Efes P. Anadolu Efes Istanbul   -   Panathinaikos Panathinaikos 18:30h.
25/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 19:00h.
25/03 Asvel Lyon-V. Asvel Villeurbanne   -   Real Madrid Real Madrid 20:45h.
25/03 Valencia B. Valencia Basket   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 21:00h.
26/03 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Zenit San Petersburgo Zenit 18:00h.
26/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:00h.
26/03 Barça Barša   -   Alba Berlin Alba Berlin 21:00h.
26/03 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Olimpia Milan Milano 21:00h.

Jornada 32ª

30.03.2021 - 31.03.2021
30/03 Estrella Roja Estrella Roja   -   Olimpia Milan Milano 19:00h.
30/03 Zenit Zenit San Petersburgo   -   CSKA Mosc˙ CSKA 19:00h.
30/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   TD Systems Baskonia Baskonia 20:00h.
30/03 Maccabi E. Maccabi Fox Tel Aviv   -   Barša Barça 20:05h.
30/03 Real Madrid Real Madrid   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 21:00h.
31/03 Khimki Moscú Khimki Mosc˙   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 19:00h.
31/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Alba Berlin Alba Berlin 19:00h.
31/03 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:30h.
31/03 Valencia B. Valencia Basket   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 21:00h.

Jornada 33ª

01.04.2021 - 02.04.2021
01/04 Panathinaikos Panathinaikos   -   Olimpia Milan Milano 20:00h.
01/04 Estrella Roja Estrella Roja   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 20:45h.
01/04 Baskonia TD Systems Baskonia   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 21:00h.
02/04 CSKA CSKA Mosc˙   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 19:00h.
02/04 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 19:00h.
02/04 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Barša Barça 19:45h.
02/04 Alba Berlin Alba Berlin   -   Valencia Basket Valencia B. 20:00h.
02/04 Bayern Munich FC Bayern Munich   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:30h.
02/04 Real Madrid Real Madrid   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 21:00h.

Jornada 34ª

08.04.2021 - 09.04.2021
08/04 CSKA CSKA Mosc˙   -   Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 19:00h.
08/04 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Panathinaikos Panathinaikos 19:00h.
08/04 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Real Madrid Real Madrid 19:45h.
08/04 Alba Berlin Alba Berlin   -   Estrella Roja Estrella Roja 20:00h.
08/04 Valencia B. Valencia Basket   -   TD Systems Baskonia Baskonia 21:00h.
09/04 Zenit Zenit San Petersburgo   -   Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 19:00h.
09/04 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 20:00h.
09/04 Milano Olimpia Milan   -   Anadolu Efes Istanbul Efes P. 20:45h.
09/04 Barça Barša   -   FC Bayern Munich Bayern Munich 21:00h.

Classificació del grup en la jornada 5ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Valencia Basket Valencia B. 4 5 4 1 338 293 (+45)
2 FC Bayern Munich Bayern Munich 4 5 4 1 394 363 (+31)
3 Zalgiris Kaunas Zalguiris 4 5 4 1 398 373 (+25)
4 Barša Barça 4 5 4 1 371 352 (+19)
5 TD Systems Baskonia Baskonia 3 4 3 1 246 213 (+33)
6 Olimpia Milan Milano 3 4 3 1 310 299 (+11)
7 Olympiacos Piraeus Olympiacos 3 5 3 2 384 370 (+14)
8 Panathinaikos Panathinaikos 2 4 2 2 306 297 (+9)
9 Estrella Roja Estrella Roja 2 4 2 2 295 298 (-3)
10 Zenit San Petersburgo Zenit 2 4 2 2 146 179 (-33)
11 Fenerbahce Istanbul F. Ulker 2 5 2 3 365 360 (+5)
12 Maccabi Fox Tel Aviv Maccabi E. 2 5 2 3 397 400 (-3)
13 CSKA Mosc˙ CSKA 2 5 2 3 372 383 (-11)
14 Anadolu Efes Istanbul Efes P. 1 4 1 3 306 314 (-8)
15 Alba Berlin Alba Berlin 1 4 1 3 310 351 (-41)
16 Real Madrid Real Madrid 1 5 1 4 376 411 (-35)
17 Asvel Villeurbanne Asvel Lyon-V. 0 2 0 2 136 152 (-16)
18 Khimki Mosc˙ Khimki Moscú 0 5 0 5 372 414 (-42)

Buscador de deportes