Empordà » Esports » Futbol » Tercera divisió » Promoció ascens a segona divisió B

Promoció ascens a segona divisió B

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase - Tornada

27/05 17:30h. Peña Sport 0 - 3 L.Palmas At. Fi
27/05 18:00h. G.Segoviana 4 - 0 At. Malagueño Fi
27/05 18:00h. At. Cirbonero 1 - 0 Guadalajara Fi
27/05 18:00h. Náxara 2 - 1 Mar Menor Fi
27/05 18:00h. CD Vitoria 0 - 0 Azuaga Fi
27/05 18:00h. At. Astorga 1 - 0 Algeciras Fi
27/05 18:00h. Écija 1 - 0 C.Durango Fi
28/05 11:30h. Poblense 2 - 2 Castellón Fi
28/05 11:30h. Alzira 0 - 0 Santa Eulalia Fi
28/05 12:00h. Alavés B 0 - 1 Formentera Fi
28/05 12:00h. Deportivo B 2 - 0 Cacereño Fi
28/05 12:00h. At. Madrid B 2 - 0 G. Torrelavega Fi
28/05 12:00h. Peralada 2 - 0 Móstoles Fi
28/05 12:00h. La Hoya Lorca B 2 - 0 Beasain Fi
28/05 12:00h. Tropezón 3 - 1 Ibarra Fi
28/05 12:00h. Almería B 1 - 1 Langreo Fi
28/05 12:00h. Alcudia 2 - 1 Villa Santa Brígida Fi
28/05 12:00h. Villarrobledo 3 - 0 Cortes Fi
28/05 12:00h. Alcobendas S 1 - 0 SD Logroñés Fi
28/05 12:00h. CD Águilas FC 1 - 1 Unionistas Salamanca Fi
28/05 13:00h. UD San Fernando 3 - 0 Tuilla Fi
28/05 17:00h. Rápido Bouzas 4 - 0 Cayón Fi
28/05 17:00h. Terrassa 0 - 1 Ontinyent Fi
28/05 18:00h. Olot 1 - 1 Sporting B Fi
28/05 18:00h. CD Calahorra 0 - 0 Zaragoza B Fi
28/05 18:00h. Unión Adarve 1 - 0 Vilafranca FC Fi
28/05 18:00h. CD Badajoz 0 - 0 Bergantiños Fi
28/05 18:00h. Conquense 0 - 0 Anguiano Fi
28/05 18:00h. Real Avilés 1 - 1 Cristo Atletico Fi
28/05 18:00h. Jerez CF 0 - 0 Cerceda Fi
28/05 18:30h. Tarazona 3 - 1 Huétor Tájar Fi
28/05 18:30h. Utebo 1 - 1 Laredo Fi
28/05 19:00h. Antequera 1 - 0 Oberena Fi
28/05 19:30h. Arcos 3 - 1 Ejea Fi
28/05 20:00h. U.D. Talavera 3 - 1 Olimpic Fi
28/05 20:00h. CF Lorca Deportiva 1 - 1 Real Betis B Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase - Anada

20/05 17:00h. Cortes 2 - 1 Villarrobledo Fi
20/05 18:00h. Anguiano 2 - 2 Conquense Fi
20/05 18:00h. Cerceda 0 - 0 Jerez CF Fi
20/05 18:30h. Villa Santa Brígida 4 - 0 Alcudia Fi
20/05 18:30h. Laredo 0 - 0 Utebo Fi
20/05 19:00h. Oberena 2 - 1 Antequera Fi
20/05 19:00h. Santa Eulalia 2 - 1 Alzira Fi
20/05 19:00h. Ontinyent 1 - 1 Terrassa Fi
20/05 19:30h. C.Durango 1 - 0 Écija Fi
20/05 20:00h. Olimpic 1 - 0 U.D. Talavera Fi
20/05 21:30h. Huétor Tájar 1 - 0 Tarazona Fi
21/05 12:00h. Sporting B 0 - 1 Olot Fi
21/05 12:00h. Formentera 2 - 0 Alavés B Fi
21/05 12:00h. Cacereño 0 - 0 Deportivo B Fi
21/05 12:00h. At. Malagueño 1 - 0 G.Segoviana Fi
21/05 12:00h. Cayón 0 - 2 Rápido Bouzas Fi
21/05 12:00h. Guadalajara 0 - 0 At. Cirbonero Fi
21/05 12:00h. Tuilla 1 - 2 UD San Fernando Fi
21/05 12:00h. Móstoles 0 - 1 Peralada Fi
21/05 12:00h. Ejea 0 - 0 Arcos Fi
21/05 12:15h. Azuaga 0 - 0 CD Vitoria Fi
21/05 13:00h. L.Palmas At. 2 - 1 Peña Sport Fi
21/05 13:00h. Ibarra 1 - 0 Tropezón Fi
21/05 17:00h. Bergantiños 2 - 2 CD Badajoz Fi
21/05 17:30h. Vilafranca FC 2 - 1 Unión Adarve Fi
21/05 17:30h. Cristo Atletico 2 - 1 Real Avilés Fi
21/05 17:30h. Unionistas Salamanca 1 - 0 CD Águilas FC Fi
21/05 17:45h. Algeciras 1 - 0 At. Astorga Fi
21/05 18:00h. Zaragoza B 4 - 1 CD Calahorra Fi
21/05 18:00h. G. Torrelavega 0 - 1 At. Madrid B Fi
21/05 18:00h. Castellón 0 - 0 Poblense Fi
21/05 18:00h. Langreo 0 - 1 Almería B Fi
21/05 18:00h. SD Logroñés 1 - 0 Alcobendas S Fi
21/05 18:30h. Beasain 5 - 0 La Hoya Lorca B Fi
21/05 19:00h. Real Betis B 2 - 0 CF Lorca Deportiva Fi
21/05 19:00h. Mar Menor 1 - 1 Náxara Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Segona fase - Tornada

10/06 18:00h. Peña Sport 2 - 0 Castellón Fi
10/06 18:30h. At. Malagueño 3 - 0 Santa Eulalia Fi
10/06 18:30h. Náxara 1 - 1 Villarrobledo Fi
10/06 18:30h. Rápido Bouzas 1 - 0 Villa Santa Brígida Fi
10/06 18:30h. At. Astorga 4 - 1 Tropezón Fi
10/06 19:30h. UD San Fernando 3 - 1 Écija Fi
10/06 20:00h. Olimpic 5 - 0 Unionistas Salamanca Fi
11/06 18:00h. Cacereño 2 - 1 Beasain Fi
11/06 18:00h. Alavés B 0 - 1 Cristo Atletico Fi
11/06 18:00h. Tarazona 2 - 1 Unión Adarve Fi
11/06 18:30h. Sporting B 2 - 0 Almería B Fi
11/06 18:30h. G. Torrelavega 1 - 2 Alcobendas S Fi
11/06 18:30h. CF Lorca Deportiva 4 - 0 Jerez CF Fi
11/06 18:30h. At. Cirbonero 0 - 2 CD Vitoria Fi
11/06 18:30h. Conquense 3 - 1 Peralada Fi
11/06 19:00h. CD Calahorra 2 - 1 Laredo Fi
11/06 19:00h. CD Badajoz 2 - 1 Antequera Fi
11/06 19:30h. Arcos 0 - 2 Ontinyent Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Segona fase - Anada

03/06 18:15h. Santa Eulalia 0 - 0 At. Malagueño Fi
03/06 18:30h. Almería B 1 - 0 Sporting B Fi
03/06 18:30h. Jerez CF 1 - 1 CF Lorca Deportiva Fi
03/06 18:30h. Écija 2 - 0 UD San Fernando Fi
03/06 18:30h. CD Vitoria 3 - 0 At. Cirbonero Fi
03/06 18:30h. Antequera 2 - 2 CD Badajoz Fi
04/06 12:00h. Alcobendas S 1 - 0 G. Torrelavega Fi
04/06 12:00h. Villarrobledo 1 - 1 Náxara Fi
04/06 12:00h. Peralada 3 - 0 Conquense Fi
04/06 18:00h. Castellón 4 - 2 Peña Sport Fi
04/06 18:00h. Villa Santa Brígida 0 - 1 Rápido Bouzas Fi
04/06 18:30h. Beasain 1 - 0 Cacereño Fi
04/06 18:30h. Cristo Atletico 0 - 1 Alavés B Fi
04/06 18:30h. Laredo 2 - 2 CD Calahorra Fi
04/06 18:30h. Unionistas Salamanca 1 - 0 Olimpic Fi
04/06 18:30h. Ontinyent 1 - 2 Arcos Fi
04/06 18:30h. Tropezón 0 - 1 At. Astorga Fi
04/06 18:30h. Unión Adarve 2 - 0 Tarazona Fi

Partits de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final. Jornada 2ª

Calendari
24/06 18:00h. At. Malagueño   -   Unión Adarve
24/06 18:30h. At. Astorga   -   CD Vitoria
24/06 19:00h. Peña Sport   -   Náxara
24/06 20:00h. Olimpic   -   Écija
25/06 11:30h. Alavés B   -   Ontinyent
25/06 18:15h. Peralada   -   Rápido Bouzas
25/06 18:30h. Sporting B   -   Beasain
25/06 19:00h. CD Calahorra   -   CD Badajoz
25/06 20:00h. CF Lorca Deportiva   -   Alcobendas S

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final - Anada

17/06 20:00h. Écija 1 - 1 Olimpic Fi
18/06 12:00h. Alcobendas S 1 - 2 CF Lorca Deportiva Fi
18/06 18:00h. Unión Adarve 2 - 0 At. Malagueño Fi
18/06 18:30h. CD Badajoz 0 - 0 CD Calahorra Fi
18/06 18:30h. CD Vitoria 1 - 0 At. Astorga Fi
18/06 18:30h. Rápido Bouzas 1 - 1 Peralada Fi
18/06 19:00h. Ontinyent 3 - 0 Alavés B Fi
18/06 19:00h. Náxara 1 - 1 Peña Sport Fi
18/06 19:30h. Beasain 2 - 2 Sporting B Fi

Buscador de deportes

Olimpiadas 2012

Olimpiadas

Juegos Olímpicos

Sigue a España en los , Juegos Olímpicos y mantente informado con las últimas noticias de cada deporte.