Calendari de Tercera divisió del Grup 17

Jornada 1ª

27.08.2016 - 28.08.2016
27/08 Ejea 1 - 1 Brea Fi
28/08 Zaragoza B 4 - 2 Belchite 97 Fi
28/08 SD Borja 1 - 0 Almudévar Fi
28/08 Teruel 4 - 0 Cariñena Fi
28/08 Illueca 1 - 0 Sabiñánigo Fi
28/08 Andorra CF 0 - 3 Atlético Escalerillas Fi
28/08 Robres 2 - 1 Binéfar Fi
28/08 Tamarite 1 - 2 Sariñena Fi
28/08 Utebo 1 - 2 Épila Fi
28/08 Tarazona 0 - 1 Cuarte Industrial Fi
 

Jornada 2ª

04.09.2016
04/09 Cuarte Industrial 1 - 1 Illueca Fi
04/09 Atlético Escalerillas 0 - 1 Tarazona Fi
04/09 Cariñena 2 - 3 Ejea Fi
04/09 Almudévar 3 - 2 Tamarite Fi
04/09 Épila 0 - 0 SD Borja Fi
04/09 Belchite 97 3 - 0 Utebo Fi
04/09 Brea 1 - 3 Zaragoza B Fi
04/09 Binéfar 4 - 1 Andorra CF Fi
04/09 Sabiñánigo 0 - 1 Teruel Fi
04/09 Sariñena 0 - 0 Robres Fi
 

Jornada 3ª

11.09.2016
11/09 Zaragoza B 3 - 0 Cariñena Fi
11/09 Tamarite 1 - 1 Robres Fi
11/09 Teruel 2 - 2 Cuarte Industrial Fi
11/09 Almudévar 2 - 1 Épila Fi
11/09 Utebo 2 - 1 Brea Fi
11/09 Tarazona 1 - 1 Binéfar Fi
11/09 SD Borja 4 - 1 Belchite 97 Fi
11/09 Ejea 2 - 0 Sabiñánigo Fi
11/09 Illueca 0 - 0 Atlético Escalerillas Fi
11/09 Andorra CF 1 - 1 Sariñena Fi
 

Jornada 4ª

18.09.2016
18/09 Épila 1 - 2 Tamarite Fi
18/09 Cariñena 1 - 3 Utebo Fi
18/09 Cuarte Industrial 0 - 2 Ejea Fi
18/09 Atlético Escalerillas 0 - 2 Teruel Fi
18/09 Binéfar 0 - 0 Illueca Fi
18/09 Sabiñánigo 0 - 2 Zaragoza B Fi
18/09 Sariñena 1 - 2 Tarazona Fi
18/09 Robres 2 - 0 Andorra CF Fi
18/09 Belchite 97 2 - 1 Almudévar Fi
18/09 Brea 1 - 1 SD Borja Fi
 

Jornada 5ª

25.09.2016
25/09 Zaragoza B 1 - 0 Cuarte Industrial Fi
25/09 SD Borja 1 - 1 Cariñena Fi
25/09 Tarazona 4 - 2 Robres Fi
25/09 Épila 1 - 0 Belchite 97 Fi
25/09 Teruel 3 - 0 Binéfar Fi
25/09 Illueca 2 - 0 Sariñena Fi
25/09 Almudévar 2 - 2 Brea Fi
25/09 Utebo 1 - 1 Sabiñánigo Fi
25/09 Ejea 0 - 1 Atlético Escalerillas Fi
25/09 Tamarite 3 - 1 Andorra CF Fi
 

Jornada 6ª

02.10.2016
02/10 Cuarte Industrial 0 - 2 Utebo Fi
02/10 Atlético Escalerillas 1 - 2 Zaragoza B Fi
02/10 Cariñena 1 - 4 Almudévar Fi
02/10 Brea 4 - 0 Épila Fi
02/10 Belchite 97 2 - 1 Tamarite Fi
02/10 Robres 1 - 1 Illueca Fi
02/10 Andorra CF 2 - 2 Tarazona Fi
02/10 Binéfar 2 - 1 Ejea Fi
02/10 Sariñena 1 - 3 Teruel Fi
02/10 Sabiñánigo 1 - 1 SD Borja Fi
 

Jornada 7ª

08.10.2016 - 09.10.2016
08/10 Ejea 3 - 1 Sariñena Fi
08/10 Zaragoza B 1 - 0 Binéfar Fi
08/10 Teruel 2 - 0 Robres Fi
08/10 Utebo 3 - 3 Atlético Escalerillas Fi
08/10 Tamarite 2 - 3 Tarazona Fi
09/10 Épila 2 - 1 Cariñena Fi
09/10 Belchite 97 0 - 1 Brea Fi
09/10 Almudévar 2 - 2 Sabiñánigo Fi
09/10 SD Borja 2 - 0 Cuarte Industrial Fi
09/10 Illueca 4 - 0 Andorra CF Fi
 

Jornada 8ª

11.10.2016 - 12.10.2016
11/10 Tarazona 1 - 1 Illueca Fi
12/10 Brea 2 - 1 Tamarite Fi
12/10 Cariñena 3 - 0 Belchite 97 Fi
12/10 Robres 0 - 0 Ejea Fi
12/10 Cuarte Industrial 0 - 3 Almudévar Fi
12/10 Sariñena 0 - 5 Zaragoza B Fi
12/10 Andorra CF 0 - 2 Teruel Fi
12/10 Binéfar 0 - 0 Utebo Fi
12/10 Sabiñánigo 2 - 1 Épila Fi
12/10 Atlético Escalerillas 0 - 3 SD Borja Fi
 

Jornada 9ª

15.10.2016 - 16.10.2016
15/10 Zaragoza B 0 - 0 Robres Fi
16/10 Brea 4 - 1 Cariñena Fi
16/10 Belchite 97 1 - 4 Sabiñánigo Fi
16/10 Épila 3 - 1 Cuarte Industrial Fi
16/10 Almudévar 2 - 2 Atlético Escalerillas Fi
16/10 SD Borja 1 - 0 Binéfar Fi
16/10 Ejea 4 - 0 Andorra CF Fi
16/10 Teruel 2 - 2 Tarazona Fi
16/10 Tamarite 2 - 1 Illueca Fi
16/10 Utebo 2 - 1 Sariñena Fi
 

Jornada 10ª

23.10.2016
23/10 Cuarte Industrial 3 - 1 Belchite 97 Fi
23/10 Atlético Escalerillas 1 - 2 Épila Fi
23/10 Binéfar 2 - 1 Almudévar Fi
23/10 Cariñena 0 - 0 Tamarite Fi
23/10 Andorra CF 0 - 3 Zaragoza B Fi
23/10 Illueca 2 - 0 Teruel Fi
23/10 Robres 0 - 1 Utebo Fi
23/10 Sabiñánigo 2 - 0 Brea Fi
23/10 Sariñena 2 - 2 SD Borja Fi
23/10 Tarazona 4 - 0 Ejea Fi
 

Jornada 11ª

30.10.2016
30/10 Zaragoza B 3 - 2 Tarazona Fi
30/10 Cariñena 2 - 1 Sabiñánigo Fi
30/10 Brea 2 - 3 Cuarte Industrial Fi
30/10 Belchite 97 1 - 1 Atlético Escalerillas Fi
30/10 Épila 2 - 0 Binéfar Fi
30/10 Almudévar 2 - 1 Sariñena Fi
30/10 Ejea 3 - 2 Illueca Fi
30/10 SD Borja 1 - 1 Robres Fi
30/10 Utebo 3 - 0 Andorra CF Fi
30/10 Tamarite 2 - 0 Teruel Fi
 

Jornada 12ª

06.11.2016
06/11 Cuarte Industrial 1 - 2 Cariñena Fi
06/11 Atlético Escalerillas 2 - 3 Brea Fi
06/11 Andorra CF 0 - 0 SD Borja Fi
06/11 Sariñena 2 - 1 Épila Fi
06/11 Robres 1 - 1 Almudévar Fi
06/11 Sabiñánigo 3 - 0 Tamarite Fi
06/11 Illueca 1 - 2 Zaragoza B Fi
06/11 Binéfar 0 - 1 Belchite 97 Fi
06/11 Tarazona 2 - 3 Utebo Fi
06/11 Teruel 2 - 0 Ejea Fi
 

Jornada 13ª

13.11.2016
13/11 Zaragoza B 2 - 2 Teruel Fi
13/11 Cariñena 2 - 2 Atlético Escalerillas Fi
13/11 Sabiñánigo 5 - 2 Cuarte Industrial Fi
13/11 Brea 2 - 3 Binéfar Fi
13/11 Belchite 97 2 - 1 Sariñena Fi
13/11 Épila 1 - 1 Robres Fi
13/11 Almudévar 2 - 1 Andorra CF Fi
13/11 SD Borja 1 - 1 Tarazona Fi
13/11 Utebo 1 - 1 Illueca Fi
13/11 Tamarite 2 - 2 Ejea Fi
 

Jornada 14ª

20.11.2016
20/11 Cuarte Industrial 0 - 3 Tamarite Fi
20/11 Atlético Escalerillas 1 - 4 Sabiñánigo Fi
20/11 Sariñena 0 - 0 Brea Fi
20/11 Robres 2 - 1 Belchite 97 Fi
20/11 Andorra CF 1 - 0 Épila Fi
20/11 Binéfar 3 - 1 Cariñena Fi
20/11 Illueca 2 - 0 SD Borja Fi
20/11 Tarazona 1 - 0 Almudévar Fi
20/11 Teruel 1 - 1 Utebo Fi
20/11 Ejea 0 - 2 Zaragoza B Fi
 

Jornada 15ª

27.11.2016
27/11 Cuarte Industrial 0 - 3 Atlético Escalerillas Fi
27/11 Almudévar 3 - 0 Illueca Fi
27/11 Cariñena 3 - 2 Sariñena Fi
27/11 Belchite 97 2 - 1 Andorra CF Fi
27/11 Sabiñánigo 1 - 0 Binéfar Fi
27/11 Brea 1 - 1 Robres Fi
27/11 Épila 1 - 5 Tarazona Fi
27/11 SD Borja 0 - 0 Teruel Fi
27/11 Utebo 3 - 1 Ejea Fi
27/11 Tamarite 2 - 3 Zaragoza B Fi
 

Jornada 16ª

04.12.2016
04/12 Zaragoza B 1 - 1 Utebo Fi
04/12 Atlético Escalerillas 1 - 0 Tamarite Fi
04/12 Andorra CF 1 - 2 Brea Fi
04/12 Sariñena 4 - 2 Sabiñánigo Fi
04/12 Robres 1 - 0 Cariñena Fi
04/12 Illueca 6 - 0 Épila Fi
04/12 Ejea 3 - 0 SD Borja Fi
04/12 Binéfar 0 - 1 Cuarte Industrial Fi
04/12 Tarazona 3 - 0 Belchite 97 Fi
04/12 Teruel 2 - 5 Almudévar Fi
 

Jornada 17ª

08.12.2016
08/12 Atlético Escalerillas   -   Binéfar 10:00h.
08/12 Cariñena   -   Andorra CF 11:45h.
08/12 Cuarte Industrial   -   Sariñena 12:00h.
08/12 Sabiñánigo   -   Robres 12:00h.
08/12 Belchite 97   -   Illueca 15:45h.
08/12 Brea   -   Tarazona 16:00h.
08/12 Épila   -   Teruel 16:00h.
08/12 Almudévar   -   Ejea 16:00h.
08/12 SD Borja   -   Zaragoza B 16:00h.
08/12 Tamarite   -   Utebo 16:00h.
 

Jornada 18ª

11.12.2016
11/12 Sariñena   -   Atlético Escalerillas 15:00h.
11/12 Andorra CF   -   Sabiñánigo 15:15h.
11/12 Robres   -   Cuarte Industrial 15:30h.
11/12 Illueca   -   Brea 15:45h.
11/12 Tamarite   -   Binéfar 16:00h.
11/12 Ejea   -   Épila 16:00h.
11/12 Zaragoza B   -   Almudévar 16:00h.
11/12 Tarazona   -   Cariñena 16:30h.
11/12 Teruel   -   Belchite 97 16:30h.
11/12 Utebo   -   SD Borja 16:30h.
 

Jornada 19ª

18.12.2016
18/12 Binéfar   -   Sariñena -:-
18/12 Atlético Escalerillas   -   Robres -:-
18/12 Cuarte Industrial   -   Andorra CF -:-
18/12 Sabiñánigo   -   Tarazona -:-
18/12 Cariñena   -   Illueca -:-
18/12 Brea   -   Teruel -:-
18/12 Belchite 97   -   Ejea -:-
18/12 Épila   -   Zaragoza B -:-
18/12 Almudévar   -   Utebo -:-
18/12 SD Borja   -   Tamarite -:-
 

Jornada 20ª

08.01.2017
08/01 Cuarte Industrial   -   Tarazona -:-
08/01 Atlético Escalerillas   -   Andorra CF -:-
08/01 Almudévar   -   SD Borja -:-
08/01 Épila   -   Utebo -:-
08/01 Belchite 97   -   Zaragoza B -:-
08/01 Binéfar   -   Robres -:-
08/01 Cariñena   -   Teruel -:-
08/01 Sabiñánigo   -   Illueca -:-
08/01 Sariñena   -   Tamarite -:-
08/01 Brea   -   Ejea -:-
 

Jornada 21ª

15.01.2017
15/01 SD Borja   -   Épila -:-
15/01 Ejea   -   Cariñena -:-
15/01 Illueca   -   Cuarte Industrial -:-
15/01 Tamarite   -   Almudévar -:-
15/01 Zaragoza B   -   Brea -:-
15/01 Utebo   -   Belchite 97 -:-
15/01 Tarazona   -   Atlético Escalerillas -:-
15/01 Robres   -   Sariñena -:-
15/01 Teruel   -   Sabiñánigo -:-
15/01 Andorra CF   -   Binéfar -:-
 

Jornada 22ª

22.01.2017
22/01 Binéfar   -   Tarazona -:-
22/01 Sariñena   -   Andorra CF -:-
22/01 Épila   -   Almudévar -:-
22/01 Belchite 97   -   SD Borja -:-
22/01 Brea   -   Utebo -:-
22/01 Cariñena   -   Zaragoza B -:-
22/01 Cuarte Industrial   -   Teruel -:-
22/01 Atlético Escalerillas   -   Illueca -:-
22/01 Robres   -   Tamarite -:-
22/01 Sabiñánigo   -   Ejea -:-
 

Jornada 23ª

29.01.2017
29/01 Tamarite   -   Épila -:-
29/01 Utebo   -   Cariñena -:-
29/01 Ejea   -   Cuarte Industrial -:-
29/01 SD Borja   -   Brea -:-
29/01 Almudévar   -   Belchite 97 -:-
29/01 Andorra CF   -   Robres -:-
29/01 Teruel   -   Atlético Escalerillas -:-
29/01 Tarazona   -   Sariñena -:-
29/01 Zaragoza B   -   Sabiñánigo -:-
29/01 Illueca   -   Binéfar -:-
 

Jornada 24ª

05.02.2017
05/02 Belchite 97   -   Épila -:-
05/02 Robres   -   Tarazona -:-
05/02 Brea   -   Almudévar -:-
05/02 Cariñena   -   SD Borja -:-
05/02 Sabiñánigo   -   Utebo -:-
05/02 Cuarte Industrial   -   Zaragoza B -:-
05/02 Binéfar   -   Teruel -:-
05/02 Sariñena   -   Illueca -:-
05/02 Andorra CF   -   Tamarite -:-
05/02 Atlético Escalerillas   -   Ejea -:-
 

Jornada 25ª

12.02.2017
12/02 Tamarite   -   Belchite 97 -:-
12/02 Épila   -   Brea -:-
12/02 Almudévar   -   Cariñena -:-
12/02 SD Borja   -   Sabiñánigo -:-
12/02 Utebo   -   Cuarte Industrial -:-
12/02 Zaragoza B   -   Atlético Escalerillas -:-
12/02 Ejea   -   Binéfar -:-
12/02 Teruel   -   Sariñena -:-
12/02 Illueca   -   Robres -:-
12/02 Tarazona   -   Andorra CF -:-
 

Jornada 26ª

19.02.2017
19/02 Brea   -   Belchite 97 -:-
19/02 Cariñena   -   Épila -:-
19/02 Sabiñánigo   -   Almudévar -:-
19/02 Cuarte Industrial   -   SD Borja -:-
19/02 Atlético Escalerillas   -   Utebo -:-
19/02 Binéfar   -   Zaragoza B -:-
19/02 Sariñena   -   Ejea -:-
19/02 Robres   -   Teruel -:-
19/02 Andorra CF   -   Illueca -:-
19/02 Tarazona   -   Tamarite -:-
 

Jornada 27ª

26.02.2017
26/02 Tamarite   -   Brea -:-
26/02 Belchite 97   -   Cariñena -:-
26/02 Épila   -   Sabiñánigo -:-
26/02 Almudévar   -   Cuarte Industrial -:-
26/02 SD Borja   -   Atlético Escalerillas -:-
26/02 Utebo   -   Binéfar -:-
26/02 Zaragoza B   -   Sariñena -:-
26/02 Ejea   -   Robres -:-
26/02 Teruel   -   Andorra CF -:-
26/02 Illueca   -   Tarazona -:-
 

Jornada 28ª

05.03.2017
05/03 Cariñena   -   Brea -:-
05/03 Sabiñánigo   -   Belchite 97 -:-
05/03 Cuarte Industrial   -   Épila -:-
05/03 Atlético Escalerillas   -   Almudévar -:-
05/03 Binéfar   -   SD Borja -:-
05/03 Sariñena   -   Utebo -:-
05/03 Robres   -   Zaragoza B -:-
05/03 Andorra CF   -   Ejea -:-
05/03 Tarazona   -   Teruel -:-
05/03 Illueca   -   Tamarite -:-
 

Jornada 29ª

12.03.2017
12/03 Tamarite   -   Cariñena -:-
12/03 Brea   -   Sabiñánigo -:-
12/03 Belchite 97   -   Cuarte Industrial -:-
12/03 Épila   -   Atlético Escalerillas -:-
12/03 Almudévar   -   Binéfar -:-
12/03 SD Borja   -   Sariñena -:-
12/03 Utebo   -   Robres -:-
12/03 Zaragoza B   -   Andorra CF -:-
12/03 Ejea   -   Tarazona -:-
12/03 Teruel   -   Illueca -:-
 

Jornada 30ª

19.03.2017
19/03 Sabiñánigo   -   Cariñena -:-
19/03 Cuarte Industrial   -   Brea -:-
19/03 Atlético Escalerillas   -   Belchite 97 -:-
19/03 Binéfar   -   Épila -:-
19/03 Sariñena   -   Almudévar -:-
19/03 Robres   -   SD Borja -:-
19/03 Andorra CF   -   Utebo -:-
19/03 Tarazona   -   Zaragoza B -:-
19/03 Illueca   -   Ejea -:-
19/03 Teruel   -   Tamarite -:-
 

Jornada 31ª

26.03.2017
26/03 Tamarite   -   Sabiñánigo -:-
26/03 Cariñena   -   Cuarte Industrial -:-
26/03 Brea   -   Atlético Escalerillas -:-
26/03 Belchite 97   -   Binéfar -:-
26/03 Épila   -   Sariñena -:-
26/03 Almudévar   -   Robres -:-
26/03 SD Borja   -   Andorra CF -:-
26/03 Utebo   -   Tarazona -:-
26/03 Zaragoza B   -   Illueca -:-
26/03 Ejea   -   Teruel -:-
 

Jornada 32ª

02.04.2017
02/04 Cuarte Industrial   -   Sabiñánigo -:-
02/04 Atlético Escalerillas   -   Cariñena -:-
02/04 Binéfar   -   Brea -:-
02/04 Sariñena   -   Belchite 97 -:-
02/04 Robres   -   Épila -:-
02/04 Andorra CF   -   Almudévar -:-
02/04 Tarazona   -   SD Borja -:-
02/04 Illueca   -   Utebo -:-
02/04 Teruel   -   Zaragoza B -:-
02/04 Ejea   -   Tamarite -:-
 

Jornada 33ª

09.04.2017
09/04 Tamarite   -   Cuarte Industrial -:-
09/04 Almudévar   -   Tarazona -:-
09/04 Épila   -   Andorra CF -:-
09/04 Belchite 97   -   Robres -:-
09/04 Sabiñánigo   -   Atlético Escalerillas -:-
09/04 SD Borja   -   Illueca -:-
09/04 Brea   -   Sariñena -:-
09/04 Cariñena   -   Binéfar -:-
09/04 Utebo   -   Teruel -:-
09/04 Zaragoza B   -   Ejea -:-
 

Jornada 34ª

16.04.2017
16/04 Atlético Escalerillas   -   Cuarte Industrial -:-
16/04 Binéfar   -   Sabiñánigo -:-
16/04 Sariñena   -   Cariñena -:-
16/04 Robres   -   Brea -:-
16/04 Andorra CF   -   Belchite 97 -:-
16/04 Tarazona   -   Épila -:-
16/04 Illueca   -   Almudévar -:-
16/04 Teruel   -   SD Borja -:-
16/04 Ejea   -   Utebo -:-
16/04 Zaragoza B   -   Tamarite -:-
 

Jornada 35ª

23.04.2017
23/04 Belchite 97   -   Tarazona -:-
23/04 Brea   -   Andorra CF -:-
23/04 Cariñena   -   Robres -:-
23/04 Tamarite   -   Atlético Escalerillas -:-
23/04 Almudévar   -   Teruel -:-
23/04 Épila   -   Illueca -:-
23/04 Sabiñánigo   -   Sariñena -:-
23/04 Cuarte Industrial   -   Binéfar -:-
23/04 SD Borja   -   Ejea -:-
23/04 Utebo   -   Zaragoza B -:-
 

Jornada 36ª

30.04.2017
30/04 Binéfar   -   Atlético Escalerillas -:-
30/04 Sariñena   -   Cuarte Industrial -:-
30/04 Robres   -   Sabiñánigo -:-
30/04 Andorra CF   -   Cariñena -:-
30/04 Tarazona   -   Brea -:-
30/04 Illueca   -   Belchite 97 -:-
30/04 Teruel   -   Épila -:-
30/04 Ejea   -   Almudévar -:-
30/04 Zaragoza B   -   SD Borja -:-
30/04 Utebo   -   Tamarite -:-
 

Jornada 37ª

07.05.2017
07/05 Binéfar   -   Tamarite -:-
07/05 Atlético Escalerillas   -   Sariñena -:-
07/05 Cuarte Industrial   -   Robres -:-
07/05 Sabiñánigo   -   Andorra CF -:-
07/05 Cariñena   -   Tarazona -:-
07/05 Brea   -   Illueca -:-
07/05 Belchite 97   -   Teruel -:-
07/05 Épila   -   Ejea -:-
07/05 Almudévar   -   Zaragoza B -:-
07/05 SD Borja   -   Utebo -:-
 

Jornada 38ª

14.05.2017
14/05 Sariñena   -   Binéfar -:-
14/05 Robres   -   Atlético Escalerillas -:-
14/05 Andorra CF   -   Cuarte Industrial -:-
14/05 Tarazona   -   Sabiñánigo -:-
14/05 Illueca   -   Cariñena -:-
14/05 Teruel   -   Brea -:-
14/05 Ejea   -   Belchite 97 -:-
14/05 Zaragoza B   -   Épila -:-
14/05 Utebo   -   Almudévar -:-
14/05 Tamarite   -   SD Borja -:-