Calendari de Tercera divisió del Grup 10

Jornada 1ª

27.08.2016 - 28.08.2016
27/08 San Roque 3 - 3 Sevilla C Fi
27/08 Coria 2 - 2 Guadalcacín Fi
28/08 Castilleja 1 - 0 Real Betis B Fi
28/08 San Roque de Cádiz 1 - 0 Atlético Ceuta Fi
28/08 Arcos 2 - 2 Lebrijana Fi
28/08 Atlético Espeleño 1 - 1 Écija Fi
28/08 Atlético Antoniano 1 - 0 Gerena Fi
28/08 C.D. Alcalá 1 - 1 Cabecense Fi
28/08 Los Barrios 0 - 3 Algeciras Fi
28/08 Utrera 1 - 0 Recr. de Huelva B Fi
 

Jornada 2ª

03.09.2016 - 04.09.2016
03/09 Sevilla C 0 - 0 Utrera Fi
04/09 Guadalcacín 2 - 1 Atlético Antoniano Fi
04/09 Real Betis B 2 - 0 Los Barrios Fi
04/09 Recr. de Huelva B 3 - 0 San Roque de Cádiz Fi
04/09 Atlético Ceuta 2 - 6 Arcos Fi
04/09 Écija 5 - 1 Castilleja Fi
04/09 Lebrijana 2 - 3 Atlético Espeleño Fi
04/09 Gerena 3 - 1 San Roque Fi
04/09 Cabecense 2 - 1 Coria Fi
04/09 Algeciras 4 - 0 C.D. Alcalá Fi
 

Jornada 3ª

07.09.2016 - 11.09.2016
07/09 Atlético Antoniano 2 - 1 Cabecense Fi
10/09 Los Barrios 0 - 1 Écija Fi
10/09 Atlético Espeleño 2 - 2 Atlético Ceuta Fi
11/09 Sevilla C 3 - 1 Gerena Fi
11/09 Coria 1 - 1 Algeciras Fi
11/09 C.D. Alcalá 1 - 3 Real Betis B Fi
11/09 Castilleja 5 - 0 Lebrijana Fi
11/09 Utrera 3 - 2 San Roque de Cádiz Fi
11/09 San Roque 4 - 1 Guadalcacín Fi
11/09 Arcos 7 - 0 Recr. de Huelva B Fi
 

Jornada 4ª

18.09.2016
18/09 Guadalcacín 0 - 0 Sevilla C Fi
18/09 Cabecense 2 - 2 San Roque Fi
18/09 Real Betis B 3 - 0 Coria Fi
18/09 Recr. de Huelva B 0 - 2 Atlético Espeleño Fi
18/09 Atlético Ceuta 3 - 1 Castilleja Fi
18/09 Algeciras 5 - 1 Atlético Antoniano Fi
18/09 San Roque de Cádiz 1 - 3 Arcos Fi
18/09 Gerena 3 - 1 Utrera Fi
18/09 Lebrijana 1 - 0 Los Barrios Fi
18/09 Écija 4 - 1 C.D. Alcalá Fi
 

Jornada 5ª

24.09.2016 - 25.09.2016
24/09 Los Barrios 0 - 1 Atlético Ceuta Fi
24/09 Utrera 1 - 2 Arcos Fi
25/09 Sevilla C 2 - 2 Cabecense Fi
25/09 Coria 1 - 3 Écija Fi
25/09 C.D. Alcalá 3 - 0 Lebrijana Fi
25/09 San Roque 0 - 1 Algeciras Fi
25/09 Atlético Antoniano 0 - 3 Real Betis B Fi
25/09 Castilleja 0 - 1 Recr. de Huelva B Fi
25/09 Gerena 3 - 0 Guadalcacín Fi
25/09 Atlético Espeleño 4 - 0 San Roque de Cádiz Fi
 

Jornada 6ª

01.10.2016 - 02.10.2016
01/10 Arcos 3 - 1 Atlético Espeleño Fi
02/10 Cabecense 0 - 2 Gerena Fi
02/10 Real Betis B 5 - 0 San Roque Fi
02/10 Guadalcacín 0 - 1 Utrera Fi
02/10 San Roque de Cádiz 3 - 0 Castilleja Fi
02/10 Lebrijana 1 - 1 Coria Fi
02/10 Recr. de Huelva B 1 - 1 Los Barrios Fi
02/10 Écija 1 - 1 Atlético Antoniano Fi
02/10 Atlético Ceuta 2 - 0 C.D. Alcalá Fi
02/10 Algeciras 1 - 2 Sevilla C Fi
 

Jornada 7ª

08.10.2016 - 09.10.2016
08/10 Coria 1 - 1 Atlético Ceuta Fi
08/10 Guadalcacín 3 - 2 Cabecense Fi
08/10 Gerena 1 - 1 Algeciras Fi
08/10 San Roque 2 - 2 Écija Fi
08/10 Utrera 2 - 1 Atlético Espeleño Fi
09/10 Sevilla C 2 - 0 Real Betis B Fi
09/10 C.D. Alcalá 0 - 0 Recr. de Huelva B Fi
09/10 Atlético Antoniano 0 - 0 Lebrijana Fi
09/10 Castilleja 2 - 2 Arcos Fi
09/10 Los Barrios 0 - 0 San Roque de Cádiz Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2016
12/10 Recr. de Huelva B 4 - 2 Coria Fi
12/10 Cabecense 0 - 0 Utrera Fi
12/10 Lebrijana 2 - 1 San Roque Fi
12/10 Real Betis B 1 - 3 Gerena Fi
12/10 Écija 0 - 0 Sevilla C Fi
12/10 Atlético Ceuta 0 - 0 Atlético Antoniano Fi
12/10 Arcos 3 - 0 Los Barrios Fi
12/10 Atlético Espeleño 1 - 0 Castilleja Fi
12/10 Algeciras 3 - 1 Guadalcacín Fi
12/10 San Roque de Cádiz 0 - 3 C.D. Alcalá Fi
 

Jornada 9ª

16.10.2016
16/10 Coria 3 - 1 San Roque de Cádiz Fi
16/10 C.D. Alcalá 0 - 2 Arcos Fi
16/10 Cabecense 0 - 2 Algeciras Fi
16/10 Guadalcacín 0 - 3 Real Betis B Fi
16/10 Gerena 1 - 2 Écija Fi
16/10 Sevilla C 4 - 1 Lebrijana Fi
16/10 Utrera 1 - 0 Castilleja Fi
16/10 San Roque 3 - 0 Atlético Ceuta Fi
16/10 Atlético Antoniano 3 - 1 Recr. de Huelva B Fi
16/10 Los Barrios 0 - 1 Atlético Espeleño Fi
 

Jornada 10ª

22.10.2016 - 23.10.2016
22/10 Recr. de Huelva B 0 - 1 San Roque Fi
23/10 Real Betis B 6 - 3 Cabecense Fi
23/10 San Roque de Cádiz 2 - 2 Atlético Antoniano Fi
23/10 Castilleja 1 - 2 Los Barrios Fi
23/10 Lebrijana 2 - 0 Gerena Fi
23/10 Écija 3 - 1 Guadalcacín Fi
23/10 Atlético Espeleño 2 - 1 C.D. Alcalá Fi
23/10 Atlético Ceuta 2 - 1 Sevilla C Fi
23/10 Arcos 2 - 2 Coria Fi
23/10 Algeciras 2 - 1 Utrera Fi
 

Jornada 11ª

30.10.2016
30/10 C.D. Alcalá 1 - 3 Castilleja Fi
30/10 Cabecense 1 - 0 Écija Fi
30/10 Guadalcacín 0 - 1 Lebrijana Fi
30/10 San Roque 2 - 1 San Roque de Cádiz Fi
30/10 Coria 1 - 0 Atlético Espeleño Fi
30/10 Gerena 3 - 1 Atlético Ceuta Fi
30/10 Atlético Antoniano 3 - 0 Arcos Fi
30/10 Sevilla C 0 - 0 Recr. de Huelva B Fi
30/10 Utrera 2 - 0 Los Barrios Fi
30/10 Algeciras 2 - 0 Real Betis B Fi
 

Jornada 12ª

06.11.2016
06/11 Real Betis B 2 - 1 Utrera Fi
06/11 Recr. de Huelva B 2 - 3 Gerena Fi
06/11 Castilleja 3 - 1 Coria Fi
06/11 Lebrijana 1 - 1 Cabecense Fi
06/11 Arcos 1 - 0 San Roque Fi
06/11 Écija 0 - 0 Algeciras Fi
06/11 Atlético Ceuta 2 - 1 Guadalcacín Fi
06/11 Atlético Espeleño 4 - 1 Atlético Antoniano Fi
06/11 Los Barrios 0 - 1 C.D. Alcalá Fi
06/11 San Roque de Cádiz 1 - 3 Sevilla C Fi
 

Jornada 13ª

13.11.2016
13/11 Real Betis B 2 - 1 Écija Fi
13/11 Cabecense 0 - 0 Atlético Ceuta Fi
13/11 Guadalcacín 2 - 2 Recr. de Huelva B Fi
13/11 Sevilla C 2 - 1 Arcos Fi
13/11 San Roque 0 - 3 Atlético Espeleño Fi
13/11 Coria 0 - 0 Los Barrios Fi
13/11 Utrera 0 - 1 C.D. Alcalá Fi
13/11 Atlético Antoniano 1 - 2 Castilleja Fi
13/11 Algeciras 2 - 1 Lebrijana Fi
13/11 Gerena 3 - 1 San Roque de Cádiz Fi
 

Jornada 14ª

19.11.2016 - 20.11.2016
19/11 Recr. de Huelva B 0 - 1 Cabecense Fi
19/11 C.D. Alcalá 0 - 2 Coria Fi
20/11 San Roque de Cádiz 4 - 1 Guadalcacín Fi
20/11 Castilleja 1 - 1 San Roque Fi
20/11 Lebrijana 2 - 2 Real Betis B Fi
20/11 Arcos 3 - 1 Gerena Fi
20/11 Atlético Espeleño 1 - 2 Sevilla C Fi
20/11 Écija 3 - 0 Utrera Fi
20/11 Atlético Ceuta 1 - 2 Algeciras Fi
20/11 Los Barrios 3 - 0 Atlético Antoniano Fi
 

Jornada 15ª

26.11.2016 - 27.11.2016
26/11 Sevilla C 1 - 1 Castilleja Fi
27/11 Real Betis B 1 - 1 Atlético Ceuta Fi
27/11 Cabecense 1 - 0 San Roque de Cádiz Fi
27/11 Guadalcacín 0 - 0 Arcos Fi
27/11 Gerena 3 - 3 Atlético Espeleño Fi
27/11 San Roque 2 - 0 Los Barrios Fi
27/11 Utrera 1 - 1 Coria Fi
27/11 Atlético Antoniano 1 - 1 C.D. Alcalá Fi
27/11 Écija 4 - 0 Lebrijana Fi
27/11 Algeciras 3 - 3 Recr. de Huelva B Fi
 

Jornada 16ª

03.12.2016 - 11.01.2017
03/12 Recr. de Huelva B 0 - 2 Real Betis B Fi
04/12 C.D. Alcalá 1 - 3 San Roque Fi
04/12 Coria 1 - 1 Atlético Antoniano Fi
04/12 Lebrijana 1 - 2 Utrera Fi
04/12 Arcos 7 - 1 Cabecense Fi
04/12 Atlético Espeleño 0 - 0 Guadalcacín Fi
04/12 Castilleja 2 - 0 Gerena Fi
04/12 Los Barrios 2 - 1 Sevilla C Fi
04/12 Atlético Ceuta 3 - 0 Écija Fi
11/01 San Roque de Cádiz 2 - 2 Algeciras Fi
 

Jornada 17ª

08.12.2016
08/12 Sevilla C 1 - 1 C.D. Alcalá Fi
08/12 Real Betis B 1 - 0 San Roque de Cádiz Fi
08/12 Cabecense 1 - 1 Atlético Espeleño Fi
08/12 Guadalcacín 1 - 0 Castilleja Fi
08/12 Gerena 1 - 0 Los Barrios Fi
08/12 Utrera 2 - 2 Atlético Antoniano Fi
08/12 Lebrijana 2 - 0 Atlético Ceuta Fi
08/12 Écija 3 - 1 Recr. de Huelva B Fi
08/12 Algeciras 0 - 0 Arcos Fi
08/12 San Roque 3 - 0 Coria Fi
 

Jornada 18ª

11.12.2016
11/12 Recr. de Huelva B 1 - 1 Lebrijana Fi
11/12 C.D. Alcalá 1 - 0 Gerena Fi
11/12 San Roque de Cádiz 3 - 4 Écija Fi
11/12 Arcos 2 - 0 Real Betis B Fi
11/12 Castilleja 0 - 1 Cabecense Fi
11/12 Coria 2 - 1 Sevilla C Fi
11/12 Utrera 2 - 0 Atlético Ceuta Fi
11/12 Atlético Antoniano 0 - 3 San Roque Fi
11/12 Atlético Espeleño 2 - 2 Algeciras Fi
11/12 Los Barrios 0 - 1 Guadalcacín Fi
 

Jornada 19ª

17.12.2016 - 18.12.2016
17/12 Atlético Ceuta 1 - 1 Recr. de Huelva B Fi
18/12 Real Betis B 2 - 1 Atlético Espeleño Fi
18/12 Cabecense 1 - 1 Los Barrios Fi
18/12 Guadalcacín 4 - 0 C.D. Alcalá Fi
18/12 Gerena 2 - 0 Coria Fi
18/12 Sevilla C 2 - 0 Atlético Antoniano Fi
18/12 Lebrijana 1 - 0 San Roque de Cádiz Fi
18/12 San Roque 2 - 0 Utrera Fi
18/12 Écija 1 - 2 Arcos Fi
18/12 Algeciras 1 - 1 Castilleja Fi
 

Jornada 20ª

21.12.2016 - 04.01.2017
21/12 Atlético Ceuta 4 - 0 San Roque de Cádiz Fi
21/12 Cabecense 4 - 1 C.D. Alcalá Fi
22/12 Gerena 1 - 1 Atlético Antoniano Fi
23/12 Écija 3 - 1 Atlético Espeleño Fi
02/01 Guadalcacín 2 - 2 Coria Fi
02/01 Real Betis B 1 - 1 Castilleja Fi
02/01 Recr. de Huelva B 2 - 0 Utrera Fi
02/01 Lebrijana 1 - 1 Arcos Fi
02/01 Algeciras 1 - 2 Los Barrios Fi
04/01 Sevilla C 4 - 1 San Roque Fi
 

Jornada 21ª

07.01.2017 - 08.01.2017
07/01 San Roque 1 - 1 Gerena Fi
08/01 C.D. Alcalá 1 - 1 Algeciras Fi
08/01 Castilleja 3 - 1 Écija Fi
08/01 Utrera 1 - 1 Sevilla C Fi
08/01 Coria 1 - 1 Cabecense Fi
08/01 San Roque de Cádiz 4 - 2 Recr. de Huelva B Fi
08/01 Atlético Antoniano 1 - 0 Guadalcacín Fi
08/01 Arcos 0 - 0 Atlético Ceuta Fi
08/01 Atlético Espeleño 1 - 2 Lebrijana Fi
08/01 Los Barrios 2 - 3 Real Betis B Fi
 

Jornada 22ª

15.01.2017
15/01 Recr. de Huelva B 0 - 3 Arcos Fi
15/01 Gerena 1 - 1 Sevilla C Fi
15/01 Guadalcacín 0 - 2 San Roque Fi
15/01 Cabecense 2 - 0 Atlético Antoniano Fi
15/01 San Roque de Cádiz 0 - 0 Utrera Fi
15/01 Real Betis B 5 - 0 C.D. Alcalá Fi
15/01 Lebrijana 2 - 0 Castilleja Fi
15/01 Atlético Ceuta 0 - 0 Atlético Espeleño Fi
15/01 Algeciras 1 - 0 Coria Fi
15/01 Écija 6 - 0 Los Barrios Fi
 

Jornada 23ª

22.01.2017
22/01 C.D. Alcalá 1 - 0 Écija Fi
22/01 Sevilla C 1 - 2 Guadalcacín Fi
22/01 Utrera 2 - 1 Gerena Fi
22/01 San Roque 2 - 1 Cabecense Fi
22/01 Coria 1 - 3 Real Betis B Fi
22/01 Atlético Antoniano 1 - 0 Algeciras Fi
22/01 Castilleja 0 - 2 Atlético Ceuta Fi
22/01 Arcos 1 - 1 San Roque de Cádiz Fi
22/01 Los Barrios 2 - 0 Lebrijana Fi
22/01 Atlético Espeleño 1 - 0 Recr. de Huelva B Fi
 

Jornada 24ª

28.01.2017 - 29.01.2017
28/01 Real Betis B 1 - 0 Atlético Antoniano Fi
28/01 Cabecense 0 - 0 Sevilla C Fi
29/01 San Roque de Cádiz 1 - 3 Atlético Espeleño Fi
29/01 Recr. de Huelva B 4 - 1 Castilleja Fi
29/01 Guadalcacín 1 - 1 Gerena Fi
29/01 Algeciras 3 - 0 San Roque Fi
29/01 Écija 2 - 1 Coria Fi
29/01 Atlético Ceuta 3 - 0 Los Barrios Fi
29/01 Arcos 2 - 0 Utrera Fi
29/01 Lebrijana 1 - 0 C.D. Alcalá Fi
 

Jornada 25ª

04.02.2017 - 05.02.2017
04/02 Sevilla C 2 - 1 Algeciras Fi
05/02 C.D. Alcalá 0 - 1 Atlético Ceuta Fi
05/02 Utrera 3 - 0 Guadalcacín Fi
05/02 San Roque 1 - 0 Real Betis B Fi
05/02 Coria 2 - 1 Lebrijana Fi
05/02 Castilleja 3 - 0 San Roque de Cádiz Fi
05/02 Gerena 2 - 3 Cabecense Fi
05/02 Atlético Antoniano 0 - 0 Écija Fi
05/02 Los Barrios 0 - 1 Recr. de Huelva B Fi
05/02 Atlético Espeleño 1 - 1 Arcos Fi
 

Jornada 26ª

12.02.2017
12/02 Recr. de Huelva B 2 - 2 C.D. Alcalá Fi
12/02 Cabecense 0 - 1 Guadalcacín Fi
12/02 Real Betis B 2 - 0 Sevilla C Fi
12/02 San Roque de Cádiz 1 - 2 Los Barrios Fi
12/02 Lebrijana 4 - 1 Atlético Antoniano Fi
12/02 Algeciras 4 - 0 Gerena Fi
12/02 Écija 1 - 1 San Roque Fi
12/02 Atlético Ceuta 3 - 1 Coria Fi
12/02 Arcos 1 - 0 Castilleja Fi
12/02 Atlético Espeleño 3 - 1 Utrera Fi
 

Jornada 27ª

19.02.2017
19/02 C.D. Alcalá 3 - 0 San Roque de Cádiz Fi
19/02 Guadalcacín 2 - 0 Algeciras Fi
19/02 Sevilla C 0 - 1 Écija Fi
19/02 San Roque 1 - 3 Lebrijana Fi
19/02 Coria 0 - 1 Recr. de Huelva B Fi
19/02 Castilleja 2 - 3 Atlético Espeleño Fi
19/02 Atlético Antoniano 1 - 1 Atlético Ceuta Fi
19/02 Gerena 0 - 0 Real Betis B Fi
19/02 Los Barrios 1 - 0 Arcos Fi
19/02 Utrera 5 - 1 Cabecense Fi
 

Jornada 28ª

26.02.2017
26/02 Recr. de Huelva B 1 - 1 Atlético Antoniano Fi
26/02 Algeciras 2 - 1 Cabecense Fi
26/02 Real Betis B 4 - 1 Guadalcacín Fi
26/02 San Roque de Cádiz 3 - 0 Coria Fi
26/02 Arcos 4 - 0 C.D. Alcalá Fi
26/02 Castilleja 0 - 1 Utrera Fi
26/02 Lebrijana 0 - 0 Sevilla C Fi
26/02 Écija 1 - 0 Gerena Fi
26/02 Atlético Ceuta 1 - 1 San Roque Fi
26/02 Atlético Espeleño 1 - 1 Los Barrios Fi
 

Jornada 29ª

05.03.2017
05/03 C.D. Alcalá 2 - 0 Atlético Espeleño Fi
05/03 Utrera 0 - 1 Algeciras Fi
05/03 Cabecense 1 - 3 Real Betis B Fi
05/03 Guadalcacín 0 - 0 Écija Fi
05/03 Gerena 0 - 1 Lebrijana Fi
05/03 Sevilla C 1 - 2 Atlético Ceuta Fi
05/03 San Roque 1 - 1 Recr. de Huelva B Fi
05/03 Coria 1 - 2 Arcos Fi
05/03 Atlético Antoniano 3 - 0 San Roque de Cádiz Fi
05/03 Los Barrios 0 - 0 Castilleja Fi
 

Jornada 30ª

11.03.2017 - 12.03.2017
11/03 Recr. de Huelva B 3 - 1 Sevilla C Fi
12/03 Real Betis B 2 - 2 Algeciras Fi
12/03 Écija 3 - 0 Cabecense Fi
12/03 San Roque de Cádiz 1 - 2 San Roque Fi
12/03 Arcos 1 - 0 Atlético Antoniano Fi
12/03 Castilleja 2 - 1 C.D. Alcalá Fi
12/03 Lebrijana 1 - 1 Guadalcacín Fi
12/03 Atlético Ceuta 1 - 0 Gerena Fi
12/03 Atlético Espeleño 3 - 1 Coria Fi
12/03 Los Barrios 3 - 0 Utrera Fi
 

Jornada 31ª

18.03.2017 - 19.03.2017
18/03 San Roque 3 - 1 Arcos Fi
19/03 Cabecense 2 - 0 Lebrijana Fi
19/03 C.D. Alcalá 3 - 0 Los Barrios Fi
19/03 Utrera 0 - 2 Real Betis B Fi
19/03 Guadalcacín 0 - 0 Atlético Ceuta Fi
19/03 Gerena 2 - 0 Recr. de Huelva B Fi
19/03 Sevilla C 1 - 0 San Roque de Cádiz Fi
19/03 Coria 0 - 0 Castilleja Fi
19/03 Algeciras 0 - 2 Écija Fi
19/03 Atlético Antoniano 2 - 4 Atlético Espeleño Fi
 

Jornada 32ª

26.03.2017
26/03 Recr. de Huelva B 2 - 3 Guadalcacín Fi
26/03 C.D. Alcalá 2 - 1 Utrera Fi
26/03 Écija 2 - 1 Real Betis B Fi
26/03 San Roque de Cádiz 0 - 1 Gerena Fi
26/03 Arcos 1 - 0 Sevilla C Fi
26/03 Castilleja 1 - 0 Atlético Antoniano Fi
26/03 Lebrijana 1 - 0 Algeciras Fi
26/03 Atlético Ceuta 1 - 1 Cabecense Fi
26/03 Atlético Espeleño 1 - 2 San Roque Fi
26/03 Los Barrios 2 - 0 Coria Fi
 

Jornada 33ª

01.04.2017 - 02.04.2017
01/04 Cabecense 4 - 0 Recr. de Huelva B Fi
02/04 Guadalcacín 3 - 0 San Roque de Cádiz Fi
02/04 Real Betis B 1 - 1 Lebrijana Fi
02/04 San Roque 4 - 0 Castilleja Fi
02/04 Coria 5 - 1 C.D. Alcalá Fi
02/04 Sevilla C 4 - 1 Atlético Espeleño Fi
02/04 Gerena 3 - 1 Arcos Fi
02/04 Algeciras 0 - 0 Atlético Ceuta Fi
02/04 Atlético Antoniano 0 - 1 Los Barrios Fi
02/04 Utrera 5 - 1 Écija Fi
 

Jornada 34ª

07.04.2017 - 09.04.2017
07/04 San Roque de Cádiz 1 - 1 Cabecense Fi
08/04 Atlético Ceuta 0 - 2 Real Betis B Fi
08/04 Atlético Espeleño 3 - 1 Gerena Fi
09/04 Recr. de Huelva B 0 - 5 Algeciras Fi
09/04 Arcos 5 - 1 Guadalcacín Fi
09/04 Castilleja 1 - 2 Sevilla C Fi
09/04 C.D. Alcalá 0 - 0 Atlético Antoniano Fi
09/04 Lebrijana 2 - 0 Écija Fi
09/04 Coria 4 - 0 Utrera Fi
09/04 Los Barrios 0 - 0 San Roque Fi
 

Jornada 35ª

23.04.2017
23/04 Cabecense 2 - 2 Arcos Fi
23/04 Sevilla C 0 - 0 Los Barrios Fi
23/04 Guadalcacín 1 - 0 Atlético Espeleño Fi
23/04 Utrera 2 - 1 Lebrijana Fi
23/04 Gerena 4 - 1 Castilleja Fi
23/04 Real Betis B 3 - 1 Recr. de Huelva B Fi
23/04 San Roque 4 - 0 C.D. Alcalá Fi
23/04 Écija 2 - 1 Atlético Ceuta Fi
23/04 Algeciras 2 - 1 San Roque de Cádiz Fi
23/04 Atlético Antoniano 1 - 1 Coria Fi
 

Jornada 36ª

28.04.2017 - 30.04.2017
28/04 Los Barrios 2 - 1 Gerena Fi
29/04 Atlético Ceuta 0 - 0 Lebrijana Fi
29/04 Atlético Espeleño 3 - 1 Cabecense Fi
30/04 Recr. de Huelva B   -   Écija 11:30h.
30/04 C.D. Alcalá   -   Sevilla C 11:30h.
30/04 San Roque de Cádiz   -   Real Betis B 12:00h.
30/04 Castilleja   -   Guadalcacín 12:00h.
30/04 Coria   -   San Roque 12:00h.
30/04 Arcos   -   Algeciras 19:00h.
30/04 Atlético Antoniano   -   Utrera 19:30h.
 

Jornada 37ª

07.05.2017
07/05 Atlético Ceuta   -   Utrera -:-
07/05 Lebrijana   -   Recr. de Huelva B -:-
07/05 Écija   -   San Roque de Cádiz -:-
07/05 Real Betis B   -   Arcos -:-
07/05 Algeciras   -   Atlético Espeleño -:-
07/05 Cabecense   -   Castilleja -:-
07/05 Guadalcacín   -   Los Barrios -:-
07/05 Gerena   -   C.D. Alcalá -:-
07/05 Sevilla C   -   Coria -:-
07/05 San Roque   -   Atlético Antoniano -:-
 

Jornada 38ª

14.05.2017
14/05 Recr. de Huelva B   -   Atlético Ceuta -:-
14/05 San Roque de Cádiz   -   Lebrijana -:-
14/05 Arcos   -   Écija -:-
14/05 Atlético Espeleño   -   Real Betis B -:-
14/05 Castilleja   -   Algeciras -:-
14/05 Los Barrios   -   Cabecense -:-
14/05 C.D. Alcalá   -   Guadalcacín -:-
14/05 Coria   -   Gerena -:-
14/05 Atlético Antoniano   -   Sevilla C -:-
14/05 Utrera   -   San Roque -:-
 

Buscador de deportes