Empordà - Página no existeix
Empordà - Página no existeix Empordà - Página no existeix
Empordà - Página no existeix
Empordà - Página no existeix

Calendari de Preferent Mallorca

Jornada 1ª

19.08.2017 - 20.08.2017
19/08 Inter Manacor 1 - 2 Port de Sóller Fi
19/08 Recreativo La Victoria 2 - 0 Andratx Fi
19/08 UD Rotlet Molinar 1 - 0 SCD Independiente Fi
19/08 CD Génova 1 - 0 Alaró Fi
20/08 Murense 1 - 1 Cardassar Fi
20/08 La Unión CF 1 - 1 CD Atlético Rafal Fi
20/08 Xilvar 0 - 0 Llosetense B Fi
20/08 Sóller 6 - 0 Son Verí Fi
20/08 Sineu 1 - 0 Campos Fi
20/08 Sant Jordi 2 - 0 Avance Llubí Fi
 

Jornada 2ª

26.08.2017 - 27.08.2017
26/08 Alaró 3 - 0 Sant Jordi Fi
26/08 SCD Independiente 4 - 0 Xilvar Fi
26/08 Campos 1 - 1 La Unión CF Fi
26/08 Son Verí 1 - 1 Murense Fi
26/08 CD Atlético Rafal 5 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
26/08 Andratx 0 - 3 Sóller Fi
27/08 Cardassar 2 - 2 Inter Manacor Fi
27/08 Llosetense B 0 - 0 CD Génova Fi
27/08 Port de Sóller 2 - 1 Sineu Fi
27/08 Avance Llubí 2 - 0 Recreativo La Victoria Fi
 

Jornada 3ª

02.09.2017 - 03.09.2017
02/09 Murense 3 - 3 Andratx Fi
02/09 Recreativo La Victoria 0 - 0 Alaró Fi
02/09 Cardassar 6 - 3 Son Verí Fi
02/09 Xilvar 3 - 0 CD Atlético Rafal Fi
02/09 UD Rotlet Molinar 0 - 0 Campos Fi
02/09 CD Génova 6 - 0 SCD Independiente Fi
02/09 Inter Manacor 1 - 1 Sineu Fi
02/09 Sant Jordi 2 - 1 Llosetense B Fi
03/09 La Unión CF 3 - 1 Port de Sóller Fi
03/09 Sóller 1 - 1 Avance Llubí Fi
 

Jornada 4ª

09.09.2017 - 10.09.2017
09/09 Alaró 0 - 0 Sóller Fi
09/09 Andratx 0 - 1 Cardassar Fi
09/09 SCD Independiente 2 - 4 Sant Jordi Fi
09/09 Campos 1 - 0 Xilvar Fi
09/09 Son Verí 0 - 3 Inter Manacor Fi
09/09 CD Atlético Rafal 1 - 2 CD Génova Fi
10/09 Port de Sóller 3 - 2 UD Rotlet Molinar Fi
10/09 Avance Llubí 4 - 0 Murense Fi
10/09 Llosetense B 3 - 0 Recreativo La Victoria Fi
10/09 Sineu 2 - 2 La Unión CF Fi
 

Jornada 5ª

16.09.2017 - 17.09.2017
16/09 Son Verí 3 - 6 Andratx Fi
16/09 Recreativo La Victoria 1 - 1 SCD Independiente Fi
16/09 Xilvar 1 - 0 Port de Sóller Fi
16/09 Sant Jordi 1 - 1 CD Atlético Rafal Fi
16/09 Inter Manacor 1 - 0 La Unión CF Fi
16/09 Murense 1 - 0 Alaró Fi
17/09 CD Génova 0 - 0 Campos Fi
17/09 Cardassar 1 - 2 Avance Llubí Fi
17/09 UD Rotlet Molinar 1 - 1 Sineu Fi
17/09 Sóller 5 - 1 Llosetense B Fi
 

Jornada 6ª

23.09.2017 - 24.09.2017
23/09 SCD Independiente 0 - 3 Sóller Fi
23/09 Andratx 0 - 1 Inter Manacor Fi
23/09 Alaró 2 - 0 Cardassar Fi
23/09 CD Atlético Rafal 1 - 1 Recreativo La Victoria Fi
24/09 Llosetense B 1 - 2 Murense Fi
24/09 Campos 2 - 1 Sant Jordi Fi
24/09 La Unión CF 1 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
24/09 Port de Sóller 3 - 0 CD Génova Fi
24/09 Sineu 0 - 0 Xilvar Fi
24/09 Avance Llubí 1 - 0 Son Verí Fi
 

Jornada 7ª

30.09.2017 - 01.10.2017
30/09 Sant Jordi 0 - 0 Port de Sóller Fi
30/09 Andratx 0 - 1 Avance Llubí Fi
30/09 Son Verí 2 - 1 Alaró Fi
30/09 Recreativo La Victoria 0 - 1 Campos Fi
30/09 Inter Manacor 1 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
30/09 Xilvar 0 - 0 La Unión CF Fi
01/10 CD Génova 0 - 3 Sineu Fi
01/10 Cardassar 1 - 0 Llosetense B Fi
01/10 Sóller 0 - 0 CD Atlético Rafal Fi
01/10 Murense 2 - 1 SCD Independiente Fi
 

Jornada 8ª

07.10.2017 - 08.10.2017
07/10 SCD Independiente 4 - 1 Cardassar Fi
07/10 UD Rotlet Molinar 1 - 1 Xilvar Fi
07/10 Alaró 4 - 1 Andratx Fi
07/10 Campos 0 - 2 Sóller Fi
07/10 CD Atlético Rafal 0 - 0 Murense Fi
08/10 Port de Sóller 3 - 0 Recreativo La Victoria Fi
08/10 Sineu 1 - 2 Sant Jordi Fi
08/10 La Unión CF 6 - 1 CD Génova Fi
08/10 Avance Llubí 2 - 1 Inter Manacor Fi
08/10 Llosetense B 3 - 5 Son Verí Fi
 

Jornada 9ª

11.10.2017 - 12.10.2017
11/10 Murense 0 - 1 Campos Fi
11/10 Avance Llubí 2 - 5 Alaró Fi
12/10 CD Génova 2 - 2 UD Rotlet Molinar Fi
12/10 Cardassar 0 - 2 CD Atlético Rafal Fi
12/10 Andratx 6 - 0 Llosetense B Fi
12/10 Sant Jordi 1 - 0 La Unión CF Fi
12/10 Son Verí 4 - 0 SCD Independiente Fi
12/10 Recreativo La Victoria 1 - 0 Sineu Fi
12/10 Sóller 3 - 0 Port de Sóller Fi
12/10 Inter Manacor 2 - 1 Xilvar Fi
 

Jornada 10ª

14.10.2017 - 15.10.2017
14/10 UD Rotlet Molinar 2 - 1 Sant Jordi Fi
14/10 SCD Independiente 1 - 3 Andratx Fi
15/10 Alaró 2 - 2 Inter Manacor Fi
15/10 CD Atlético Rafal 2 - 0 Son Verí Fi
15/10 Port de Sóller 1 - 3 Murense Fi
15/10 Sineu 0 - 2 Sóller Fi
15/10 Xilvar 2 - 1 CD Génova Fi
15/10 Campos 1 - 0 Cardassar Fi
15/10 La Unión CF 0 - 2 Recreativo La Victoria Fi
15/10 Llosetense B 1 - 1 Avance Llubí Fi
 

Jornada 11ª

21.10.2017 - 22.10.2017
21/10 Andratx 1 - 2 CD Atlético Rafal Fi
21/10 Cardassar 2 - 0 Port de Sóller Fi
21/10 Inter Manacor 3 - 2 CD Génova Fi
21/10 Murense 3 - 1 Sineu Fi
21/10 Recreativo La Victoria 0 - 0 UD Rotlet Molinar Fi
21/10 Sant Jordi 0 - 2 Xilvar Fi
21/10 Alaró 2 - 2 Llosetense B Fi
21/10 Son Verí 3 - 0 Campos Fi
22/10 Sóller 3 - 0 La Unión CF Fi
22/10 Avance Llubí 1 - 1 SCD Independiente Fi
 

Jornada 12ª

28.10.2017 - 29.10.2017
28/10 SCD Independiente 1 - 0 Alaró Fi
28/10 Sineu 3 - 1 Cardassar Fi
28/10 UD Rotlet Molinar 3 - 5 Sóller Fi
28/10 Xilvar 0 - 1 Recreativo La Victoria Fi
28/10 Campos 0 - 1 Andratx Fi
28/10 CD Atlético Rafal 0 - 0 Avance Llubí Fi
29/10 CD Génova 2 - 3 Sant Jordi Fi
29/10 Port de Sóller 1 - 2 Son Verí Fi
29/10 La Unión CF 2 - 2 Murense Fi
29/10 Llosetense B 1 - 2 Inter Manacor Fi
 

Jornada 13ª

01.11.2017
01/11 Alaró 0 - 0 CD Atlético Rafal Fi
01/11 Andratx 2 - 1 Port de Sóller Fi
01/11 Sóller 4 - 2 Xilvar Fi
01/11 Inter Manacor 1 - 0 Sant Jordi Fi
01/11 Avance Llubí 2 - 1 Campos Fi
01/11 Son Verí 1 - 1 Sineu Fi
01/11 Murense 1 - 0 UD Rotlet Molinar Fi
01/11 Recreativo La Victoria 0 - 1 CD Génova Fi
01/11 Cardassar 1 - 1 La Unión CF Fi
01/11 Llosetense B 1 - 3 SCD Independiente Fi
 

Jornada 14ª

04.11.2017 - 05.11.2017
04/11 UD Rotlet Molinar 4 - 0 Cardassar Fi
04/11 Xilvar 2 - 7 Murense Fi
04/11 Campos 1 - 2 Alaró Fi
04/11 CD Atlético Rafal 1 - 1 Llosetense B Fi
05/11 CD Génova 0 - 2 Sóller Fi
05/11 Port de Sóller 1 - 0 Avance Llubí Fi
05/11 Sant Jordi 1 - 0 Recreativo La Victoria Fi
05/11 La Unión CF 3 - 1 Son Verí Fi
05/11 Sineu 2 - 5 Andratx Fi
05/11 SCD Independiente 1 - 5 Inter Manacor Fi
 

Jornada 15ª

11.11.2017 - 12.11.2017
11/11 Inter Manacor 2 - 2 Recreativo La Victoria Fi
11/11 SCD Independiente 1 - 2 CD Atlético Rafal Fi
11/11 Alaró 0 - 1 Port de Sóller Fi
11/11 Andratx 3 - 1 La Unión CF Fi
11/11 Son Verí 1 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
11/11 Murense 2 - 0 CD Génova Fi
12/11 Sóller 4 - 1 Sant Jordi Fi
12/11 Cardassar 3 - 5 Xilvar Fi
12/11 Avance Llubí 0 - 0 Sineu Fi
12/11 Llosetense B 0 - 2 Campos Fi
 

Jornada 16ª

18.11.2017 - 19.11.2017
18/11 Xilvar 1 - 5 Son Verí Fi
18/11 UD Rotlet Molinar 2 - 3 Andratx Fi
18/11 Campos 3 - 1 SCD Independiente Fi
18/11 La Unión CF 3 - 2 Avance Llubí Fi
18/11 Recreativo La Victoria 3 - 1 Sóller Fi
18/11 CD Atlético Rafal 1 - 0 Inter Manacor Fi
19/11 CD Génova 5 - 1 Cardassar Fi
19/11 Port de Sóller 3 - 2 Llosetense B Fi
19/11 Sant Jordi 1 - 0 Murense Fi
19/11 Sineu 1 - 0 Alaró Fi
 

Jornada 17ª

25.11.2017 - 26.11.2017
25/11 Andratx 1 - 1 Xilvar Fi
25/11 Murense 4 - 1 Recreativo La Victoria Fi
25/11 Llosetense B 1 - 3 Sineu Fi
25/11 Son Verí 2 - 1 CD Génova Fi
25/11 SCD Independiente 1 - 3 Port de Sóller Fi
25/11 CD Atlético Rafal 1 - 0 Campos Fi
25/11 Inter Manacor 0 - 2 Sóller Fi
26/11 Alaró 2 - 3 La Unión CF Fi
26/11 Avance Llubí 2 - 2 UD Rotlet Molinar Fi
26/11 Cardassar 2 - 2 Sant Jordi Fi
 

Jornada 18ª

02.12.2017 - 03.12.2017
02/12 Sineu 1 - 1 SCD Independiente Fi
02/12 Xilvar 3 - 0 Avance Llubí Fi
02/12 UD Rotlet Molinar 5 - 0 Alaró Fi
02/12 Inter Manacor 2 - 2 Campos Fi
02/12 Recreativo La Victoria 6 - 0 Cardassar Fi
02/12 Port de Sóller 0 - 0 CD Atlético Rafal Fi
03/12 CD Génova 3 - 2 Andratx Fi
03/12 Sant Jordi 3 - 0 Son Verí Fi
03/12 Sóller 3 - 1 Murense Fi
03/12 La Unión CF 2 - 4 Llosetense B Fi
 

Jornada 19ª

09.12.2017 - 10.12.2017
09/12 SCD Independiente 0 - 3 La Unión CF Fi
09/12 Cardassar 2 - 3 Sóller Fi
09/12 Son Verí 4 - 1 Recreativo La Victoria Fi
09/12 Campos 0 - 0 Port de Sóller Fi
09/12 CD Atlético Rafal 0 - 0 Sineu Fi
10/12 Alaró 2 - 1 Xilvar Fi
10/12 Llosetense B 0 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
10/12 Avance Llubí 0 - 0 CD Génova Fi
10/12 Andratx 1 - 0 Sant Jordi Fi
10/12 Murense 1 - 1 Inter Manacor Fi
 

Jornada 20ª

16.12.2017 - 17.12.2017
16/12 Campos 1 - 3 Sineu Fi
16/12 Alaró 1 - 0 CD Génova Fi
16/12 Llosetense B 1 - 3 Xilvar Fi
16/12 Port de Sóller 1 - 1 Inter Manacor Fi
16/12 Avance Llubí 1 - 2 Sant Jordi Fi
16/12 Son Verí 1 - 1 Sóller Fi
16/12 SCD Independiente 0 - 6 UD Rotlet Molinar Fi
16/12 Andratx 6 - 1 Recreativo La Victoria Fi
16/12 CD Atlético Rafal 1 - 2 La Unión CF Fi
17/12 Cardassar 0 - 1 Murense Fi
 

Jornada 21ª

06.01.2018 - 07.01.2018
06/01 Inter Manacor 3 - 0 Cardassar Fi
07/01 CD Génova 6 - 1 Llosetense B Fi
07/01 UD Rotlet Molinar 1 - 0 CD Atlético Rafal Fi
07/01 Murense 2 - 0 Son Verí Fi
07/01 Sant Jordi 3 - 2 Alaró Fi
07/01 Xilvar 1 - 1 SCD Independiente Fi
07/01 Sóller 3 - 2 Andratx Fi
07/01 Sineu 4 - 0 Port de Sóller Fi
07/01 La Unión CF 3 - 0 Campos Fi
07/01 Recreativo La Victoria 3 - 1 Avance Llubí Fi
 

Jornada 22ª

13.01.2018 - 14.01.2018
13/01 Llosetense B 1 - 4 Sant Jordi Fi
13/01 Campos 0 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
13/01 Andratx 4 - 0 Murense Fi
13/01 Alaró 1 - 0 Recreativo La Victoria Fi
13/01 Son Verí 3 - 0 Cardassar Fi
13/01 CD Atlético Rafal 1 - 2 Xilvar Fi
13/01 SCD Independiente 1 - 4 CD Génova Fi
14/01 Port de Sóller 3 - 2 La Unión CF Fi
14/01 Avance Llubí 1 - 4 Sóller Fi
14/01 Sineu 1 - 4 Inter Manacor Fi
 

Jornada 23ª

20.01.2018 - 21.01.2018
20/01 Xilvar 5 - 0 Campos Fi
20/01 UD Rotlet Molinar 1 - 0 Port de Sóller Fi
20/01 Inter Manacor 0 - 3 Son Verí Fi
21/01 CD Génova 3 - 2 CD Atlético Rafal Fi
21/01 Sóller 1 - 0 Alaró Fi
21/01 Sant Jordi 1 - 0 SCD Independiente Fi
21/01 Murense 3 - 3 Avance Llubí Fi
21/01 Cardassar 1 - 2 Andratx Fi
21/01 La Unión CF 1 - 1 Sineu Fi
21/01 Recreativo La Victoria 6 - 1 Llosetense B Fi
 

Jornada 24ª

27.01.2018 - 28.01.2018
27/01 Llosetense B 3 - 2 Sóller Fi
27/01 Avance Llubí 1 - 1 Cardassar Fi
27/01 SCD Independiente 0 - 2 Recreativo La Victoria Fi
27/01 Alaró 1 - 2 Murense Fi
27/01 Campos 1 - 0 CD Génova Fi
27/01 CD Atlético Rafal 1 - 0 Sant Jordi Fi
28/01 Port de Sóller 0 - 1 Xilvar Fi
28/01 Andratx 1 - 0 Son Verí Fi
28/01 Sineu 1 - 3 UD Rotlet Molinar Fi
28/01 La Unión CF 3 - 0 Inter Manacor Fi
 

Jornada 25ª

03.02.2018 - 04.02.2018
03/02 Xilvar 1 - 2 Sineu Fi
03/02 UD Rotlet Molinar 1 - 2 La Unión CF Fi
03/02 Son Verí 1 - 2 Avance Llubí Fi
03/02 Recreativo La Victoria 3 - 1 CD Atlético Rafal Fi
04/02 CD Génova 3 - 1 Port de Sóller Fi
04/02 Cardassar 0 - 0 Alaró Fi
04/02 Murense 4 - 1 Llosetense B Fi
04/02 Sóller 3 - 0 SCD Independiente Fi
04/02 Sant Jordi 1 - 1 Campos Fi
04/02 Inter Manacor 0 - 0 Andratx Fi
 

Jornada 26ª

09.02.2018 - 11.02.2018
09/02 Avance Llubí 0 - 1 Andratx Fi
10/02 Campos 3 - 1 Recreativo La Victoria Fi
10/02 SCD Independiente 1 - 4 Murense Fi
10/02 Alaró 1 - 0 Son Verí Fi
10/02 UD Rotlet Molinar 2 - 2 Inter Manacor Fi
10/02 CD Atlético Rafal 1 - 0 Sóller Fi
10/02 Llosetense B 3 - 2 Cardassar Fi
10/02 Sineu 4 - 0 CD Génova Fi
11/02 Port de Sóller 1 - 0 Sant Jordi Fi
11/02 La Unión CF 2 - 0 Xilvar Fi
 

Jornada 27ª

17.02.2018 - 21.02.2018
17/02 Xilvar 2 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
17/02 Son Verí 1 - 0 Llosetense B Fi
17/02 Recreativo La Victoria 3 - 0 Port de Sóller Fi
18/02 CD Génova 1 - 0 La Unión CF Fi
18/02 Andratx 3 - 1 Alaró Fi
18/02 Cardassar 0 - 0 SCD Independiente Fi
18/02 Sóller 0 - 0 Campos Fi
18/02 Sant Jordi 3 - 0 Sineu Fi
18/02 Murense 2 - 1 CD Atlético Rafal Fi
21/02 Inter Manacor 1 - 2 Avance Llubí Fi
 

Jornada 28ª

21.02.2018 - 25.02.2018
21/02 SCD Independiente 1 - 6 Son Verí Fi
24/02 Alaró 0 - 0 Avance Llubí Fi
24/02 Xilvar 2 - 2 Inter Manacor Fi
24/02 Campos 1 - 0 Murense Fi
24/02 Sineu 0 - 1 Recreativo La Victoria Fi
24/02 UD Rotlet Molinar 2 - 1 CD Génova Fi
24/02 CD Atlético Rafal 5 - 0 Cardassar Fi
25/02 Llosetense B 1 - 4 Andratx Fi
25/02 Port de Sóller 3 - 2 Sóller Fi
25/02 La Unión CF 2 - 1 Sant Jordi Fi
 

Jornada 29ª

03.03.2018 - 04.03.2018
03/03 Andratx 1 - 1 SCD Independiente Fi
03/03 Cardassar 1 - 2 Campos Fi
03/03 Inter Manacor 0 - 1 Alaró Fi
03/03 Recreativo La Victoria 3 - 1 La Unión CF Fi
04/03 CD Génova 5 - 1 Xilvar Fi
04/03 Avance Llubí 5 - 0 Llosetense B Fi
04/03 Sóller 3 - 1 Sineu Fi
04/03 Son Verí 1 - 1 CD Atlético Rafal Fi
04/03 Sant Jordi 1 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
04/03 Murense 3 - 0 Port de Sóller Fi
 

Jornada 30ª

10.03.2018 - 11.03.2018
10/03 SCD Independiente 0 - 0 Avance Llubí Fi
10/03 Campos 1 - 1 Son Verí Fi
10/03 Xilvar 2 - 0 Sant Jordi Fi
10/03 UD Rotlet Molinar 2 - 1 Recreativo La Victoria Fi
11/03 CD Génova 4 - 2 Inter Manacor Fi
11/03 Llosetense B 0 - 2 Alaró Fi
11/03 CD Atlético Rafal 1 - 4 Andratx Fi
11/03 Port de Sóller 3 - 0 Cardassar Fi
11/03 Sineu 1 - 2 Murense Fi
11/03 La Unión CF 0 - 0 Sóller Fi
 

Jornada 31ª

17.03.2018 - 18.03.2018
17/03 Andratx 2 - 1 Campos Fi
17/03 Inter Manacor 4 - 2 Llosetense B Fi
17/03 Son Verí 3 - 1 Port de Sóller Fi
17/03 Recreativo La Victoria 2 - 1 Xilvar Fi
17/03 Sant Jordi 2 - 0 CD Génova Fi
18/03 Alaró 3 - 2 SCD Independiente Fi
18/03 Avance Llubí 0 - 1 CD Atlético Rafal Fi
18/03 Cardassar 2 - 2 Sineu Fi
18/03 Sóller 0 - 0 UD Rotlet Molinar Fi
18/03 Murense 2 - 1 La Unión CF Fi
 

Jornada 32ª

24.03.2018 - 25.03.2018
24/03 SCD Independiente 5 - 0 Llosetense B Fi
24/03 UD Rotlet Molinar 1 - 1 Murense Fi
24/03 Xilvar 1 - 0 Sóller Fi
24/03 Campos 0 - 0 Avance Llubí Fi
24/03 CD Atlético Rafal 3 - 1 Alaró Fi
24/03 Sant Jordi 3 - 0 Inter Manacor Fi
25/03 CD Génova 3 - 0 Recreativo La Victoria Fi
25/03 La Unión CF 4 - 1 Cardassar Fi
25/03 Sineu 1 - 0 Son Verí Fi
25/03 Port de Sóller 3 - 1 Andratx Fi
 

Jornada 33ª

07.04.2018 - 08.04.2018
07/04 Andratx 0 - 0 Sineu Fi
07/04 Alaró 1 - 0 Campos Fi
07/04 Son Verí 4 - 1 La Unión CF Fi
07/04 Recreativo La Victoria 1 - 2 Sant Jordi Fi
07/04 Murense 1 - 1 Xilvar Fi
07/04 Inter Manacor 1 - 0 SCD Independiente Fi
08/04 Cardassar 0 - 1 UD Rotlet Molinar Fi
08/04 Llosetense B 1 - 2 CD Atlético Rafal Fi
08/04 Sóller 4 - 1 CD Génova Fi
08/04 Avance Llubí 0 - 0 Port de Sóller Fi
 

Jornada 34ª

14.04.2018 - 15.04.2018
14/04 Campos 4 - 0 Llosetense B Fi
14/04 Recreativo La Victoria 3 - 1 Inter Manacor Fi
14/04 Xilvar 2 - 0 Cardassar Fi
14/04 CD Atlético Rafal 2 - 0 SCD Independiente Fi
14/04 Sant Jordi 3 - 1 Sóller Fi
15/04 CD Génova 0 - 1 Murense Fi
15/04 UD Rotlet Molinar 3 - 0 Son Verí Fi
15/04 Sineu 3 - 1 Avance Llubí Fi
15/04 La Unión CF 0 - 0 Andratx Fi
15/04 Port de Sóller 3 - 2 Alaró Fi
 

Jornada 35ª

21.04.2018 - 22.04.2018
21/04 Llosetense B   -   Port de Sóller 16:30h.
21/04 Andratx   -   UD Rotlet Molinar 17:00h.
21/04 Inter Manacor   -   CD Atlético Rafal 17:30h.
21/04 Son Verí   -   Xilvar 17:30h.
21/04 Alaró   -   Sineu 18:00h.
21/04 SCD Independiente   -   Campos 18:30h.
22/04 Cardassar   -   CD Génova 16:30h.
22/04 Sóller   -   Recreativo La Victoria 17:30h.
22/04 Avance Llubí   -   La Unión CF 18:00h.
22/04 Murense   -   Sant Jordi 19:00h.
 

Jornada 36ª

29.04.2018
29/04 Campos   -   CD Atlético Rafal -:-
29/04 Port de Sóller   -   SCD Independiente -:-
29/04 Sineu   -   Llosetense B -:-
29/04 La Unión CF   -   Alaró -:-
29/04 UD Rotlet Molinar   -   Avance Llubí -:-
29/04 Xilvar   -   Andratx -:-
29/04 CD Génova   -   Son Verí -:-
29/04 Sant Jordi   -   Cardassar -:-
29/04 Recreativo La Victoria   -   Murense -:-
29/04 Sóller   -   Inter Manacor -:-
 

Jornada 37ª

06.05.2018
06/05 Campos   -   Inter Manacor -:-
06/05 CD Atlético Rafal   -   Port de Sóller -:-
06/05 SCD Independiente   -   Sineu -:-
06/05 Llosetense B   -   La Unión CF -:-
06/05 Alaró   -   UD Rotlet Molinar -:-
06/05 Avance Llubí   -   Xilvar -:-
06/05 Andratx   -   CD Génova -:-
06/05 Son Verí   -   Sant Jordi -:-
06/05 Cardassar   -   Recreativo La Victoria -:-
06/05 Murense   -   Sóller -:-
 

Jornada 38ª

13.05.2018
13/05 Port de Sóller   -   Campos -:-
13/05 Sineu   -   CD Atlético Rafal -:-
13/05 La Unión CF   -   SCD Independiente -:-
13/05 UD Rotlet Molinar   -   Llosetense B -:-
13/05 Xilvar   -   Alaró -:-
13/05 CD Génova   -   Avance Llubí -:-
13/05 Sant Jordi   -   Andratx -:-
13/05 Recreativo La Victoria   -   Son Verí -:-
13/05 Sóller   -   Cardassar -:-
13/05 Inter Manacor   -   Murense -:-
 

Buscador de deportes

Empordà - Página no existeix