Resultats i calendari d'Europa League

Grup A

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Feyenoord Feyenoord 1 - 0 Manchester United Manchester U. Fi
15/09 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 1 - 1 Fenerbahe Fenerbahçe Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Fenerbahçe Fenerbahe 1 - 0 Feyenoord Feyenoord Fi
29/09 Manchester U. Manchester United 1 - 0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Feyenoord Feyenoord 1 - 0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk Fi
20/10 Manchester U. Manchester United 4 - 1 Fenerbahe Fenerbahçe Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 Fenerbahçe Fenerbahe 2 - 1 Manchester United Manchester U. Fi
03/11 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 1 - 1 Feyenoord Feyenoord Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Fenerbahçe Fenerbahe 2 - 0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk Fi
24/11 Manchester U. Manchester United 4 - 0 Feyenoord Feyenoord Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Feyenoord Feyenoord   -   Fenerbahe Fenerbahçe 19:00h.
08/12 Zorya Luhansk Zorya Luhansk   -   Manchester United Manchester U. 19:00h.

Classificació del grup A en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Fenerbahe Fenerbahçe 10 5 3 1 1 7 6 3 3 0 0 5 1 2 0 1 1 2 5
2 Manchester United Manchester U. 9 5 3 0 2 10 4 3 3 0 0 9 1 2 0 0 2 1 3
3 Feyenoord Feyenoord 7 5 2 1 2 3 6 2 2 0 0 2 0 3 0 1 2 1 6
4 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2 5 0 2 3 2 6 2 0 2 0 2 2 3 0 0 3 0 4

Grup B

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 2 - 1 FC Astana FC Astana Fi
15/09 Young Boys BSC Young Boys 0 - 1 Olympiakos Olympiakos Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 FC Astana FC Astana 0 - 0 BSC Young Boys Young Boys Fi
29/09 Olympiakos Olympiakos 0 - 1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Young Boys BSC Young Boys 3 - 1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia Fi
20/10 Olympiakos Olympiakos 4 - 1 FC Astana FC Astana Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 FC Astana FC Astana 1 - 1 Olympiakos Olympiakos Fi
03/11 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 1 - 0 BSC Young Boys Young Boys Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 FC Astana FC Astana 2 - 1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia Fi
24/11 Olympiakos Olympiakos 1 - 1 BSC Young Boys Young Boys Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 APOEL Nicosia APOEL Nicosia   -   Olympiakos Olympiakos 19:00h.
08/12 Young Boys BSC Young Boys   -   FC Astana FC Astana 19:00h.

Classificació del grup B en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 9 5 3 0 2 6 6 2 2 0 0 3 1 3 1 0 2 3 5
2 Olympiakos Olympiakos 8 5 2 2 1 7 4 3 1 1 1 5 3 2 1 1 0 2 1
3 BSC Young Boys Young Boys 5 5 1 2 2 4 4 2 1 0 1 3 2 3 0 2 1 1 2
4 FC Astana FC Astana 5 5 1 2 2 5 8 3 1 2 0 3 2 2 0 0 2 2 6

Grup C

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Mainz 05 1. FSV Mainz 05 1 - 1 St Etienne St Etienne Fi
15/09 Anderlecht RSC Anderlecht 3 - 1 FK Qabala Qabala Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Qabala FK Qabala 2 - 3 1. FSV Mainz 05 Mainz 05 Fi
29/09 St Etienne St Etienne 1 - 1 RSC Anderlecht Anderlecht Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Mainz 05 1. FSV Mainz 05 1 - 1 RSC Anderlecht Anderlecht Fi
20/10 St Etienne St Etienne 1 - 0 FK Qabala Qabala Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 Qabala FK Qabala 1 - 2 St Etienne St Etienne Fi
03/11 Anderlecht RSC Anderlecht 6 - 1 1. FSV Mainz 05 Mainz 05 Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Qabala FK Qabala 1 - 3 RSC Anderlecht Anderlecht Fi
24/11 St Etienne St Etienne 0 - 0 1. FSV Mainz 05 Mainz 05 Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Mainz 05 1. FSV Mainz 05   -   FK Qabala Qabala 19:00h.
08/12 Anderlecht RSC Anderlecht   -   St Etienne St Etienne 19:00h.

Classificació del grup C en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 RSC Anderlecht Anderlecht 11 5 3 2 0 14 5 2 2 0 0 9 2 3 1 2 0 5 3
2 St Etienne St Etienne 9 5 2 3 0 5 3 3 1 2 0 2 1 2 1 1 0 3 2
3 1. FSV Mainz 05 Mainz 05 6 5 1 3 1 6 10 2 0 2 0 2 2 3 1 1 1 4 8
4 FK Qabala Qabala 0 5 0 0 5 5 12 3 0 0 3 4 8 2 0 0 2 1 4

Grup D

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 AZ AZ 1 - 1 Dundalk Dundalk Fi
15/09 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 3 - 4 Zenit St Petersburg Zenit Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Dundalk Dundalk 1 - 0 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv Fi
29/09 Zenit Zenit St Petersburg 5 - 0 AZ AZ Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 AZ AZ 1 - 2 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv Fi
20/10 Dundalk Dundalk 1 - 2 Zenit St Petersburg Zenit Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0 - 0 AZ AZ Fi
03/11 Zenit Zenit St Petersburg 2 - 1 Dundalk Dundalk Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Zenit Zenit St Petersburg 2 - 0 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv Fi
24/11 Dundalk Dundalk 0 - 1 AZ AZ Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 AZ AZ   -   Zenit St Petersburg Zenit 19:00h.
08/12 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv   -   Dundalk Dundalk 19:00h.

Classificació del grup D en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Zenit St Petersburg Zenit 15 5 5 0 0 15 5 3 3 0 0 9 1 2 2 0 0 6 4
2 AZ AZ 5 5 1 2 2 3 8 2 0 1 1 2 3 3 1 1 1 1 5
3 Dundalk Dundalk 4 5 1 1 3 4 6 3 1 0 2 2 3 2 0 1 1 2 3
4 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv 4 5 1 1 3 5 8 2 0 1 1 3 4 3 1 0 2 2 4

Grup E

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 2 - 3 FK Austria Wien Austria de Viena Fi
15/09 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1 - 1 Roma Roma Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Austria de Viena FK Austria Wien 0 - 0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Fi
29/09 Roma Roma 4 - 0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Roma Roma 3 - 3 FK Austria Wien Austria de Viena Fi
20/10 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1 - 2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1 - 1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Fi
03/11 Austria de Viena FK Austria Wien 2 - 4 Roma Roma Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Austria de Viena FK Austria Wien 1 - 2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu Fi
24/11 Roma Roma 4 - 1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Astra Giurgiu Astra Giurgiu   -   Roma Roma 19:00h.
08/12 Viktoria Plzen Viktoria Plzen   -   FK Austria Wien Austria de Viena 19:00h.

Classificació del grup E en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Roma Roma 11 5 3 2 0 16 7 3 2 1 0 11 4 2 1 1 0 5 3
2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 7 5 2 1 2 7 10 2 0 1 1 3 4 3 2 0 1 4 6
3 FK Austria Wien Austria de Viena 5 5 1 2 2 9 11 3 0 1 2 3 6 2 1 1 0 6 5
4 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3 5 0 3 2 4 8 2 0 1 1 2 3 3 0 2 1 2 5

Grup F

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Rapid de Viena SK Rapid Wien 3 - 2 KRC Genk Genk Fi
15/09 Sassuolo Sassuolo 3 - 0 Athletic Club Ath.Bilbao Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Ath.Bilbao Athletic Club 1 - 0 SK Rapid Wien Rapid de Viena Fi
29/09 Genk KRC Genk 3 - 1 Sassuolo Sassuolo Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Genk KRC Genk 2 - 0 Athletic Club Ath.Bilbao Fi
20/10 Rapid de Viena SK Rapid Wien 1 - 1 Sassuolo Sassuolo Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 Ath.Bilbao Athletic Club 5 - 3 KRC Genk Genk Fi
03/11 Sassuolo Sassuolo 2 - 2 SK Rapid Wien Rapid de Viena Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Ath.Bilbao Athletic Club 3 - 2 Sassuolo Sassuolo Fi
24/11 Genk KRC Genk 1 - 0 SK Rapid Wien Rapid de Viena Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Rapid de Viena SK Rapid Wien   -   Athletic Club Ath.Bilbao 19:00h.
08/12 Sassuolo Sassuolo   -   KRC Genk Genk 19:00h.

Classificació del grup F en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 KRC Genk Genk 9 5 3 0 2 11 9 3 3 0 0 6 1 2 0 0 2 5 8
2 Athletic Club Ath.Bilbao 9 5 3 0 2 9 10 3 3 0 0 9 5 2 0 0 2 0 5
3 SK Rapid Wien Rapid de Viena 5 5 1 2 2 6 7 2 1 1 0 4 3 3 0 1 2 2 4
4 Sassuolo Sassuolo 5 5 1 2 2 9 9 2 1 1 0 5 2 3 0 1 2 4 7

Grup G

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Panathinaikos Panathinaikos 1 - 2 Ajax Ajax Fi
15/09 Standard Lieja Standard Lige 1 - 1 Celta de Vigo Celta de Vigo Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Ajax Ajax 1 - 0 Standard Lige Standard Lieja Fi
29/09 Celta de Vigo Celta de Vigo 2 - 0 Panathinaikos Panathinaikos Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Celta de Vigo Celta de Vigo 2 - 2 Ajax Ajax Fi
20/10 Standard Lieja Standard Lige 2 - 2 Panathinaikos Panathinaikos Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 Ajax Ajax 3 - 2 Celta de Vigo Celta de Vigo Fi
03/11 Panathinaikos Panathinaikos 0 - 3 Standard Lige Standard Lieja Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Ajax Ajax 2 - 0 Panathinaikos Panathinaikos Fi
24/11 Celta de Vigo Celta de Vigo 1 - 1 Standard Lige Standard Lieja Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Celta de Vigo Celta de Vigo 21:05h.
08/12 Standard Lieja Standard Lige   -   Ajax Ajax 21:05h.

Classificació del grup G en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Ajax Ajax 13 5 4 1 0 10 5 3 3 0 0 6 2 2 1 1 0 4 3
2 Standard Lige Standard Lieja 6 5 1 3 1 7 5 2 0 2 0 3 3 3 1 1 1 4 2
3 Celta de Vigo Celta de Vigo 6 5 1 3 1 8 7 3 1 2 0 5 3 2 0 1 1 3 4
4 Panathinaikos Panathinaikos 1 5 0 1 4 3 11 2 0 0 2 1 5 3 0 1 2 2 6

Grup H

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Konyaspor Konyaspor 0 - 1 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk Fi
15/09 Sporting Braga Sporting Braga 1 - 1 KAA Gent Gante Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Gante KAA Gent 2 - 0 Konyaspor Konyaspor Fi
29/09 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 2 - 0 Sporting Braga Sporting Braga Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Konyaspor Konyaspor 1 - 1 Sporting Braga Sporting Braga Fi
20/10 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 5 - 0 KAA Gent Gante Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 Gante KAA Gent 3 - 5 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk Fi
03/11 Sporting Braga Sporting Braga 3 - 1 Konyaspor Konyaspor Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Gante KAA Gent 2 - 2 Sporting Braga Sporting Braga Fi
24/11 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 4 - 0 Konyaspor Konyaspor Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Konyaspor Konyaspor   -   KAA Gent Gante 17:00h.
08/12 Sporting Braga Sporting Braga   -   Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 17:00h.

Classificació del grup H en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 15 5 5 0 0 17 3 3 3 0 0 11 0 2 2 0 0 6 3
2 Sporting Braga Sporting Braga 6 5 1 3 1 7 7 2 1 1 0 4 2 3 0 2 1 3 5
3 KAA Gent Gante 5 5 1 2 2 8 13 3 1 1 1 7 7 2 0 1 1 1 6
4 Konyaspor Konyaspor 1 5 0 1 4 2 11 2 0 1 1 1 2 3 0 0 3 1 9

Grup I

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Salzburgo FC Red Bull Salzburg 0 - 1 FK Krasnodar FK Krasnodar Fi
15/09 Niza 0 - 1 FC Schalke 04 FC Schalke 04 Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 FC Schalke 04 FC Schalke 04 3 - 1 FC Red Bull Salzburg Salzburgo Fi
29/09 FK Krasnodar FK Krasnodar 5 - 2 Niza Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Salzburgo FC Red Bull Salzburg 0 - 1 Niza Fi
20/10 FK Krasnodar FK Krasnodar 0 - 1 FC Schalke 04 FC Schalke 04 Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 FC Schalke 04 FC Schalke 04 2 - 0 FK Krasnodar FK Krasnodar Fi
03/11 Niza 0 - 2 FC Red Bull Salzburg Salzburgo Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 FC Schalke 04 FC Schalke 04 2 - 0 Niza Fi
24/11 FK Krasnodar FK Krasnodar 1 - 1 FC Red Bull Salzburg Salzburgo Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Salzburgo FC Red Bull Salzburg   -   FC Schalke 04 FC Schalke 04 21:05h.
08/12 Niza   -   FK Krasnodar FK Krasnodar 21:05h.

Classificació del grup I en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 FC Schalke 04 FC Schalke 04 15 5 5 0 0 9 1 3 3 0 0 7 1 2 2 0 0 2 0
2 FK Krasnodar FK Krasnodar 7 5 2 1 2 7 6 3 1 1 1 6 4 2 1 0 1 1 2
3 FC Red Bull Salzburg Salzburgo 4 5 1 1 3 4 6 2 0 0 2 0 2 3 1 1 1 4 4
4 Niza 3 5 1 0 4 3 10 2 0 0 2 0 3 3 1 0 2 3 7

Grup J

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 FK Qarabag FK Qarabag 2 - 2 Slovan Liberec Slovan Liberec Fi
15/09 PAOK Salonika PAOK Salonika 0 - 0 Fiorentina Fiorentina Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Fiorentina Fiorentina 5 - 1 FK Qarabag FK Qarabag Fi
29/09 Slovan Liberec Slovan Liberec 1 - 2 PAOK Salonika PAOK Salonika Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 FK Qarabag FK Qarabag 2 - 0 PAOK Salonika PAOK Salonika Fi
20/10 Slovan Liberec Slovan Liberec 1 - 3 Fiorentina Fiorentina Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 Fiorentina Fiorentina 3 - 0 Slovan Liberec Slovan Liberec Fi
03/11 PAOK Salonika PAOK Salonika 0 - 1 FK Qarabag FK Qarabag Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Fiorentina Fiorentina 2 - 3 PAOK Salonika PAOK Salonika Fi
24/11 Slovan Liberec Slovan Liberec 3 - 0 FK Qarabag FK Qarabag Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 FK Qarabag FK Qarabag   -   Fiorentina Fiorentina 17:00h.
08/12 PAOK Salonika PAOK Salonika   -   Slovan Liberec Slovan Liberec 17:00h.

Classificació del grup J en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Fiorentina Fiorentina 10 5 3 1 1 13 5 3 2 0 1 10 4 2 1 1 0 3 1
2 FK Qarabag FK Qarabag 7 5 2 1 2 6 10 2 1 1 0 4 2 3 1 0 2 2 8
3 PAOK Salonika PAOK Salonika 7 5 2 1 2 5 6 2 0 1 1 0 1 3 2 0 1 5 5
4 Slovan Liberec Slovan Liberec 4 5 1 1 3 7 10 3 1 0 2 5 5 2 0 1 1 2 5

Grup K

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Inter Milán Internazionale 0 - 2 Hapoel Be'er Sheva Hapoel B. Sheva Fi
15/09 Southampton Southampton 3 - 0 Sparta Prague Sparta Praga Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 Hapoel B. Sheva Hapoel Be'er Sheva 0 - 0 Southampton Southampton Fi
29/09 Sparta Praga Sparta Prague 3 - 1 Internazionale Inter Milán Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Hapoel B. Sheva Hapoel Be'er Sheva 0 - 1 Sparta Prague Sparta Praga Fi
20/10 Inter Milán Internazionale 1 - 0 Southampton Southampton Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 Southampton Southampton 2 - 1 Internazionale Inter Milán Fi
03/11 Sparta Praga Sparta Prague 2 - 0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel B. Sheva Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 Hapoel B. Sheva Hapoel Be'er Sheva 3 - 2 Internazionale Inter Milán Fi
24/11 Sparta Praga Sparta Prague 1 - 0 Southampton Southampton Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Inter Milán Internazionale   -   Sparta Prague Sparta Praga 21:05h.
08/12 Southampton Southampton   -   Hapoel Be'er Sheva Hapoel B. Sheva 21:05h.

Classificació del grup K en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Sparta Prague Sparta Praga 12 5 4 0 1 7 4 3 3 0 0 6 1 2 1 0 1 1 3
2 Southampton Southampton 7 5 2 1 2 5 3 2 2 0 0 5 1 3 0 1 2 0 2
3 Hapoel Be'er Sheva Hapoel B. Sheva 7 5 2 1 2 5 5 3 1 1 1 3 3 2 1 0 1 2 2
4 Internazionale Inter Milán 3 5 1 0 4 5 10 2 1 0 1 1 2 3 0 0 3 4 8

Grup L

Jornada 1ª

15.09.2016 - 15.09.2016
15/09 Osmanlispor Osmanlispor 2 - 0 Steaua Bucharest Steaua Bucharest Fi
15/09 Villarreal Villarreal 2 - 1 FC Zrich FC Zürich Fi

Jornada 2ª

29.09.2016 - 29.09.2016
29/09 FC Zürich FC Zrich 2 - 1 Osmanlispor Osmanlispor Fi
29/09 Steaua Bucharest Steaua Bucharest 1 - 1 Villarreal Villarreal Fi

Jornada 3ª

20.10.2016 - 20.10.2016
20/10 Osmanlispor Osmanlispor 2 - 2 Villarreal Villarreal Fi
20/10 Steaua Bucharest Steaua Bucharest 1 - 1 FC Zrich FC Zürich Fi

Jornada 4ª

03.11.2016 - 03.11.2016
03/11 FC Zürich FC Zrich 0 - 0 Steaua Bucharest Steaua Bucharest Fi
03/11 Villarreal Villarreal 1 - 2 Osmanlispor Osmanlispor Fi

Jornada 5ª

24.11.2016 - 24.11.2016
24/11 FC Zürich FC Zrich 1 - 1 Villarreal Villarreal Fi
24/11 Steaua Bucharest Steaua Bucharest 2 - 1 Osmanlispor Osmanlispor Fi

Jornada 6ª

08.12.2016 - 08.12.2016
08/12 Osmanlispor Osmanlispor   -   FC Zrich FC Zürich 17:00h.
08/12 Villarreal Villarreal   -   Steaua Bucharest Steaua Bucharest 17:00h.

Classificació del grup L en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Osmanlispor Osmanlispor 7 5 2 1 2 8 7 2 1 1 0 4 2 3 1 0 2 4 5
2 Villarreal Villarreal 6 5 1 3 1 7 7 2 1 0 1 3 3 3 0 3 0 4 4
3 Steaua Bucharest Steaua Bucharest 6 5 1 3 1 4 5 3 1 2 0 4 3 2 0 1 1 0 2
4 FC Zrich FC Zürich 6 5 1 3 1 5 5 3 1 2 0 3 2 2 0 1 1 2 3