Empord Esports Bsquet Eurocup Lliga prèvia

Resultats i calendari de l'Eurocup

Grup A

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Cedevita 83 - 86 FIAT Turin Fi
11/10 Andorra 68 - 76 Unics Kazan Fi
11/10 Paris Levallois 64 - 69 Darussafaka Dogus Fi

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 FIAT Turin 92 - 86 Andorra Fi
18/10 Unics Kazan 76 - 68 Paris Levallois Fi
18/10 Darussafaka Dogus 85 - 83 Cedevita Fi

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Paris Levallois 73 - 79 FIAT Turin Fi
25/10 Darussafaka Dogus 78 - 69 Unics Kazan Fi
25/10 Cedevita 91 - 73 Andorra Fi

Jornada 4ª

31.10.2017 - 01.11.2017
31/10 Andorra 79 - 61 Paris Levallois Fi
01/11 Cedevita 94 - 74 Unics Kazan Fi
01/11 FIAT Turin 60 - 89 Darussafaka Dogus Fi

Jornada 5ª

07.11.2017 - 08.11.2017
07/11 Darussafaka Dogus 85 - 77 Andorra Fi
08/11 Unics Kazan 101 - 93 FIAT Turin Fi
08/11 Paris Levallois 91 - 81 Cedevita Fi

Jornada 6ª

15.11.2017
15/11 Unics Kazan 89 - 80 Andorra Fi
15/11 Darussafaka Dogus 100 - 67 Paris Levallois Fi
15/11 FIAT Turin 65 - 87 Cedevita Fi

Jornada 7ª

06.12.2017
06/12 Cedevita   -   Darussafaka Dogus 19:45h.
06/12 Andorra   -   FIAT Turin 20:00h.
06/12 Paris Levallois   -   Unics Kazan 20:30h.

Jornada 8ª

13.12.2017
13/12 Unics Kazan   -   Darussafaka Dogus 16:45h.
13/12 Andorra   -   Cedevita 20:00h.
13/12 FIAT Turin   -   Paris Levallois 20:30h.

Jornada 9ª

20.12.2017
20/12 Unics Kazan   -   Cedevita 17:00h.
20/12 Darussafaka Dogus   -   FIAT Turin 18:15h.
20/12 Paris Levallois   -   Andorra 20:45h.

Jornada 10ª

26.12.2017 - 27.12.2017
26/12 FIAT Turin   -   Unics Kazan 20:30h.
27/12 Cedevita   -   Paris Levallois 19:45h.
27/12 Andorra   -   Darussafaka Dogus 20:00h.

Classificació del grup A en la jornada 6ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Darussafaka Dogus 12 6 6 0 506 420 (+86)
2 Unics Kazan 10 6 4 2 485 481 (+4)
3 Cedevita 9 6 3 3 519 474 (+45)
4 FIAT Turin 9 6 3 3 475 519 (-44)
5 Andorra 7 6 1 5 463 494 (-31)
6 Paris Levallois 7 6 1 5 424 484 (-60)

Grup B

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Lietkabelis Panevezys 86 - 72 H. Jerusalem Fi
11/10 KK Buducnost m:tel 82 - 74 Grissin Bon Reggio Emilia Fi
11/10 Galatasaray 69 - 86 FC Bayern Munich Fi

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 H. Jerusalem 81 - 86 KK Buducnost m:tel Fi
18/10 FC Bayern Munich 93 - 57 Lietkabelis Panevezys Fi
18/10 Grissin Bon Reggio Emilia 74 - 71 Galatasaray Fi

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Lietkabelis Panevezys 75 - 82 Grissin Bon Reggio Emilia Fi
25/10 H. Jerusalem 83 - 91 FC Bayern Munich Fi
25/10 KK Buducnost m:tel 87 - 78 Galatasaray Fi

Jornada 4ª

01.11.2017
01/11 Galatasaray 73 - 78 Lietkabelis Panevezys Fi
01/11 KK Buducnost m:tel 60 - 76 FC Bayern Munich Fi
01/11 Grissin Bon Reggio Emilia 61 - 63 H. Jerusalem Fi

Jornada 5ª

07.11.2017 - 08.11.2017
07/11 Lietkabelis Panevezys 86 - 79 KK Buducnost m:tel Fi
08/11 H. Jerusalem 81 - 91 Galatasaray Fi
08/11 FC Bayern Munich 83 - 58 Grissin Bon Reggio Emilia Fi

Jornada 6ª

15.11.2017
15/11 H. Jerusalem 93 - 81 Lietkabelis Panevezys Fi
15/11 FC Bayern Munich 86 - 78 Galatasaray Fi
15/11 Grissin Bon Reggio Emilia 77 - 71 KK Buducnost m:tel Fi

Jornada 7ª

06.12.2017
06/12 Galatasaray   -   Grissin Bon Reggio Emilia 18:00h.
06/12 Lietkabelis Panevezys   -   FC Bayern Munich 18:00h.
06/12 KK Buducnost m:tel   -   H. Jerusalem 19:00h.

Jornada 8ª

12.12.2017 - 13.12.2017
12/12 Galatasaray   -   KK Buducnost m:tel 18:00h.
13/12 FC Bayern Munich   -   H. Jerusalem 20:30h.
13/12 Grissin Bon Reggio Emilia   -   Lietkabelis Panevezys 20:30h.

Jornada 9ª

19.12.2017 - 20.12.2017
19/12 Lietkabelis Panevezys   -   Galatasaray 18:00h.
19/12 FC Bayern Munich   -   KK Buducnost m:tel 20:30h.
20/12 H. Jerusalem   -   Grissin Bon Reggio Emilia 18:30h.

Jornada 10ª

27.12.2017
27/12 Galatasaray   -   H. Jerusalem 18:00h.
27/12 KK Buducnost m:tel   -   Lietkabelis Panevezys 19:00h.
27/12 Grissin Bon Reggio Emilia   -   FC Bayern Munich 20:30h.

Classificació del grup B en la jornada 6ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 FC Bayern Munich 12 6 6 0 515 405 (+110)
2 KK Buducnost m:tel 9 6 3 3 465 472 (-7)
3 Grissin Bon Reggio Emilia 9 6 3 3 426 445 (-19)
4 Lietkabelis Panevezys 9 6 3 3 463 492 (-29)
5 H. Jerusalem 8 6 2 4 473 496 (-23)
6 Galatasaray 7 6 1 5 460 492 (-32)

Grup C

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Lietuvos 83 - 93 Bilbao Basket Fi
11/10 Limoges CSP Elite 61 - 63 Lokomotiv Kuban Fi
11/10 Alba Berlin 111 - 85 Partizán B. Fi

Jornada 2ª

18.10.2017
18/10 Lokomotiv Kuban 75 - 59 Alba Berlin Fi
18/10 Partizán B. 80 - 91 Lietuvos Fi
18/10 Bilbao Basket 91 - 98 Limoges CSP Elite Fi

Jornada 3ª

24.10.2017
24/10 Lietuvos 85 - 93 Lokomotiv Kuban Fi
24/10 Limoges CSP Elite 65 - 73 Alba Berlin Fi
24/10 Bilbao Basket 92 - 96 Partizán B. Fi

Jornada 4ª

31.10.2017 - 01.11.2017
31/10 Limoges CSP Elite 92 - 83 Partizán B. Fi
01/11 Lokomotiv Kuban 102 - 86 Bilbao Basket Fi
01/11 Alba Berlin 93 - 86 Lietuvos Fi

Jornada 5ª

07.11.2017 - 08.11.2017
07/11 Lietuvos 92 - 76 Limoges CSP Elite Fi
08/11 Partizán B. 83 - 93 Lokomotiv Kuban Fi
08/11 Bilbao Basket 86 - 94 Alba Berlin Fi

Jornada 6ª

14.11.2017 - 15.11.2017
14/11 Partizán B. 80 - 96 Alba Berlin Fi
15/11 Lokomotiv Kuban 81 - 55 Limoges CSP Elite Fi
15/11 Bilbao Basket 79 - 96 Lietuvos Fi

Jornada 7ª

05.12.2017
05/12 Lietuvos   -   Partizán B. 18:00h.
05/12 Alba Berlin   -   Lokomotiv Kuban 20:00h.
05/12 Limoges CSP Elite   -   Bilbao Basket 20:00h.

Jornada 8ª

12.12.2017 - 13.12.2017
12/12 Alba Berlin   -   Limoges CSP Elite 20:00h.
13/12 Lokomotiv Kuban   -   Lietuvos 18:30h.
13/12 Partizán B.   -   Bilbao Basket 20:00h.

Jornada 9ª

19.12.2017 - 20.12.2017
19/12 Partizán B.   -   Limoges CSP Elite 20:00h.
20/12 Lietuvos   -   Alba Berlin 18:00h.
20/12 Bilbao Basket   -   Lokomotiv Kuban 20:30h.

Jornada 10ª

26.12.2017 - 27.12.2017
26/12 Limoges CSP Elite   -   Lietuvos 19:00h.
27/12 Lokomotiv Kuban   -   Partizán B. 18:00h.
27/12 Alba Berlin   -   Bilbao Basket 20:00h.

Classificació del grup C en la jornada 6ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Lokomotiv Kuban 12 6 6 0 507 429 (+78)
2 Alba Berlin 11 6 5 1 526 477 (+49)
3 Lietuvos 9 6 3 3 533 514 (+19)
4 Limoges CSP Elite 8 6 2 4 447 483 (-36)
5 Bilbao Basket 7 6 1 5 527 569 (-42)
6 Partizán B. 7 6 1 5 507 575 (-68)

Grup D

Jornada 1ª

10.10.2017 - 11.10.2017
10/10 Ratiopharm Ulm 83 - 73 Tofas SC Bursa Fi
11/10 Dolmiti Energi Trento 85 - 75 Asvel Lyon-Villeurbanne Fi
11/10 Herbalife G.C. 97 - 87 Zenit St. Petersburgo Fi

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 Tofas SC Bursa 98 - 94 Herbalife G.C. Fi
17/10 Asvel Lyon-Villeurbanne 108 - 77 Ratiopharm Ulm Fi
18/10 Zenit St. Petersburgo 81 - 70 Dolmiti Energi Trento Fi

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Ratiopharm Ulm 97 - 87 Herbalife G.C. Fi
25/10 Dolmiti Energi Trento 88 - 91 Tofas SC Bursa Fi
25/10 Asvel Lyon-Villeurbanne 88 - 85 Zenit St. Petersburgo Fi

Jornada 4ª

01.11.2017
01/11 Tofas SC Bursa 82 - 81 Asvel Lyon-Villeurbanne Fi
01/11 Ratiopharm Ulm 93 - 95 Zenit St. Petersburgo Fi
01/11 Herbalife G.C. 85 - 76 Dolmiti Energi Trento Fi

Jornada 5ª

08.11.2017
08/11 Zenit St. Petersburgo 84 - 82 Tofas SC Bursa Fi
08/11 Asvel Lyon-Villeurbanne 68 - 84 Herbalife G.C. Fi
08/11 Dolmiti Energi Trento 77 - 66 Ratiopharm Ulm Fi

Jornada 6ª

14.11.2017 - 15.11.2017
14/11 Zenit St. Petersburgo 90 - 85 Herbalife G.C. Fi
14/11 Asvel Lyon-Villeurbanne 79 - 67 Dolmiti Energi Trento Fi
15/11 Tofas SC Bursa 100 - 84 Ratiopharm Ulm Fi

Jornada 7ª

05.12.2017 - 06.12.2017
05/12 Dolmiti Energi Trento   -   Zenit St. Petersburgo 20:30h.
06/12 Ratiopharm Ulm   -   Asvel Lyon-Villeurbanne 19:30h.
06/12 Herbalife G.C.   -   Tofas SC Bursa 21:30h.

Jornada 8ª

12.12.2017 - 13.12.2017
12/12 Zenit St. Petersburgo   -   Asvel Lyon-Villeurbanne 18:00h.
13/12 Tofas SC Bursa   -   Dolmiti Energi Trento 18:00h.
13/12 Herbalife G.C.   -   Ratiopharm Ulm 21:30h.

Jornada 9ª

19.12.2017 - 20.12.2017
19/12 Zenit St. Petersburgo   -   Ratiopharm Ulm 18:00h.
20/12 Asvel Lyon-Villeurbanne   -   Tofas SC Bursa 19:00h.
20/12 Dolmiti Energi Trento   -   Herbalife G.C. 20:30h.

Jornada 10ª

26.12.2017 - 27.12.2017
26/12 Tofas SC Bursa   -   Zenit St. Petersburgo 18:00h.
27/12 Ratiopharm Ulm   -   Dolmiti Energi Trento 19:30h.
27/12 Herbalife G.C.   -   Asvel Lyon-Villeurbanne 21:30h.

Classificació del grup D en la jornada 6ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Tofas SC Bursa 10 6 4 2 526 514 (+12)
2 Zenit St. Petersburgo 10 6 4 2 522 515 (+7)
3 Asvel Lyon-Villeurbanne 9 6 3 3 499 480 (+19)
4 Herbalife G.C. 9 6 3 3 532 516 (+16)
5 Dolmiti Energi Trento 8 6 2 4 463 477 (-14)
6 Ratiopharm Ulm 8 6 2 4 500 540 (-40)

Grup E


Grup F

Buscador de deportes